Nieruchomości

238 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

838 050 zł55,50 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,50m2. Mieszkanie składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -sypialnia -przedpokój -łazienka Do mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł18 868 m² 196,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Dębicy przy ul. Kosynierów Racławickich.Nieruchomość o powierzchni 1,8868 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł1 112 m² 383,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w cichej okolicy w Wolicy Gm. Nadarzyn. Spokojna okolica oraz nowe domy w pobliżu tworzą niepowtarzalny klimat. Nieruchomość można przeznaczyć na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone. Mieszkanie jest z wystawą wschodnio- zachodnią ( z jednej strony budynku okna wychodzą na ogródek do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł62 m² 3 838,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie ( w tym jeden pokój wewnętrzny) znajduje się w klasycznej kamienicy blisko; centrum miasta , marketów, przychodni, szpitala, szkół i kościoła. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł911 m² 1 207,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną w Pile, 911 m z pozwoleniem na budowę położoną w doskonałej lokalizacji na osiedlu Górnym w Pile. Działka posiada zatwierdzony projekt.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 307 m² 91,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Działka z warunkami zabudowy, środkowa! Na sprzedaż jeszcze jedna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 299 250 zł132,50 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Dwupoziomowy apartamant | taras na dachu 70 m Kameralna inwestycja | Tylko 6 apartamentów | 2 poziomy | Widok na Las Wolski | Prywatność premium Apartament z jednym z najlepszych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 865 zł157,43 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:866 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Łęgu Tarnowskim zaledwie 700 metrów od granicy Tarnowa. Przestrzeń, która daje wolność, i lokalizacja, która oszczędza Twój czas. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł60,14 m² 16 943,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, o powierzchni 60,14 m2 znajdujące się przy ulicy Conrada w Krakowie. Oferta przedstawia nieruchomość wykończoną pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł123 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 020 m²

Oferujemy na sprzedaż zadbane siedlisko z domem i zabudowaniami gospodarczymi, z własnym laskiem, zlokalizowane w urokliwym i spokojnym miejscu w Warmińsko-Mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1500 m z pozwoleniem na budowę domu 120 m Tryszczyn Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1500 m , położona w spokojnej części Tryszczyna przy ul. Rekreacyjnej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 667 505 zł158,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 671 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu urokliwą działkę w pobliżu pięknego kompleksu leśnego Puszczy Kampinoskiej O powierzchni 1671m2 Nieruchomość położona jest przy cichej spokojnej ulicy, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 530 m² 39,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Łazach, oznaczoną geodezyjne jako działka 7/4.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł188 m² 4 409,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu położonego przy ulicy Hetmańskiej w Białymstoku. Nieruchomość zlokalizowana w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł708,88 m² 9 804,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 466 m²

Royal Space ma przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję o pow. 708,88 m położoną na północy Krakowa. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 13 466.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 680 zł51,68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedam nowe, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,68 m2, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego 2-piętrowego budynku powstającego w Milanówku w doskonale skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł818 m² 183,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

do sprzedania przepięknie położone działki z warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działki pod lasem, przy asfalcie ( droga Tworóg - Krupski Młyn). Działki : - 418/46.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł700 m² 178,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tam gdzie Bug spotyka się z Narwią, czyli dokładna lokalizacja wsi. Arciechów - miejscowości letniskowej nieopodal Jeziora Zegrzyńskiego. Przedmiotem sprzedaży jest 7 niezabudowanych działek.

Szczegóły ogłoszenia

484 785 zł3 591 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz działki wśród przyrody? Zależy Ci na ciszy, spokoju i dużych terenach zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości My Home prezentuje ofertę wynajmu energooszczędnego przestronnego apartamentu, położonego w dzielnicy Parkitka, przy ul. Zakopiańskiej - na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł83,28 m² 22 802,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Annderson Nieruchomości prezentuje wyjątkowy apartament o powierzchni 83,28 m , zlokalizowany w prestiżowej części Krowodrzy, ul. Kazimierza Wielkiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł132,48 m² 2 181,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Krajanów 1 - mieszkanie z duszą, przestrzenią i wielkim potencjałem! Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? To wyjątkowa nieruchomość z historią i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

99 800 zł17 200 m² 5,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Las 81ar riv 91ar Przedmieście Dubieckie woj. podkarpackie Miejscowość Przedmieście Dubieckie gmina Dubiecko powiat przemyski woj. podkarpackie Posiadamy w sprzedaży grunty rolne w Bandrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Bartosze

Bartosze,warmińsko-mazurskie

750 000 zł152 m² 4 934,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący o pow. ok 145 m2 położony miejscowości Bartosze, 5 km od Ełku. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł185 m² 6 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w Otominie gm. Kolbudy, przy ul. Malinowej nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 906 zł32,11 m² 24 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.02.25 o pow. 32,11 m, położony na drugim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 394 000 zł70 m² 19 914,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 69m2, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł876 m² 182,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ligota wielka - gmina oleśnica atrakcyjny działka budowlana W idealnej lokalizacji! Powierzchnia: 0,0876 ha Cena: 160 000,00 (182,65 zł/m ) Do negocjacji! ligota wielka, gmina Oleśnica, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy ok. 52m2 w centrum - idealny również do adaptacji na mieszkanie. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pomieszczeń: sala I sprzedaży ok.

Szczegóły ogłoszenia

332 500 zł1 075 m² 309,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka 10,75 ar - budowlana mn położona w bardzo dobrej lokalizacji - Łysokanie gm. Kłaj. Wszystkie media na działce lub w drodze gminnej asfaltowej przy działce Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł85 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania ostatnią środkową szeregówkę zlokalizowaną na kameralnej inwestycji w Boguchwale, składającej się jedynie z 3 segmentów. Powierzchnia całkowita domu: 85m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł200 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat w pobliżu Suntago -oferują miejsca noclegowe w pobliżu największego parku wodnego w Europie. Pensjonat znajduje się 2 kilometry od Park Of Poland Suntago. Pokoje 2 i 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł1 200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna umożliwiające budowę domów jednorodzinnych wolnostojących lub dwulokalowych , z towarzyszącymi usługami, objęta mpzp. Mpzp - wysokość 12 m, - minimum 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł30 900 m² 58,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Kontakt dostępny 7 dni w tygodniu 8.00-20.00 Świetnie zlokalizowane miejsce pod inwestycję, zapraszamy do negocjacji: Pozwolenie na budowę obejmuje wybudowanie centrum weselno-eventowo-konferencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English bellow Na wynajem funkcjonalne, dopracowane mieszkanie o powierzchni 70 m , w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji na Mokotowie. W budynku można wynająć w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł45,29 m² 2 958,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny nr 5 zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 431 zł63,71 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Mieszkania na osiedlu o nowoczesnej architekturze, funkcjonalnych rozkładach z ogródkiem lub bez. Różne metraże : 34.59m.kw. -.