Nieruchomości

238 345 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66,33 zł/m²98 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu lokal na wynajem. Powierzchnia nieruchomości wynosi 98 m2. Możliwość wynajęcia innych lokali w przedziale od 30 m2 do 70 m2. Lokal zlokalizowany w centrum Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na Pradze | 3 pokoje english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Na Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł116 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 397 m²

0% prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwych Plewiskach, przy ulicy Szkolnej. Ta przestronna nieruchomość na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł19 521 m² 302,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zainwestuj w ośrodek wypoczynkowy z prywatną mini mariną w sercu Borów Tucholskich. Atuty: - niemal.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 700 m² 51,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 8700 m2 położona w niedalekiej odległości od Jeziora Gatno , oraz wsi Niedamowo, w gminie Kościerzyna. Przepiękna okolica, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55 m² 10 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe Z możliwością 3 pokoi pruszcz gdański. Lokalizacja: pruszcz Gdański to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 566 m² 146,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki. Numery działek: 54/20 oraz 54/19. Możliwość zakupu razem lub osobno. Powierzchnia: 54/20 1566.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł23 496 m² 22,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękny teren przy Puszczy Zielonka Działka o powierzchni 2,3496 ha położona w miejscowości Głębocko gmina Murowana Goślina. Zgodnie ze studium działka częściowo położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

732 000 zł270 m² 2 711,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:738 m²

Wynagrodzenie biura Concretny N & hs pokrywa właściciel nieruchomości. Kup bez prowizji. Oferujemy na sprzedaż dom o charakterze mieszkalno-usługowym położony przy ul. Towarowej 29.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł2 129 m² 186,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę - Borek Stary Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 21,29 ar , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58 m² 14 051,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku (łostowice). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł258,57 m² 7 309,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Augustów, przy ul. Zakole w spokojnej, zadbanej okolicy, gdzie sąsiedzi znają się, dbają o wspólną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

106,10 zł/m²165 m² 17 500 zł

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:6

 

Parking:-

Lokal biurowy 164,9 m.kw. w Centrum Warszawy. Lokalizacja Kamienica biurowa o klasycznej architekturze oraz prestiżowej i doskonałej lokalizacji w samym Centrum Warszawy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł900 m² 372,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położone działki w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu leśnego z mnóstwem terenów spacerowych, ścieżek rowerowych i innych atrakcji leśnych. Działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

22,84 €/m²500 m² 11 419 €

 

Przeznaczenie lokalu:biurowe

 

Liczba pomieszczeń:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej, którą idealnie dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb. Moduł o powierzchni 500m2 znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 131 m² 143,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 31.31 a- w całości teren budowlany oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,23 m² 6 066,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - blisko centrum gniezna ul. Wrzesińska - 3 pokojowe Z balkonem! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej zlokalizowany na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 088 zł71,84 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 71,63 m , zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku prestiżowej inwestycji na terenie Złotna. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł191,74 m² 2 294,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 687 m²

Dom z małym gospodarstwem 1,27 ha W sprzedaży połowa dwurodzinnego domu (163,31 mkw.) z dwoma budynkami gospodarczymi (315 mkw.). Dom usytuowany jest na wspólnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona tuż przy puszczy, na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. W planie miejscowym znajduje się na terenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł72 m² 10 680,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oto wyjątkowa oferta nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwych Plewiskach, przy ul. Szkolnej. Wybudowany w 2017 roku, o powierzchni około 73m2, stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł37,20 m² 10 080,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Atuty: idealne pod wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy; dodatkowa działka ok. 350 m z budynkiem gospodarczym 2 minuty spacerem do przystanku autobusowego; 5 minut spacerem do lasu oraz staw u,.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Wałbrzych,dolnośląskie

4 950 000 zł6 360 m² 778,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 600 m²

Polecam do sprzedaży teren stanowiący część terenu po fabryce wkładów odzieżowych "camela" przy ulicy Cichej 5. Na terenie kompleksu znajdują się 3 budynki: - ceglany, 3 kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 37m2 w tym 2 pokoje duży 14m2, mniejszy 10m2, kuchnia z oknem, łazienka z narożną wanną, bardzo duży balkon 1,8m2 z widokiem na panoramę Warszawy. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43,90 m² 7 061,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku w świetnej lokalizacji - ul. Bracka. Atuty lokalizacji: sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych oraz łatwy dojazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 732 zł59,62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania w inwestycji niwa przy ul. Inwestycyjnej, na cenionym osiedlu Czarkowo w Łężycy. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł114 m² 27 192,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niezwykły, przestronny 114 metrowy apartament w prestiżowej inwestycji Bulwar Drobnera nad Odrą. Wszystkie zdjęcia dostępne na stronie komo Nieruchomości! Lokalizacja : Wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 200 m² 908,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana Państwu nieruchomość to jedna z nielicznych dostępnych działek na terenie Izabelina C. Nieruchomość ma powierzchnię 1200m2 i zlokalizowana jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł43,04 m² 16 031,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty fort hill - twój azyl W górach Szukasz miejsca, które pozwoli Ci zwolnić tempo, odetchnąć świeżym powietrzem i jednocześnie pozostać produktywnym? Marzysz o przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł252 973 m² 138,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: teren znajduje się na Pomorzu. Bezpośrednio przy obwodnicy miasta Pelplin z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym; 5 km od zjazdu z autostrady A1 (pelplin) i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Osiek,małopolskie

1 190 000 zł276 m² 4 311,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ten dom jest idealny dla rodzin szukających spokoju, komfortu i bliskości natury.! dom zostal zarezerwowany! Nowoczesny dom z dużą działką i wyjątkowym klimatem - Osiek, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł127 m² 3 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Mazuria Estate prezentuje Państwu dwupoziomowy dom po generalnym remoncie, położony w malowniczej miejscowości Szymanowo - w otoczeniu jezior i lasów. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł116 m² 6 465,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

| do sprzedaży nowy dom o powierzchni użytkowej 98,50m2 + garaż 17,60 m2 Oferta nowych domów do sprzedania położonych w Piotrkowie w otulinie lasu. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł900 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 położona w doskonałym miejscu Ustanowa. Droga dojazdowa gminna asfaltowa, na odcinku 80 m utwardzona. Wszystkie media w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł39,35 m² 13 875,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,35m2 położone w pobliżu Centrum Miasta. Idealna lokalizacja osiedle "nova Baltica" ulica Artyleryjska. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł62 m² 31,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 20 czerwca Na wynajem wyjątkowo przestronne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Lubina - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł330 m² 5 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Na sprzedaż duży dom w Redzie z pięknym ogrodem. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną dużym, przestronnym domem wraz budynkami produkcyjno - magazynowymi. Dom: to duży piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł250 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim usadowiony na dużej działce w malowniczym Lewinie Kłodzkim. Nieruchomość zaprojektowano z myślą o prowadzeniu kameralnego pensjonatu na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26,88 m² 14 843,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko morza w Gdańsku- brzeźno. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Wejście zabezpieczone domofonem oraz każde wejście na piętro. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyzowane, dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 przy ulicy Klimeckiego, zlokalizowane na krakowskim Zabłociu. Nieruchomość z oddzielną sypialnią, przestronnym.