Nieruchomości

238 337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 565 000 zł4 014 m² 389,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa działka o pow. 4014 m2 z zabudową. na terenie produkcyjnym według mpzp w Wodzisławiu Śląskim, z bardzo dobry dojazd do autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł45,70 m² 4 376 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2, zlokalizowane na 3 piętrze zadbanego budynku po termoizolacji w miejscowości Szczytnica. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł144,35 m² 7 966,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż segment w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym "małe Mazury", a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł61 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta W biurze DML-mw-3064 *** Oferuje do wynajmu bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na pograniczu Centrum i os. Kazimierza Wielkiego (ul. Leśna) Mieszkanie o pow. 61m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł450 m² 4 442,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 450 m, położony na 9,56-arowej działce, zaledwie kilka minut od granic Krakowa. Nieruchomość łączy komfort dużego domu.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł249,30 m² 4 011,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przez lata mieściła się tu apteka miejsce kojarzone z zaufaniem, spokojem i profesjonalizmem. Dziś ta przestrzeń w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Pyrzyc czeka na nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł115 m² 9 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokoje, 2 poziomy - 108,77m2 - Kliny Borkowskie Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 115m2 - użytkowej 108,77m2 usytuowane na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł59 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca, 3-pokojowy apartament 59m2 przy pl. Jana Pawła II, lokalizacja: budynek znajduje się przy pl. Jana Pawła ll, 7 minut pieszo do Rynku. W pobliżu pełna infrastruktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,81 m² 64,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta promocyjna - prowizja wynosi 50% Do wynajęcia nowe mieszkanie z miejscem postojowym - nowy Zawiszów! Umowa w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie idealne dla klienta biznesowego lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m . Znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł44 m² 12 704,55 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m , zlokalizowanego na osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Świetna komunikacja, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe - Zabrze, centrum Północ Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 11. piętrze bloku.Budynek znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 177 m² 165,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomosci Optima prezentuje wyjatkowa dzialke budowlana polozona w urokliwej miejscowosci Lomnica na nowo powstajacym kameralnym osiedlu To idealna propozycja dla osob marzacych o wlasnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 191 m² 182,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, działka o powierzchni 2191 m wraz ze służebnością w trzech dodatkowych działkach ( dojazdy). Jest to teren budowlany w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł600 m² 83,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o pow. 6 ar w Brzoskwini, gm. Zabierzów, pow. Kraków, woj Małopolskie. Działka widokowa, położona jest w górnej, atrakcyjnej części Brzoskwini, w rzadkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 975 zł25,01 m² 14 633,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 355 m² 88,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Działka budowlana położona w bocznej uliczce, w miejscowości Jaksin - 2 km od Borka.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł40,21 m² 12 186,02 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z dużym balkonem i miejscem w garażu podziemnym - Czuby, zielona okolica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,21 m2, usytuowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:29 537 m²

Dom Z dużą działką I zabudowaniami gronków | 2,95 ha | podhalański klimat przestrzeń, natura I potencjał idealne siedlisko lub inwestycja Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł37,10 m² 14 824,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6 Apartament nr 4 położony na parterze , od strony zachodniej powierzchnia 37,1 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Kęszyca (okolice Kęszyca Leśna) #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do wprowadzenia: 2 pokoje z garażem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł632 m² 411,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Tolkmicka, blisko przystani jachtowej nad Zalewem Wiślanym (do lini brzegowej ok.300m). Nieruchomość składa się z trzech działek budowlanych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

260 000 zł58,60 m² 4 436,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:111 m²

Atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Rzędy k. Pasłęka (ok. 600m od granicy miasta Pasłęk) zabudowana budynkiem mieszkalnym w zabudowie zwartej (segment środkowy).

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka przy kameralnej uliczce Starego Wilanowa, w pobliżu Parku i Pałacu w Wilanowie. Elegancki, przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

87,80 zł/m²10,25 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie biurowe w lokalu usługowym, w budynku przy ul. Niemcewicza w Szczecinie. Lokal usytuowany jest na parterze budynku, dostęp do lokalu jest kodowany, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł168 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:43 955 m²

Szczecineckie Biuro Nieruchomości 5 gwiazdek oferuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni aż 4,4 ha, z własnym lasem, dużym stawem i graniczącą z rzeką Parsęta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł63 m² 30,16 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkania Na Skarpie Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Malinowskiego Na Skarpie Mieszkanie o metrażu 63m2 składa się: 3 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 220 zł62,70 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania z rynku pierwotnego są idealną opcją dla osób chcących mieć swój własny wkład w tworzenie aranżacji mieszkania. Jest to możliwość, aby stworzyć własne niepowtarzalne.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł230 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkowy segment narożny na wynajem, położony w prestiżowej i zielonej części Wilanowa przy ul. Marcepanowej. To propozycja dla wymagających rodzin, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 001 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży dwie działki budowlane w Gadce koło Mirca. Działki o powierzchni 3001m2 każda, bezpośrednio przy drodze , w prostokącie o wymiarach od frontu 75m X 40m ; od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

135 045 zł3 001 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| grunt o powierzchni 3001 m2 z wydanymi warunkami zabudowy siedliskowej umożliwiającymi wybudowanie domu do 200m2 i budynku gospodarczego, który przeznaczyć będzie można na garaż. Do.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł300 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancki dom | Po remoncie | Wysoki standard | Kameralne otoczenie | Cicha okolica | Piękny ogród Bardzo stylowy i gustowny dom w cichej i zielonej okolicy Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł40,50 m² 98,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w jednej z najbardziej klimatycznych części Stare Miasto w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł2 989 m² 244,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bojano gm.Szemud. Duża działka od budownictwo jednorodzinne! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - mn - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - domy wolno stojące jedno-.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł35 m² 85,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu typu studio o powierzchni 35 m , zlokalizowanego na 9 piętrze prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 015 m² 146,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenie biura! Atrakcyjna działka budowlana w Konikowie 1015 m blisko Koszalina! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam lokal biurowy, na I piętrze willi miejskiej, przy ul. Włodarskiej, w pobliżu linii tramwajowej. Lokal (ok. 33m2) składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe, gotowe do odbioru mieszkanie w zabudowie szeregowej Rzeszów, os. Biała. Ogrzewanie podłogowe, dwa miejsca parkingowe, balkon i zero prowizji. Gotowe dla Ciebie bez czekania. 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł48 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie pod klucz , które łączy nowoczesny standard, funkcjonalny układ i świetną lokalizację w Kielce przy ul. Piekoszowskiej. To 48 m perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 100 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki rolno-budowlane w sercu malowniczej Łaszczówki! Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Te działki to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie.