Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 500 000 zł180 m² 12 631 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180 m2 wykonany w wysokiej jakości materiałów i posadowiony na kształtnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartąg,warmińsko-mazurskie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z windą i z balkonem 48 m , 1 piętro , ul. Bartąska 115, osiedle zamknięte , 2018 r. Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 692 m² 1 713,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 915 m²

Lokalizacja: legnica, okolice drogi krajowej numer 3, przy ul. Poznańskiej opis: obiekt magazynowo-produkcyjny położonym w Legnicy przy głównej drodze krajowej, 3 km od Centrum Miasta, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łęcze,warmińsko-mazurskie

1 960 000 zł40 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka pod inwestycję z pięknym widokiem na Zalew Wiślany! Na sprzedaż działka o powierzchni 4 ha, zlokalizowana w cichej i spokojnej miejscowości Łęcze, gm. Tolkmicko. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł907 m² 54,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Twój prywatny azyl nad Rospudą - gdzie dzika natura spotyka się z Twoim marzeniem o domu Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum rzeki, zapach lasu i absolutna cisza taka,.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Bartąska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

100 000 zł17 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy garaż zlokalizowany na os. Jaroty. Lokalizacja Oferujemy na sprzedaż garaż zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego przy ul. Bartąskiej 6 w Olsztynie na ogrodzonym szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł40,32 m² 17 311,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie z ogródkiem 135 m | Iwiny, ul. Miodowa szczegóły: cena: 698 000 zł Powierzchnia mieszkania: 40,32 m Ogródek: 135 m Taras: 5,5 m Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł41,60 m² 20 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament o pow. 41,6 m2 z imponującym tarasem o powierzchni ponad 50 m2, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej części Zakopanego. Lokal wyróżnia się unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

49,64 zł/m²27,50 m² 1 365 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem oferujemy lokal o powierzchni 27,5 m , zlokalizowany bezpośrednio przy jednej z bardziej ruchliwych ulic miasta. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie stacji paliw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł2 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 2200m2 w Kole Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w odległości kilku kilometrów od Piotrkowa. Dojazd do działki drogą własną (część działki) - od.

Szczegóły ogłoszenia

324 000 zł88,81 m² 3 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom na wsi W otoczeniu pól I lasów, blisko zalewu jeziorsko Siedlisko położone na tyle daleko od miejskiego zgiełku aby odpocząć a jednocześnie na tyle blisko miast aby w krótkim.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 264 m² 117,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się na terenie otuliny Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Teren działki objęty jest mpzp pod budownictwo mieszkaniowe i letniskowe w Karczewku (uchwała nr XXIII/132/2005.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł7 938 m² 18,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w Terespolu, dzielnica Małaszewicze Małe, przy ulicy Warszawskiej. Oferta dotyczy terenu pod zabudowę mieszkaniową oraz usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

281 580 zł722 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie: sprzedaż kompleksu działek W mierzynie Atrakcyjne działki budowlane + udział w drodze wewnętrznej | Gaz i prąd w drodze wewnętrznej przy działkach (foto) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł57,30 m² 14 310 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Mokotowie Budynek z 1974 r zadbany, po termoizolacji, 2 nowe windy Ekspozycja północno-zachodnia Balkon 4,5 m, widok na zieleń Duża piwnica 5.

Szczegóły ogłoszenia

18 800 000 zł2 700 m² 6 962,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowym - Sosnowiec Na sprzedaż nowoczesna i w pełni funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w przemysłowej części Sosnowca,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł42,22 m² 12 079,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji oddanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł10 400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż teren inwestycyjny około 1ha w dzielnicy Dźbów w częstochowie! Teren z wydanymi warunkami zabudowy z wydzielonymi 16 działkami o pow. około 550m2 każda szeroka 25m.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł47 m² 9 319,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice, sprzedaż mieszkania w świetnej lokalizacji miedzy osiedlem Ptasim a ul. Mikołowską. Przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie w Katowicach, atut mieszkania niska zabudowa blok.

Szczegóły ogłoszenia

1 242 000 zł46 m² 27 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Prestiżowy budynek apartamentowo-biurowy położony w ścisłym Śródmieściu. Na parterze elegancka recepcja i stanowisko ochrony. Budynek położony jest przy wejściu do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Adamowice,mazowieckie

2 780 000 zł13 874 m² 200,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka inwestycyjna z szerokimi możliwościami zabudowy przemysłowej i usługowej. Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, idealnej pod zabudowę produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38,62 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem - nowoczesne mieszkanie z widokiem na Park Port Popowice to jedna z najbardziej znanych inwestycji we Wrocławiu. To doskonały adres zapewniający mieszkańcom dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł94 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Legnicy, zlokalizowane przy Placu Katedralnym. To wyjątkowa nieruchomość, która zachwyca zarówno swoją przestronnością, jak i niezwykłym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

950 zł36 m² 26,39 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I'm English-speaking real estate Agent If you are looking for a furnished apartment or house in Silesia - I can help, just contact with me. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

449 000 zł67,90 m² 6 612,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,9 m z ogródkiem i dużą piwnicą, położone na parterze w kameralnym budynku przy ul. Karłowicza w Olsztynie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 310 zł55,45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe 55,45 m + 60m taras Rzeszów, ul. Makuszyńskiego (stan deweloperski, 2024 r.) KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 2% zakup bezpośrednio od dewelopera (faktura VAT).

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Bardzo przestronne mieszkanie 1 pokojowe z dużym balkonem w Koninie na osiedlu Zatorze. Znajduje się na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z dwiema windami. Metraż: ok. 34 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł188,60 m² 5 296,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Dobrzeniu Wielkim, woj. Opolskie, na ul. Namysłowska 53. Dom o powierzchni mieszkalnej 188,60m, znajduje się na zadbanej działce o wielkości 7,1 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46 m2 znajdujące się na parterze niskiego budynku wielorodzinnego przy Al. Żołnierza w Stargardzie. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarże

Czarże,kujawsko-pomorskie

1 235 000 zł110 m² 11 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Czarże, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 16 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 913 300 zł761,82 m² 11 700,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Na sprzedaż nowoczesny lokal biurowy o powierzchni 761,82 m - Wrocław, ul. Powstańców Śląskich z tarasem 37m2 w cenie 11.700 zł/ netto/m2. Przestronny, doskonale doświetlony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 304 m² 65,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka - Gostomie, gmina Kościerzyna - 165 000 zł do negocjacji Sprzedam działkę o numerze 512 położoną w miejscowości Gostomie (gmina Kościerzyna, powiat kościerski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Swobodna

Stronno,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 224 m² 77,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze. - bardzo dobra cena - niespełna 78zł/m2 Szukasz działki budowlanej - to dobrze trafiłeś. Działka płaska blisko drogi Kotomierz - Koronowo. W pobliżu lasy stacja.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł750 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Nowa niższa cena Działka budowlana o pow. 750 m2 w Lesznie / Zaborowie z projektem domu jednorodzinnego z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46,80 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa cena Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Kutna przy ul. Braci Śniadeckich 6. IV piętro, 46,8 mkw., 2 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, piwnica i balkon. Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²16,56 m² 248 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Dobrym Mieście, przy ul. Zwycięstwa 50/2. Lokal znajduje się na parterze w budynku Dworca. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 16,56 m2. Wywoławcza stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

235 060 zł1 022 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tak jak napisano w tytule oferty , powierzono nam do sprzedaży trzynaście działek w Papowie Toruńskim. Pierwotnie działek było 22 , dziewięć zostało sprzedanych , na trzech zaczęto budowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 645 000 zł243 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż ekskluzywny obiekt w sercu Gdańska, blisko dworca pkp! Obiekt po renowacji, powierzchnia lokalu 243 m2. Działka 243m2. Dwupoziomowy segment. Nieruchomość położona jest w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości najmu powierzchni 1m2 pod ulokowanie maszyny vendingowej w zmodernizowanym budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł503 m² 449,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Chłapowie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 100 000 zł5 000 m² 1 020 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 097 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży hali warsztatowej Z częścią biurowo-socjalną - w trakcie budowy. Miejsce inwestycji jest świetnie zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju.