Nieruchomości

238 367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 099 000 zł130 m² 16 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Agencja westate prezentuje na sprzedaż unikalny, wolnostojący dom w Gdańsku, inspirowany architekturą francuskiej prowincji. Jego wyjątkowe położenie, zaledwie 700 m od cichej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²73,04 m² 3 287 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo cicha, malownicza działka z wydanymi Warunkami Zabudowy w spokojnej Woli Pasikońskiej w gminie Kampinos o powierzchni 1000 m2. Możliwy zakup większej liczby.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Jeśli szukasz klimatycznej nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, z żyzną ziemią, budynkami umożliwiającymi realizację Twoich planów, to zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł97,57 m² 6 661,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal mieszkalny w nowej inwestycji deweloperskiej w Debrznie, w budynku dwulokalowym (bliźniak). To propozycja dla osób, które chcą mieszkać jak w domu, ale korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł65,75 m² 4 410,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje 65,75 m Parter Złota 26b Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,75 m , zlokalizowane na parterze w zadbanym, ceglanym bloku przy ulicy Złotej 26b. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł43,80 m² 5 136,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Inwestycyjny Hit przy Politechnice! 2 Pokoje na os. Tysiąclecia Szukasz nieruchomości z gwarancją najmu? A może marzysz o własnym M w sercu najlepiej skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 560 000 zł3 750 m² 949,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka | Wilanów Powsin | 3 750 m | kształt prostokąta | media | wydane wz Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w zielonej części Wilanowa -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł74,84 m² 4 409,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, otoczonym naturą? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł78,50 m² 6 980,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie w Żarach przy ul. Kasprzaka oraz garaż. Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w bloku przy ul. Kasprzaka w Żarach.

Szczegóły ogłoszenia

129 500 zł19,03 m² 6 805,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa i nietypowa oferta nieruchomości na mapie Koszalina - Apartamenty Wenedów. 20 lokali sprzedanych! Aktualnie w ofercie sprzedaży pozostały 4 lokale! Na sprzedaż lokale 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł5 700 m² 57,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działkę składającą się z trzech mniejszych działek o powierzchni 57 arów o idealnych wymiarach 75m x 76m. Położoną w miejscowości Motycz-Józefin z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

358 928 zł22 433 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Każda moja oferta jest wyjątkowa. Ta ze względu na lokalizację. Niecałe 10km od Bełchatowa w województwie łódzkim, powiat Bełchatów, gmina Kluki, mam do zaoferowania istną perełkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł145,73 m² 5 757,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia nietuzinkową inwestycję składającą się z budynków w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Funkcjonalne dwupoziomowe apartamenty z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²110,63 m² 3 540 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Jana Pawła II 10, jarosław Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 1712 o pow. 2 681 m2 Cena: 31,64 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,35 m + loggia: 6,61 m . 2 pokoje, 2 piętro Cena: 603 251 zł Mozliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym od 29.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 500 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m, położona w spokojnej, wiejskiej okolicy, gdzie natura robi najlepszą robotę kojąca cisza, przestrzeń oraz malownicze widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49 326 m² 11,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji. Oferta na wyłączność mkre. Wynagrodzenie biura pokrywa W całości strona sprzedająca. 2 działki z wz + rolna 4 ha Ulaski, gm. Kowiesy miejsce na siedlisko lub inwestycje! 60 km.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł35,20 m² 9 914,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

PO generalnym remoncie Z wyposażeniem katowice brynowska 55 Powierzchnia mieszkalna 33,20m2 + 2m2 piwnica. W jego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł70,66 m² 8 604,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym bloku na Zielonej Dolinie w Pile. Przytulna aranżacja, klasyczny układ pomieszczeń oraz doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

490 000 zł33,57 m² 14 596,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Dochodowy apartament 1-pokojowy 200 metrów od plaży, w kompleksie hotelowym Diva Spa zlokalizowanym w Dzielnicy Uzdrowiskowej Kołobrzegu. Lokal usytuowany na 2 piętrze, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

2 023 500 zł8 094 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania duża działka o powierzchni 8094 m2 w centrum Mrozów. Jej wymiary to : szerokość 20 m, długość 380 m. Dużym atutem nieruchomości jest dostęp do drogi asfaltowej , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł50,44 m² 11 300,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe + II poziom do aranżacji - Rzeszów ul. Nowosądecka. Przestronny balkon, miejsce postojowe w garażu podziemnym i piwnica. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 037 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę położoną wśród luźnej zabudowy / pierwsze zdjęcie jest wizualizacja - propozycją zagospodarowania. Działka przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną , wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

344 310 zł1 497 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1497 m , położona w miejscowości Chyliczki, gmina Jaktorów, powiat grodziski Spokojna i zielona okolica, w sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

76,06 zł/m²35,50 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nie pobieramy prowizji od najemcy Pokaż się wśród najlepszych. Centrum biznesowe K1 to najbardziej prestiżowe i rozpoznawalne miejsce na mapie Rybnika. To tu swoje siedziby mają m.in. Pko B.P., ING.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł51 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz spokoju, nie rezygnując z miejskich wygód? To mieszkanie na Prądniku Białym łączy nowoczesny design z ciszą, o którą trudno w centrum. Najważniejsze atuty: - prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

994 400 zł312,08 m² 3 186,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:137 m²

Bogatynia - ul.Daszyńskiego 4 * kamienica z najemcą (bank) * kamienica rok budowy 2002, położona na działce o pow. 137m2 * pow. użytkowa budynku - 312 m2 * parter + piwnica (pu) - 163,33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

33 046 000 zł50 840 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa Teren o powierzchni ponad 5 ha wymiary działki 107 m szerokości, na 480 m głębokości. Nieruchomość bezpośrednio przy trasie poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 423 zł92,34 m² 13 833,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Inwestycja z domami czterolokalowymi. Tutaj proponujemy dom 92,34m2 - 4 pokoje, plus dwa miejsca postojowe naziemne, - dom 3D1 ********************************************** Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 264 zł39,42 m² 9 545 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Pełnia życia w samym centrum! Wyjątkowa, bardzo komfortowa kawalerka - duży salon z aneksem kuchennym, taras i ogródek! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 343 m² 371,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1343 m idealna pod dom jednorodzinny! Szukasz miejsca, w którym wybudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu zieleni, a jednocześnie w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka - ruczaj - obozowa - blisko do kampusu Do wynajęcia (od 01.05.2026 r.) kompaktowa, przytulna kawalerka o pow. 28m2 położona na drugim piętrze w kameralnym, niewysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1700m2 w miejscowości Korzekwin gm. Szczytniki, pow. kaliski, na którą wydane zostały warunki zabudowy. Działka ogrodzona podmurówka betonowa,.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnych lokali biurowych zlokalizowanych przy ul. Przemysłowej w Tarnowie - w dynamicznie rozwijającej się, doskonale rozpoznawalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

840 000 zł58 m² 14 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż domek całoroczny w stanie deweloperskim o powierzchni 58m 2,wybudowany w 2024r,który usytuowany jest w spokojnej okolicy w miejscowości Rewal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łęki Dolne,podkarpackie

63 000 zł1 055 m² 59,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,55 arów, położoną w Łękach Dolnych w gminie Pilzno.Na działkę zostaly wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72,50 m² 8 124,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Adam Ryś Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Olsztynie w budynku przy ul. Franciszka Barcza. Nieruchomość o powierzchni 72,5 m2 znajduje się na 2 piętrze.