Nieruchomości

238 302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 000 zł71 m² 22 535,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na ul. Jesionowa na Woli Justowskiej. Lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Jesionowej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 225 m² 151,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona działka w Rybakowie ok 18 km od centrum Gorzowa Wlkp Powierzchnia działki 12 arów(1225m2), działka jest w kształcie prostokąta. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł795 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Super oferta! Pięknie położona działka w Podjuchach, pośród zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia działki 795 m2, udział w drodze dojazdowej. Wszystkie media w drodze dojazdowej/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 070 000 zł206,47 m² 5 182,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32,70 m² 10 703,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 32,70 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Górskiej 1 (czechów Południowy, lublin). Na 32,70.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł89 m² 12 921,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy , w dzielnicy Osiedle Kopernik. Budynek jest rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł4 921 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 4921m2 każda (nr ewidencyjny 3573;3574), zlokalizowana w malowniczym otoczeniu przyrody, przy ul. Spacerowej ,z dala od zgiełku miasta gdzie znajdziesz ukojenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 715 zł54,78 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum - idealne dla młodych osób, studentów lub singla! Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,78 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 745 m² 131,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 17,45 ar Spytkowice, powiat nowotarski Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 17,45 ar, położonej w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 125 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gotowa pod zabudowę świetna okolica. Zapraszam do kontaktu. Atrakcyjna działka - Roskosz gmina Biała Podlaska , płaska, nie ogrodzona, dobra inwestycja zarówno jako lokata kapitału lub do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 279,20 m² 3 126,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy. Lokal o powierzchni 1279,20 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

800 000 zł372 m² 2 150,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:879 m²

N sprzedaż kamienica ul. Widok. Kamienica o powierzchni 372 m2 - składa się z z 11 mieszkań od 27,2 m2 do 53,40 m2 oraz komórki lokatorskiej - 40 m2. Kamienica wybudowana z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 957 zł70,10 m² 10 570 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w Poznaniu Promocja! Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 000 zł220 m² 9 531,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 862 m²

Opiekun oferty: robert Kordowski tel:   Otoczenie nieruchomości: pasikurowice to niewielka miejscowość położona w jednej z szybciej rozwijających się stref podmiejskich - położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł245 m² 5 506,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w malowniczej miejscowości Lisi.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł70,72 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, przestronne i świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze odrestaurowanej kamienicy z windą w samym sercu Gliwic - ul. Stalmacha. Idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biura 1-30 os. / carpathia Office House / Przy metrze / All Inclusive / Umeblowane / Gotowe do pracy Nowoczesne, w pełni wyposażone biura serwisowane dla zespołów od 1 do 30 osób. Elastyczny model.