Nieruchomości

239 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

55 zł/m²500 m² 27 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biura do wynajęcia - Częstochowa 60 m - 650 m i więcej Oferujemy nowoczesne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie, zlokalizowane w najlepszych punktach Częstochowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł188 m² 6 914,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Do sprzedaży dobrze prosperujący warsztat samochodowy zlokalizowany przy jednej z dróg wylotowych z miasta o dużym natężeniu ruchu. Powierzchnia około 188 m2 , dodatkowo trzy blaszane.

Szczegóły ogłoszenia

47,73 zł/m²220 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł64 m² 10 781,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy parterowy lokal od kilku wynajmowany na działalnosc gosodarcza (idealny na knajpke, gabinet, galeryjkę, nowoczesne biuro , joga, fitness, inne aktywnosci, takze fryzjer, kosmetyka itp.) o pow.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 160 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

English description below Serdecznie polecamy zabytkowy Pałac zlokalizowany w Boleścinie, zaledwie 20km od Wrocławia. Zachącam do obejrzenia filmu promującgeo nieruchomość. Lokalizacja: boleścin.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²33 m² 627 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

26,82 zł/m²220 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny budynek o powierzchni ok. 220 m2, w którego skład wchodzi 5 niezależnych pomieszczeń oraz przestrzeń socjalna (kuchnia, jadalnia, łazienka, toalety, 4 wc). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł400 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu hali magazynowej o powierzchni 400 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Łódzkiej na toruńskich Stawkach. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie, położone w samym centrum Krakowa, przy ulicy Beliny-Prażmowskiego. Mieszkanie mieści się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł42 028 m² 10,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" posiada na sprzedaż działkę o powierzchni 4,2028 ha położoną w miejscowości Karbowizna, powiat rypiński, gmina Rogowo. Są.

Szczegóły ogłoszenia

14 €/m²465 m² 6 510 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 465 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł129,55 m² 7 325,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 129,55 m , położonego na 3. piętrze kamienicy przy ul. Wierzbięcice na poznańskiej Wildzie. To.

Szczegóły ogłoszenia

855 140 zł38,87 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - prestiżowa lokalizacja, al. Racławickie | Unia Residence | Lublin Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²15,52 m² 1 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł309 m² 10 355,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana 3 parterowymi budynkami w Osielsku. Wspólna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

568 794 zł60,51 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 9 o powierzchni 60,51 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 24,96 M2 - pokój 15,56 M2 - pokój 11,70 M2 - łazienka 4,94 M2 - korytarz 3,35.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł45 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,5 m, położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2014 roku przy ul. Koszykarskiej w Krakowie (podgórze-Płaszów).

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł5 150 m² 74,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:   Otoczenie nieruchomości: działka położona jest w spokojnej i zielonej okolicy wśród lasów i niskich zabudowań w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:56 059 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Hale przemysłowe i magazynowe do wynajęcia Czechowice-Dziedzice teren dawnej Zapałkowni ul. Łukasiewicza 5 Opis nieruchomości Na wynajem oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:340 m²

Komfortowy dom na działce rod o pow. 340 metrów zlokalizowany w Żurczynie, klimatyzacja z funkcją ogrzewania, kominek jakuzzi ogrodowe Powierzchnia zabudowy to 35 metrów, pow. użytkowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

161 328 zł3 361 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Podole Małe, gmina Dębnica Kaszubska. Działka nr 330/4 powierzchni 3361m2 idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

119,18 zł/m²26,85 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 040 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Grunty budowlane pod zabudowę jednorodzinną, 4km do Karpacza! Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Łomnica (gmina Mysłakowice), w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

184 800 zł770 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki z potencjałem na sprzedaż - Ochla, zielona Góra (woj. lubuskie) Oferujemy Państwu wyjątkowe działki z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Tracza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 190 000 zł145,45 m² 8 181,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00, a w weekendy w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 814 m² 330,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 311 m²

Hala o pow. 1814 m2, posadowiona na działce 6311 m2. Budynek z 1956 roku, po dwóch modernizacjach w roku 1973 i 1989. Wybudowany z cegły pełnej palonej, pokryty papą, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom do remontu z zabudowaniami gospodarczymi na przestronnej działce 28 arów potencjału! Tylice, gm. Zgorzelec. Przy zakupie z działką 157/10 oferujemy okazyjne.

Szczegóły ogłoszenia

3 145 000 zł15 720 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 15700m2, pod zabudowę bliźniaczą/dwulokalową. Działka w całości objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: - max. powierzchnia zabudowy 50%.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł133,81 m² 9 603,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom, w którym dzieci mają ogród, a dorośli spokój i szybki dojazd do Warszawy. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł367 m² 242,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka rekreacyjna na sprzedaż Cieszyn, ul. Mickiewicza Na sprzedaż działka o powierzchni 367 m , przeznaczona pod zabudowę rekreacyjną, zlokalizowana w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 002 m² 62,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4002 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł24,10 m² 26 929,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego studio położonego w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Wrocławia. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 154 680 zł97,94 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu poznania 0% prowizji | Odrębna kw | Park i Stare Miasto | Inwestycja Bezobsługowa | Serce Poznania | Gwarantowany Zysk | roi 6-7,5% | Zwrot 23% vat Prezentujemy unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł900 m² 555,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Straszyn przy ul. Oceanicznej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 900.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł108,87 m² 11 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 499 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom z dużą działką - Zawada, gm. Mstów (okolice Częstochowy) Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 108,87 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Gryfino,zachodniopomorskie

759 000 zł124,60 m² 6 091,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:587 m²

Nowy dom na dużej działce zlokalizowany blisko jeziora Wełtyńskiego! Standard deweloperski, garaż, pompa ciepła, zamknięte osiedle Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego ( w zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł14 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki rolne - Chromiec, gmina Stara Kamienica Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki rolne w miejscowości Chromiec, w gminie Stara Kamienica, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł37 m² 12 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania w lokalizacji, która naprawdę ułatwia życie, ta oferta jest dla Ciebie Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na piętrze o powierzchni 89,95 m2 z tarasem dachowym o powierzchni 54,11 m2 usytuowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. To nowoczesne osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł95,10 m² 6 204 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bielsko-Biała | ul. Partyzantów | lokal użytkowy w kamienicy | po remoncie Na sprzedaż lokal niemieszkalny przeznaczony pod działalność, obecnie wykorzystywany w najmie krótkoterminowym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł61,85 m² 5 416,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Wodzisław Śląski przy ul. Przemysława, na popularnym i dobrze.