Nieruchomości

238 888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 900 000 zł236 m² 8 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Mam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 239 m2, usytuowany w malowniczych Pęcicach Małych. Bardzo ładnie zagospodarowana działka ma powierzchnię 790 m2 Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²226,65 m² 13 599 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Przedstawiamy Państwu nowoczesny, przestronny lokal biurowy o powierzchni 226,65 m , usytuowany na drugim piętrze prestiżowego budynku przy ulicy Piątkowskiej 133. To idealne miejsce dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²60 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60 m w Rzeszowie przy ul. Przemysłowej. Lokal składa się z dwóch ustawnych pomieszczeń. Dodatkowo do dyspozycji najemcy pozostaje zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55,29 m² 7 759,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko u Nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert Oferuje: 2 pokoje ( pierwotnie 3 pokojowe) mieszkanie | 55,29 m | 1 piętro | Balkon | Podkarczówka ul. Galenowa | Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł34,95 m² 6 723,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Łomży przy ulicy Krótkiej. Dostępne od ręki. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m2. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

705 000 zł76,66 m² 9 196,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

biura nieruchomości ani podatku pcc! Żerkowicka Park to kameralna inwestycja obejmująca 42 nowoczesne domy, położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Opola Bierkowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny ok 140 m , dwa mieszkania - Borzechowo Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, dom- dwa mieszkania w miejscowości Borzechowo.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł1 214 m² 7 331,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:70 000 m²

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Jest nią zespół.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł38,40 m² 8 307,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 38,40 m | Balkon | Piła Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,40 m , usytuowane na 3. piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku w Pile.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł53 m² 10 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 10 piętrowym. Zlokalizowane przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

19 000 zł500 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domu na biuro 500 m | 4 poziomy Oferujemy na wynajem przestronny dom o powierzchni 500 m , idealny do prowadzenia działalności biurowej. Nieruchomość, po wcześniejszym wynajmie na cele.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,50 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,5m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 638 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankówka (gm. Wieliczka) do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1638 m2 położona w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Część działki.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł300 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Dobry.

Szczegóły ogłoszenia

129 720 zł1 081 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1081 m2 położona w miejscowości Witkowice, Gmina Kęty, woj. małopolskie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 005 m² 113,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Reptowie k. Ostromecka, gm. Dąbrowa Chełmińska.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł70,51 m² 4 112,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W centrum jastrzębia-zdroju Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m 2 , usytuowane na piątym piętrze, wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 549 zł41,41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Cyprysowej w Oświęcimiu. Obejmie ona budowę jednoklatkowego, wielorodzinnego, pięciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

192 726 zł774 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy 2 piękne , zadbane działki budowlane położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Jaworzna przy ul. Moździerzowców. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł307,60 m² 7 802,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:25 100 m²

To nie jest zwykły dom, to prywatna, bezpieczna przystań dla Twojej rodziny i przemyślana inwestycja w przyszłość! Oferujemy wyjątkową posiadłość komfortową willę o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł230 m² 10 865,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przestronny, atrakcyjny dom na działce W pobliżu lasu wolskiego W wyjątkowych przegorzałach lokalizacja, działka Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł300 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:134 m²

Tylko U nas inwestycja, która smakuje sukcesem Biuro Nieruchomości nad Nysą z dumą prezentuje wyjątkową, dostępną wyłącznie w naszej ofercie nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

55,92 zł/m²245 m² 13 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o charakterze biurowo-magazynowym, położony w pierwszej lini Alej Jerozolimskich, z dwoma dojazdami od Alej i od ulicy Wiejskiej. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 142 979 zł63,90 m² 17 887 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł110 m² 22 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Oferujemy do sprzedania nowy w pełni wykończony dom w w zabudowie bliźniaczej, urządzony z pełną starannością i dbałością o detale - budowany dla siebie. Uwaga! Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:686 m²

Przedstawiamy Państwu świeżo wyremontowany dom w Opolu z dodatkowym miejscem na prowadzenie działalności gospodarczej bądź mieszkaniem z osobnym wejściem. Lokalzacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł52,04 m² 14 411,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament dwupoziomowy, w stanie deweloperskim, o łącznej powierzchni 52,04mkw zlokalizowany na 2p niewielkiego, nowego Apartamentowca położonego w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł61,60 m² 11 461 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Hej! Szukasz swojego nowego centrum życia w Krakowie? Mam dla Ciebie fajną propozycję. Przedstawiam przestronne mieszkanie o powierzchni 61,6 m , położone na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

96,08 zł/m²51 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 51m2 w Sopocie przy al.Niepodległości. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy ulicy głównej. Wejście główne do lokalu od ulicy głównej!.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł82,69 m² 7 195,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,69 m w klimatycznej kamienicy, położone w centrum malowniczej Sobótki. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

25 230 880 zł3 153,86 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na sprzedaż, powierzchnie od 289m2, lublin, czuby Możliwość zakupu pojedynczego lokalu! Lokale z najemcami! Dostępne powierzchnie: 326,64m2 - uzyskiwany czynsz najmu: 16 596,58zł netto -.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł185 m² 15 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom parterowy, łączący klasyczną elegancję z nowoczesnym wykończeniem i komfortowymi rozwiązaniami. Przestronne, klimatyzowane wnętrza w stonowanej kolorystyce. Duże, przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 600 m² 68,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Wisłę dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: nie Prąd: do 100m Gaz: brak Woda: do 100m Kształt działki: prostokąt Typ drogi: utwardzona Typ.

Szczegóły ogłoszenia

65,22 zł/m²46 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** lokal na usługę sklep biuro *** *** osiedle domów jednorodzinnych *** *** duża witryna * parking *** Polecamy atrakcyjny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze w nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

373 200 zł1 866 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta atrakcyjna oferta zarówno pod dom jednorodzinny, jak I inwestycję deweloperską (domy dwulokalowe)! - działka o pow. 1 866 mkw - aktualny plan zagospodarowania przestrzennego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł139 m² 5 748 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Jeśli szukasz domu z garderobą i garażem w stanie deweloperskim, gdzie dojazd do centrum Konstantynowa Łódzkiego bądź Łodzi jest szybki i sprawny to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45 m² 14 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 45 m z balkonem | City Vibe | Płaszów | 669 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji City.

Szczegóły ogłoszenia

381 990 zł32,10 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkania 2-pokojowe - adaptacja poddasza | ul. Jana Pawła II, szczecin Na sprzedaż oferujemy 5 świeżo wykończonych, nowoczesnych mieszkań 2-pokojowych , powstałych w ramach adaptacji poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,35 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 48,35m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ul. Holenderskiej, muchobór Mały. Mieszkanie składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł11 070 m² 22,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Całą działka wynosi 1,1 ha Powierzchnia budowlana około 14,5 ar, powierzchnia rolna ok. 97 ar Miejsce to obrzeża miasta powiatowego Lubartów Wszystkie media przy drodze asfaltowej lub na działce prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 257 m² 234,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działki budowlane - Kuriany, gm. Zabłudów Oferujemy 2 atrakcyjne działki budowlane położone w popularnej i szybko.