Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 900 000 zł1 900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1900 m | Gdańsk Jasień | Media w drodze | mpzp m/u31 Na sprzedaż działka o powierzchni 1900 m , położona w Gdańsku przy ul. Zwierzynieckiej, w dzielnicy Jasień -.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł835 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działki w malowniczej i spokojnej okolicy, na pograniczu Suchej Beskidzkiej i Stryszawy, z łatwym i szybkim dojazdem do ul. Role w Suchej Beskidzkiej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

330 627 zł34,95 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale W sprzedaży! Projekt Nadolnik Compact Apartments to zespół smartapartamentów w znakomitej lokalizacji Poznań Zawady. Przystępna cena, funkcjonalny design, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł45,30 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości konsus oferuje do wynajmu mieszkanie o powierzchni 45,30 m2 usytuowane na parterze/przyziemiu w 3-piętrowym ogrodzonym apartamentowcu z 2010 roku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł2 000 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona w miejscowości Borzęcin, województwo małopolskie, powiat brzeski. Działka posiada aktualne warunki zabudowy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Buk

Buk,zachodniopomorskie

179 550 zł1 197 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w miejscowości Buk, tuż obok Dobrej Szczecińskiej! Świetna okazja cenowa tylko do końca miesiąca zaledwie 150 zł/m! Jeśli szukasz idealnego miejsca pod.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²53 m² 2 226 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal biurowy o pow. 53 m2 przy ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w urokliwym miejscu otoczynym zielenią, w okolicy Głogowa Małopolskiego. Ostani wolny gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł121 m² 2 719,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , która łączy w sobie komfort, funkcjonalność oraz dużą dozę prywatności. Zlokalizowane w budynku o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 450 zł115 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 115m 2 w doskonałym miejscu na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy. Plac kostka. Brama automatyczna o wymiarach szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Milanówku o pow.2500 m2 o wymiarach ok. 39 x 60 m Dojazd do posesji drogą gminną, wszystkie media miejskie przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł51 m² 3 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

784 800 zł72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Igańskiej 26 na Pradze, tuż obok ronda Wiatraczna. Idealne dla osób, które chcą stworzyć mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-19

499 999 zł1 667 m² 299,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1667 m2 wraz z projektem i pozwoleniem na budowę, położona w Łodzi na Smulsku. Działka objęta jest aktualnym pozwoleniem / wz na dom parterowy 205 m2.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²39,20 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Przestronny lokal biurowy o powierzchni 39,2 m , położony na II piętrze nowoczesnego biurowca w Rybniku, przy ul. Sygnały (boczna ul. Żorskiej). Lokalizacja - świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 325 m² 59,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż działka budowlana 1325 m | Będzino k. Sarbinowa i Mielna Przedmiotem oferty jest działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²50,90 m² 2 291 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr W18-19 o powierzchni 50,90 mkw. położony jest w Galerii Zachodniej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności: handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł78 m² 11 012,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Freedom nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 59 w Gdańsku, dzielnica Morena. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł25,90 m² 6 949,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, mieszkanie o powierzchni 25,9 m , położone na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont, w ramach którego wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł79,50 m² 11 949,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł98,50 m² 4 355,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1892

Mieszkanie W zadbanej, odnowionej kamienicy parking dla mieszkańców za budynkiem Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach, dzielnica Burowiec, ul. Bednorza. Mieszkanie o pow. 98,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł35 000 m² 11,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę rolną 3,5 ha Wikcinek, gm. Nowa Sucha Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rolna o powierzchni 35 000 m (3,5 ha), położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gronowo

Gronowo,zachodniopomorskie

141 075 zł3 135 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks działek siedliskowych o powierzchni od 3006m2 do 3631m2 położonych na Terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy lesie na obrzeżach miejscowości Gronowo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow 1000 m2 w malowniczej i spokojnej części jeziora Sumin Lokalizacja i dostępność Działka usytuowana jest w spokojnej okolicy Sumin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72,10 m² 4 854,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Uwaga - mieszkanie na terenie w 100% niezalewowym! uwaga - nowość w naszej ofercie! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej. Cena do negocjacji dla zdecydowanego nabywcy. Wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł13 417 m² 35,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka o imponującej powierzchni wynoszącej 13 417 metrów kwadratowych, usytuowana w spokojnej i urokliwej okolicy. (o wymiarach: szerokość - 28m/38m i długość.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 287 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przy jeziorze tuchomskim, wydane warunki zabudowy lokalizacja: nieruchomość położona jest koło Tuchomia w malowniczej miejscowości Warzenko, przy ul. Działkowa 22 numer działki 95/13.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Sobótka,dolnośląskie

970 000 zł97,11 m² 9 988,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć od miejskiego tempa życia, a jednocześnie mieć wszystko w zasięgu kilku minut? My Family Home to wyjątkowe osiedle nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 000 zł96 m² 5 697,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Na sprzedaż nowoczesny parterowy dom o powierzchni użytkowej 96 m2 Z możliwością zagospodarowania poddasza na działce o powierzchni 754 m2 położony w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka budowlana w miejscowości Minoga. Działka do wydzielenia pod klienta, wydzielana w cenie 10000 zł/ar. Nieruchomość położona w bardzo spokojnej okolicy. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,80 m² 8 759,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje 50,80 m2 balkon 1 piętro centrum Pułtuska Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,80 m2, położone na 1. piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł153,40 m² 11 408,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Atuty: * Kameralna inwestycja, tylko 2 domy w zabudowie bliźniaczej; * Nowoczesna, ponadczasowa architektura; * Wysoki standard wykonania i użytych materiałów; * Aluminiowa stolarka okienna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł75,56 m² 5 690,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 375,56 m2 | 5 piętro | Centrum Koszalina | ul. Armii Krajowej 8 Szukasz kompaktowej, funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy w ścisłym centrum miasta? Ten lokal może być.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Zamieszkaj wśród drzew i górskiej ciszy - Komfortowy dom w Stryszawie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 214 m² 270,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa, malowniczo położona działka o powierzchni 2214 m , zlokalizowana w jednym z najpiękniejszych zakątków pod Karpaczem. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie, 2 pokoje, 42 m ,| ul. Jęczmienna, stare Miasto, toruń jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na.