Nieruchomości

238 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 500 000 zł125 m² 36 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal położony w samym sercu Warszawy, przy prestiżowej ulicy Złotej. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, co czyni ją idealną zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł247 m² 8 056,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Komfort, przestrzeń i spokój w wyjątkowym otoczeniuw samym sercu Łomianek, wśród zieleni i ciszy, a jednocześnie zaledwie kilka minut od centrum miasta, znajduje się wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam luksusowy w bardzo bardzo wysokim standardzie jakości i wykonania 40 m2 apartament położony na Zawadach w Wilanowie. Bardzo ciche i w piękne do życia miejsce. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Warta Bolesławiecka. Jest to spokojna miejscowość, która znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 436 m² 311,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1436 m , położona w miejscowości Józefów II, gmina Jabłonna, powiat legionowski, przy spokojnej ulicy Leśnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze informacje: bez prowizji - nowe budownictwo, - pokój z aneksem kuchennym i sypialnia - wykończony, - do zamieszkania, - miejsce postojowe - spokojna okolica Szczegóły oferty: do.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł196 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom budowany przez doświadczoną firmę budowlaną. Rozpoczynamy kolejne budowy w okolicy. Opisz mi gdzie chcesz zamieszkać? Jaki projekt domu wybrałeś? Istnieje możliwość wybudowania domu twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł130,75 m² 5 315,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 534 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Oferujemy Państwu nowoczesny, komfortowy budynek mieszkalny dwulokalowy z wolnostojącym garażem zlokalizowany 5km od Sierakowic,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działek usługowo-mieszkaniowych nad morzem Lokalizacja: władysławowo nadmorska miejscowość, cicha i spokojna okolica, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below Z przyjemnością prezentujemy na wynajem nowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji Młyny Mogilska przy ul. Mogilskiej 130. Nieruchomość: pow. 49 m2salon z aneksem kuchennym2.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł37,50 m² 19 173,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wola | 5 minut do metra Księcia Janusza Na sprzedaż w pełni wykończone, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł90 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90m2 z tarasem ok. 40m2 z dwiema łazienkami oraz antresolą znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł796 m² 1 118,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:365 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 1132/177 o powierzchni 365 m , zabudowanej budynkiem stanowiącym odrębny od gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²63 m² 1 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na wynajem trzy pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 63,2 m2, świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku biurowo-magazynowego znajdującego się na Czyżkówku.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł70 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, wśród pól uprawnych, bez bezpośrednich sąsiadów. Nieruchomość znajduje się około 15 minut spacerem od Jeziora Szczytnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,33 m² 6 934,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż udział 2/8 w nieruchomości położonej przy ul. Torowej, w ramach którego właściciel korzysta z domu z ogrodem. Na terenie nieruchomości znajdują się dwa budynki:.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,50 m² 7 933,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na osiedlu Białostoczek. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - można w nim zamieszkać od zaraz. Dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 285 m² 58,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? działki budowlane w malowniczej Kościernicy, gmina Polanów ? ? Na sprzedaż: działka nr 82/18 o powierzchni 0,1285 ha w urokliwej miejscowości Kościernica - tylko 20 km od Koszalina, 13.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65,90 m² 11 669,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Parkitka po generalnym remoncie. Mieszkanie na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu, po generalnym remoncie z najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł110,80 m² 10 379,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczej Brodnicy Dolnej (gm. Kartuzy), przy ul. Słonecznej - w bezpośrednim sąsiedztwie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy jeziorami Brodno Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł13 196 m² 31,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smerek, na sprzedaż piękna działka rolna z widokiem na pasmo gór. W wniosku do planu ogólnego złożonego w urzędzie gminy, działka o przeznaczeniu usługowym. Działka pochyła.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł1 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością zabudowy produkcyjno-usługowej położona w pobliżu stacji kolejowej pkp Dębe Wielkie. Regularny kształt, w drodze dojazdowej prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 760 zł59,73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł38 133 m² 36,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki inwestycyjnej w fajnej lokalizacji I super cenie ? W cichym i spokojnym otoczeniu? W odległości 2,5 km od stacji kolejowej? Działka posiada aktualne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł10 138 m² 54,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 10 138 m2 w miejscowości Warcz koło Mierzeszyna, około 30 min drogi autem od centrum Gdańska., numer działki 161/4. Dojazd drogą asfaltową. Mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł660 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki budowlanej na której jest możliwość zabudowy komercyjnej, usługowej bądź też postawienia budynku inwestycyjnego? Jeśli tak gorąco zachęcam Cię do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 zł51 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w sercu klimatycznego Wrocławia? To 51-metrowe mieszkanie na 5. piętrze (z windą!) to idealny wybór dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana w Bydgoszczy przy ul. Nowowiejskiego 3. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokal składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł101,41 m² 9 762 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Mieszkanie na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku wybudowanym w nowej technologii. Blok z 2020 roku, wyposażony w windę, znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 367 000 zł18 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka inwestycyjna w południowym Milanówku blisko stacji wkd. Wymiary działki: 33m x 550m Wszystkie media w drodze bezpośrednio przed działką. Działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł2 377 m² 69,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Starym Toruniu , na pograniczu z Rozgartami. link do filmu: Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł101 m² 8 514,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3062 **** 0% prowizji od klienta kupującego Oferuje do sprzedaży nowy dom rekreacyjny zlokalizowany na pięknym, niezwykle czystym jeziorem Orłowskim (piaseczno). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł352 m² 10 482,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:17 594 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położona w malowniczej miejscowości Tuchom w gminie Żukowo (powiat kartuski). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,50 m² 18 640 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości | 37,50mkw | 2 Pokoje | Oddzielna, zamknięta kuchnia | Ustawny Projekt Wnętrza | Orientacja wschodnia | Piwnica | 290m Metro - Rondo onz | Mieszkanie Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł13 400 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, niezabudowanej o powierzchni 1,34 ha. Działka znajduje się w miejscowości Szydłowiec Śląski, gm. Niemodlin,.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na parterze pod biuro lub usługi : - 70m na parterze - 4 pokoje + kuchnia i łazienka - możliwość adaptacji pomieszczeń do własnych potrzeb - ochrona 24h - ponad 150 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 465 m² 204,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1465 m2 - Brudzewo, ul. Gryfa Pomorskiego, gm. Puck Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1465 m2, położona w miejscowości Brudzewo, gmina Puck,.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 194 m² 108,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okazja! Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1194 m2 położoną w spokojnej okolicy w Wojkowicach. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł19,61 m² 2 804,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Miejsce postojowe W hali garażowej - ul. Prowiantowa 17, białystok Na sprzedaż miejsce postojowe o powierzchni 19,61 m , zlokalizowane w garażu podziemnym budynku mieszkalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, gotowe do zamieszkania bez dużych nakładów finansowych. Lokal wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń który zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł27,83 m² 19 583,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania typu studio o powierzchni użytkowej niespełna 28 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się.