Nieruchomości

238 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 000 zł50,90 m² 6 660,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Polnej w Tarnowie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 400 zł88,50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz pcc i prowizji! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Synów.

Szczegóły ogłoszenia

3 861 000 zł468 m² 8 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal biurowy 468 m2 w nowoczesnym budynku biurowym blisko centrum Bielska-Białej. Sprzedawane jest całe piętro w budynku podzielone na 2 skrzydła oraz mniejsze biura od 19 m2 do 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł1 800 m² 688,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Rewalu położona 500 m od piaszczystej plaży Działka położona na płaskim terenie o powierzchni 1800 m kw i wymiarach 30.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł187 m² 2 593,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w Ożarowie. Dom wielorodzinny o pow. całkowitej 187 m2 z wyodrębnionymi 3-ma mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł3 232 m² 1 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera - działka o powierzchni 3232 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową i usługi, zlokalizowana na Osiedlu Skorupy przy ulicy Baranowickiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł257,68 m² 6 054,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w Oławie Oferta na wyłączność! Nie znajdziecie jej państwo w innym biurze nieruchomości. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł56 m² 9 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 275 zł65,85 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Luksusowy apartament 65,85 m z imponującym tarasem Atlantis Prestige Park Szukasz miejsca, w którym nowoczesny design łączy się z komfortem i spokojem?.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²293 m² 16 994 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnie w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu Europleksu, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 980 zł83,10 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł412 m² 970,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 089 m²

Nieruchomość tylko 500 m od Rynku. Przedmiotem sprzedaży jest prawo wieczystego użytkowania nieruchomości zabudowanej budynkiem biurowo-techniczno-mieszkalnym o powierzchni 2.089 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł350 m² 54,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Informuję, iż posiadam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej, dostępna od 1 lipca będzie część od strony ulicy Rumianej (ok. 360 m2 ). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 348 000 zł160 m² 8 425 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 160m2, położona na działce o powierzchni 5852 w miejscowości Rewal. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26 m² 23 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 26 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu /.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł80,43 m² 7 435,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestrzenne i słoneczne mieszkanie w Centrum Lublina o powierzchni 80,43 m2, składające się z dwóch dużych pokoi, dużej oddzielnej i widnej kuchni ze spiżarką, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki lokal biurowy 158,62 m | Centrum Bydgoszczy | ul. Dworcowa Na sprzedaż reprezentacyjny lokal użytkowy położony na pierwszym piętrze stylowej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł290,27 m² 2 752,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 290,27m2 , zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie; dom z połowy lat 90tych,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe umeblowane mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach (dzielnica Piotrowice) przy ul. ul. Generała Zygmunta Waltera - Jankego. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Noble Estate zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu nietuzinkowego mieszkania w kamienicy za teatrem przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu. Położenie Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł173 m² 13 815,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 027 m²

Wyjątkowa posiadłość W stylu podhalańskim Z japońskim ogrodem I widokiem na karkonosze Bobrów | Dolina Pałaców i Ogrodów | 10 km od Jeleniej Góry | 16 km od Karpacza Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45,30 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, wyremontowane mieszkanie w samym sercu Chorzowa! Komfort, nowoczesne wykończenie i pełne wyposażenie. Lokalizacja: chorzów, ul. Dąbrowskiego Mieszkanie położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł38 m² 118,42 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w apartamentowcu o wysokim standardzie wykończenia. Położne w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych, w rejonie Ratusza Wola. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł77,50 m² 73,55 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem świetny apartament na Warszawskiej Woli, na pograniczu Śródmieścia. 8 piętro. Doskonała lokalizacja - 3 przystanki tramwajowe do Pl. Bankowego i mniej niż 1 km do Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł181 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament mokotów, tuż przy stacji metra Służew. Z przyjemnością prezentujemy luksusowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł71 m² 64,79 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament w centrum krakowamieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z 2012r - szybkobieżna winda, garaż podziemny, monitoring, ochrona.Apartament bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60,43 m² 41,37 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,43 m , położone na parterze w świetnej lokalizacji w Stalowej Woli przy ul. Wojska Polskiego 3. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł9 600 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 96 ar położona we wsi Wujskie, w gminie Sanok, w powiecie sanockim. Dla działki uzyskano w 2004 roku warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł40,50 m² 9 864,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł31 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania, położonego przy ul. Jarockiej 74b w Olsztynie. Mieszkanie jest nieumeblowane. To idealne miejsce dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

213 000 zł52,69 m² 4 042,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

-Żywiec. Moszczanica. Osiedle Szkolne. Bezczynszowe mieszkanie do generalnego remontu na sprzedaż- oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej okolicy na kameralnym osiedlu stworzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 888 zł37,56 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Miasteczko Julianów to nowe osiedle, powstające z myślą o osobach, które chcą mieć wszystko żyć spokojnie, z dala od zgiełku dużego miasta, ale jednocześnie mając pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 145 980 zł104,18 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

oraz 2% podatku pcc! B2 -104 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł670 m² 10 373,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 919 m²

homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową posiadłość- hotel- XIX-wieczny dworek myśliwski w sercu Lasu Łagiewnickiego, który łączy w sobie wyjątkowy klimat, niepowtarzalny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł87 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 87m2 mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Zyblikiewicza 5. Lokalizacja: gwarancja najwyższego komfortu mieszkania i bliskość tętniącego życiem Starego Miasta. Lepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł300 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa stadnina koni w malowniczej Rzuchowej - gotowy biznes z możliwością rozbudowy! Marzysz o własnej stadninie koni w spokojnej, sielskiej okolicy, z perspektywą dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży atrakcyjna działka rekreacyjna, położona w Janowicach ok 4 km od Wieliczki, oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako Z - tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

5 580 000 zł844 m² 6 611 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:315 m²

75% udziałów w kamienicy przy gliwickiej starówce - ul. Zwycięstwa 2. Oferujemy na sprzedaż 75,62% udziałów w historycznej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Gliwic,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 782 m² 106,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1782 M 2 jastrzębie-zdrój bzie górne wszystkie media Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1782 m 2 położona w Jastrzębiu-Zdroju w Bziu Górnym. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 627 zł45,81 m² 15 970,90 zł/m²