Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 600 000 zł1 259 m² 3 653,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż kompleks zabudowań przemysłowych w strefie. Działka o powierzchni 0,30 ha z halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1 259.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł54,20 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku na Wyspie Spichrzów w otoczeniu topowych restauracji, modnych klubów oraz pięknych spacerowych alejek. - mieszkanie idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł462 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rekreacyjną w miejscowości Skrzydlów , położoną w pobliżu szkoły oraz osiedla bloków, w otoczeniu innych działek zabudowanych domkami rekreacyjnymi. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł66,29 m² 75,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament z klimatyzacją i widokiem na Odrę. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda 32, zaledwie 5 minut pieszo od wrocławskiego Rynku. Ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,50 m² 11 347,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

- na sprzedaż mieszkanie ul. Rymwida 8 - Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, położone w topowej lokalizacji, blisko lubelskich uczelni. - mieszkanie składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

481 000 zł57,40 m² 8 379,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania w Toruniu na Osiedlu Stawki. Słoneczne i praktyczne mieszkanie, które będzie idealne dla pary lub rodziny. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 006 m² 149,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ,mały Domek "oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w Lubomierzu na nowo powstającym osiedlu , cisza i bliskość przyrody , działka posiada pozwolenie na budowę wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łagów

Łagów,dolnośląskie

4 200 000 zł31 343 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja inwestycyjna łagów / zgorzelec Podstawowe informacje: - lokalizacja: łagów, gmina Zgorzelec (strategiczny punkt przy węźle autostradowym Polska-Niemcy). - powierzchnia gruntu: 31.343.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł650 m² 2 738,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość składającą się z dwóch przestronnych domów wolnostojących, położonych na dużej, 33-arowej działce w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

72,22 zł/m²36 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na 4-tym piętrze budynku biurowego w ścisłym centrum Warszawy. Wysoki standard. Do ceny dolicza się media 11zł/m2. W budynku recepcja, monitoring, ochrona. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

212 680 zł818 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 239/5 o pow. 818 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. (oznaczona na mapie kolorem żółtym).

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

88 000 zł14,38 m² 6 119,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł5 650 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu utwardzonego płytami betonowymi, w dobrym stanie. Plac zlokalizowany jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 239 m² 581 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jakubowice Konińskie- gm. Niemce, działka budowlana o powierzchni 2239 m2. Doskonała lokalizacja przy ulicy asfaltowej, z szybkim dojazdem do Lublina. Uprawiana, wymiary ok. 100 m x 22 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł51,30 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 51,30 m2 z ogrodem o powierzchni 66 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż Mieszkanie 66 m położone na Nowym Mieście przy spokojnej i cichej ulicy Fredry, znajdujące się na trzecim piętrze zadbanej kamienicy. Układ mieszkania: - 2 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł530 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Przedmiot wynajmu: powierzchnia magazynowa o pow. łącznej ok 530m2, w tym: a) II piętro o pow. ok. 230m2 (z dostępem do windy towarowej o nośności do 1000 kg oraz rampy na parterze).

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł60 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie 3-pokojowe, położone w nowoczesnej inwestycji Nowa Mangalia przy ul. Jana III Sobieskiego 45, w jednej z najbardziej wygodnych części.

Szczegóły ogłoszenia

43,48 zł/m²69 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowy z długoletnimi tradycjami, położony w ścisłym centrum Wałbrzycha, z dużym natężeniem ruchu pieszych. Duża sala sprzedażowa, zaplecze z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł38,98 m² 12 057,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,98 m , składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł150 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy dom wolnostojący na 10,5 arowej działce! Zespół Annderson przedstawia parterowy dom wolnostojący na sprzedaż w malowniczej miejscowości Krzywaczka (ok. 20 min. samochodem do Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Zamościa przy ul. Peowiaków jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji w mieście. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł38,08 m² 9 847,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż, niespotykane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na bydgoskich Glinkach.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Dzbądz,mazowieckie

249 500 zł28 m² 8 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Działka budowlana z domkiem letniskowym położona w lesie. Idealne miejsce dla szukających ciszy, spokoju i możliwości rekreacji na łonie natury z dala od zgiełku miasta. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 000 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki pod budowę domu | Spokojna okolica | Blisko natury Na sprzedaż kompleks 7 działek budowlanych położonych w miejscowości Rytwiany, w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł66,69 m² 8 681,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Ofertę kierujemy do właścicieli prywatnych oraz inwestorów szukających mieszkania dającego szerokie możliwości. Doradca klienta: tomasz Zelman tel: 602.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł48,45 m² 4 994,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"rezerwacja " Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone przy Al. Zwycięstwa - tuż obok Urzędu Miasta, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

886 690 zł48,20 m² 18 396,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w centrum Szczyrku, idealną dla inwestora pod najem krótkoterminowy lub do użytku własnego. O inwestycji: znakomita lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł994,10 m² 2 463,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 056 m²

Bielsko-biała wapienica-W sąsiedztwie ulicy strażackiej I międzyrzeckiej duży obiekt magazynowo-produkcyjny Przedstawiamy ofertę sprzedaży obiektu produkcyjno-magazynowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

502 000 zł98 m² 5 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni 98 m2 (68 m2 powierzchni użytkowej). Nieruchomość po generalnym remoncie - nigdy niezamieszkała.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 600 m² 190,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 26 arów zlokalizowaną w Tyczynie przy ulicy Łany. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 166 m² 426,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż prostokątna, narożna działka budowlana zlokalizowana na Prawobrzeżu, w Kijewku o powierzchni 1166 m2. Dojazd bezpośredni drogą.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł382 m² 37,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferujemy do wynajęcia budynek dwupiętrowy z pełnym podpiwniczeniem idealnie nadający się na biura, usługi, handel. Dostępne miejsca parkingowe! Nieruchomość położona jest w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł72,79 m² 5 976,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe os. Gołębiów II, radom Oferuję do sprzedaży ustawne mieszkanie o powierzchni 72,79 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł78,40 m² 5 841,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Prestiż, przestrzeń i Nowoczesny Komfort Zamieszkaj na Manhattanie! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy luksusowy metraż z wygodą centrum miasta? Prezentujemy unikatowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na wynajem magazyn o powierzchni 35 m 2 , zlokalizowany w miejscowości Łężany, gmina Miejsce Piastowe. Opis nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 589 m² 93,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1589 m , położona w północnej części Koszalina.