Nieruchomości

238 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

829 000 zł147 m² 5 639,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży zadbany dom jednorodzinny, wolnostojący z pompą ciepła, fotowoltaiką i kominkiem położony na ogrodzonej działce 830.

Szczegóły ogłoszenia

3 822 zł47,77 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu widokowego mieszkania o powierzchni 48m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "novum 4". Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł90,69 m² 10 144,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Lokal nr 3 w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym w Legionowie, przy ulicy Parkowej to propozycja dla tych z Państwa, którzy cenią sobie komfort, spokój i wygodę. Lokal 1.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł51,76 m² 12 557,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej dzielnicy Gdyni położone zaledwie 2 km od centrum ta oferta spełnia Twoje oczekiwania. Nadmorska dzielnica Gdyni znana przede.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zakręt duża działka idealna propozycja dla ludzi szukających swojego miejsca by beztrosko żyć. Działka kształtna, z komfortowym dojazdem drogą szutrową. Teren objęty mpzp który pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Golcowa,podkarpackie

289 000 zł122,30 m² 23,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Dom w stanie surowym otwartym, zrealizowany na podstawie projektu Dom w Morelach odbicie lustrzane biura projektowego archon. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 148 000 zł82 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów Wysoki Standard 2,5 km do plaży Brzeźno- możliwy zakup na kredyt Nie współpracuje z pośrednikami! Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4,90 zł/m²540 m² 2 646 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowo-magazynowy w Łasku przy ul. Zielonej 12c. Powierzchnia lokalu wynosi 540 m2. Wlokalu obok znajduje się sklep meblowy i agd. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Świdwin

Świdwin,zachodniopomorskie

1 800 zł200 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn wyposażony w rampę zlokalizowany po drugiej stronie dworca pkp. Obiekt znajduje się w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł74,50 m² 11 677,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż Nowoczesny apartament z ogrodem w sercu Podhala! Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowy apartament (połowa bliźniaka) o powierzchni 74,5 m , położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zawada

Zawada,dolnośląskie

192 500 zł2 162 m² 89,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Zawadzie(przysiółek Błotnik), gmina Syców. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2162 m , położoną w wiosce Zawada , gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,21 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Diamentowe Apartamenty w Bielsku-Białej! Nieruchomość o powierzchni 40,21 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 362 m² 14,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie wyjątkowo położone działki rolne, graniczące z Wigierskim Parkiem Narodowym, znajdujące się w miejscowości Sarnetki (gmina Giby, powiat sejneński, woj. podlaskie). To.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł40,91 m² 21 755,07 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cybernetyki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

278 500 zł116 m² 2 400,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu mieszkalnego jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Pokrzywnica, gmina Wodzisław, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

884 485 zł34,15 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż apartament w inwestycji Lighthouse Hotel w Mrzeżynie. Wykończony, gotowy do zamieszkania apartament z bezpośrednim widokiem na port. Narożny, doskonale doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 2. piętrze w zadbanym bloku na spokojnym osiedlu Złocień Stary.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł140 m² 2 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 050 m²

Dzień dobry, serdecznie zapraszam na zapoznanie się z ofertą sprzedaży przestronnej działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi. Całkowita powierzchnia działki to 2050m2.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²97,70 m² 2 931 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Adres: ul. Małogoska 1, 26-060 Chęciny Powierzchnia uż.: 97,70 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: działka ewid. nr 2114 o pow. 374 Cena: 30 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,65 m² 10 363,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,65 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca w cichej i spokojnej okolicy. Lokal wyróżnia się wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł182,80 m² 10 886,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 182 m2, usytuowany w miejscowości Tyniec Mały, na działce o powierzchni 498 m2 Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

33,33 zł/m²54 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia: - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 18 m, 36 m, 54 m, 110 m i więcej, - powierzchnia magazynowa o różnej powierzchni na poziomie -1. Budynek - wybrane.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy do wynajęcia - ul. Tyniecka - Nowoczesne, komfortowe wnętrza w wysokim standardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu usługowego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł95 m² 1 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest położona w centrum Trzebiatowa kamienica z wydzielonym lokalem mieszkalnym, który można przeznaczyć na cele mieszkaniowo-usługowe. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 067 zł46,57 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł54 m² 10 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m , usytuowane na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Wooden House przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 800 m² 147,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 3800 m w miejscowości Cewice, gm. Lębork. Idealna działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom jest aktualnie wynajęty z możliwością wprowadzenia się w ciągu 2-3 tygodni od podpisania umowy najmu. Do wynajęcia luksusowy dom z 2022 w zabudowie bliźniaczej położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł90 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:315 m²

W ofercie sprzedaży zadbany dom w zabudowie bliźniaczej z garażem, kominkiem oraz instalacją fotowoltaiczną położony na ogrodzonej działce 315 m w miejscowości Banino, ul. Cyprysowa.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52,20 m² 2 471,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie znajdujące się w Wójtowicach, gmina Grodków, 15 km od autostrady A4. Mieszkanie ma 52,2 m2 powierzchni użytkowej i położone jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł34,65 m² 5 772,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Tarnowie przy ul. Prusa.

Szczegóły ogłoszenia

27,16 zł/m²81 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy/usługowy o powierzchni 81 m2, znajdujący się na czwartym piętrze reprezentacyjnej, zabytkowej kamienicy położonej w samym sercu Lublina. Lokal: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²175 m² 11 725 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite prezentuje ofertę biura do wynajmu o powierzchni 167 m2 netto (tj 175 m2 brutto) w nowoczesnym, ale budżetowym biurowcu przy Al. Jerozolimskich, blisko Dworca Zachodniego. Standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł37 469 m² 346,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:37 469 m²

Nieruchomość inwestycyjna 3,75 ha | 2 domy | 3 stawy | granica lasu | Bydgoszcz Cena: 13 000 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-inwestycyjnym, położona w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł50,64 m² 11 453,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak pcc2% I prowizji! miejsce postojowe wliczone W cenę! Segment mieszkalny | Jastrzębia Góra - Tupadły | 1 km od morza Na sprzedaż cały segment mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł4 105 m² 233,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu z ogromnym potencjałem komercyjnym? Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 41 arów, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m.kw. na 1 piętrze w Starogardzie Gd. na ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się w północnej części miasta, w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł137 m² 12 043,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Komfortowy dom - nowoczesne rozwiązania, niskie koszty utrzymania! Zapraszamy na Dzień Otwarty 09.05.2026r. w godzinach 11-13 Na sprzedaż oferuję wygodny i zadbany dom położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 224 472 zł33 196 m² 67,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu pięć działek inwestycyjnych zlokalizowanych w Nowym Mieście przy ul. Ciechanowskiej 83, 09-120 Nowe Miasto. Na działkach inwestycyjnych znajdują się: budynek biurowo-socjalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 237 860 zł65,66 m² 18 852,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament blisko natury Ekologiczne rozwiązania | Dla rodzin | Duże tarasy | Antresola | Blisko centrum Gdańska | Kameralna zabudowa Apartament w kameralnej inwestycji to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

112,48 zł/m²64 m² 7 199 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 64 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.