Nieruchomości

238 318 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

795 000 zł53,10 m² 14 971,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania na Bielanach ul. Wrzeciono 55a Na sprzedaż 53-metrowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 145 zł59,91 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 980 zł54,90 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 500 zł65,95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,95 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji Sikorskiego Residence w Świdnicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 487 m² 1 142,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji, zakup bezpośredni Działka budowlana ze starodrzewiem, usytuowana około 300 m od stacji wkd Podkowa Leśna Zachodnia, oraz pięknego parku ze stawem. Administracyjnie Owczarnia.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37,88 m² 13 965,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwa pokoje ulica strzałowa - pierwsze piętro - blok Z windą - ogromny balkon Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w nowoczesnym bloku wybudowanym w 2017 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł82 m² 10 597,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokoje | 81,5 m | 2 tarasy | 2 łazienki | Choiny Park II | top oferta To jedno z tych mieszkań, które sprzedają się przy pierwszych prezentacjach. Poranki w słońcu od wschodu. Wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukają Państwo nieruchomości, która oferuje przestrzeń w cenie znacznie poniżej średniej rynkowej? Ta oferta to rzadka okazja zakupu 2-pokojowego lokalu o powierzchni 47,6 m za kwotę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 153 zł48,95 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i dwóch tarasów, mieszczące się w nowym budynku H w inwestycji Piano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 500 zł39,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem, mieszczące się w budynku H nowej inwestycji Piano Park w Suwałkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

221 781 zł25,06 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu, mieszczące się w nowym budynku H w inwestycji Piano Park w Suwałkach.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł80 m² 8 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:99 m²

Od blisko 20 lat firma "pro-art" realizuje niewielkie, kameralne zespoły zabudowy jednorodzinnej - nasza oferta adresowana jest przede wszystkim do osób poszukujących swojego wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł42 m² 10 214 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz wyjątkowego zestawu gotowego do użytku zapewniający kompletny komfort życia? To ta alternatywa jest dla Ciebie. 42 m | 2 Pokoje + Balkon + Kuchnia z agd | Duży Ogród Działkowy 433m2 |.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49,64 m² 7 554,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

N a sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Sochaczewie - 49,64 m ! Jeśli szukasz mieszkania z doskonałą lokalizacją i dodatkowymi udogodnieniami - ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy ul. Lechickiej w Koszalinie. Lokal znajduje się w zadbanym bloku, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł49,50 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane w Czeladzi przy ulicy Ogrodowej 20. Mieszkanie jest położone na 5 piętrze 10-piętrowego budynku po termomodernizacji, czysta, zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

303 996 zł36 m² 8 444,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z 2021 roku przy ul. Kossaka z widokiem na park. Czynsz to tylko 295. Powierzchnia lokalu wynosi 36,19 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 486 zł74,53 m² 10 270,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 117 zł74,46 m² 9 832,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 333 zł37,37 m² 11 595,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54,60 m² 8 150,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

*****cena do negocjacji **** Miło mi zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 54,6 m2 znajdujące się na 5 pietrze w bloku wybudowanym z cegły w zacisznym miejscu na Szosie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie parter, po remoncie, ul. Zofii Nałkowskiej 5, bydgoszcz (os. Wyżyny) Parametry mieszkania: powierzchnia: 47 m Układ: 3 rozkładowe pokoje (15 m , 9 m , 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł141,99 m² 8 444,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Nowoczesna elegancja, bezpieczeństwo i komfort dom w miejscowości Falęcin Stary. W otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w miejscu zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z duszą czekające na swoją historię Wyobraź sobie miejsce, które jeszcze śpi ale tylko czeka, aż ktoś tchnie w nie życie. Właśnie takie jest to 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji Chorzowa przy ulicy Chałupki 17. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 183 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 95 m , położony na przestronnej działce o powierzchni aż 2183 m , w miejscowości Sochaczew, ul. Wypalenisko. To wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł38 m² 17,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

(Pośredników i agencje nieruchomości uprzejmie proszę o niedzwonienie sprzedaję samodzielnie i nie wyrażam zgody na kopiowanie moich zdjęć i powielanie oferty). Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł263 m² 10 076,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszamy do zakupu domu w zabudowie szeregowej przy ul. Bruzdowej jednej z najlepszych ulic Zawad. Kameralne osiedle, dużo zieleni, cisza i jednocześnie pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł73,06 m² 19 148,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament 73 m , Wilanów - designerski remont, balkon, garaż, gotowy do zamieszkania! To miejsce, które łączy prestiż, wygodę i styl życia, którego oczekują wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Kołobrzeska

Siemyśl,zachodniopomorskie

499 000 zł134 m² 3 723,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:665 m²

Dom z potencjałem | Stan surowy zamknięty | Siemyśl 15 min od Kołobrzegu Szukasz własnego miejsca, ale masz dość: sztywnych układów pomieszczeń drogich remontów w starych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty. Na sprzedaż mieszkanie na Ursynowie, 7 minut pieszo od stacji metra Ursynów. Do lokalu przynależy loggia 6 m oraz piwnica. Atrakcyjna część Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147,32 m² 6 781,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Gotowy! Jedyny w takiej cenie Biuro sprzedaży dewelopera oferuje nowy 6-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 147,32 m2 z 1-stanowiskowym garażem, miejscem postojowym zewnętrznym na.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł53 m² 10 283,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53 m , położone na II piętrze budynku z windą przy ul. Brukselskiej Osiedle Europejskie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł3 405 m² 86,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości myhouse.Expert oferuje do sprzedania działkę o wielkości 3405 m2 w miejscowości Janczewo. Wszystkie media bezpośrednio w drodze przy działce, woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy na prezentację mieszkania na Osiedlu Staszica Mieszkanie o powierzchni 60m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia kompleks magazynowo-produkcyjny z biurami i zapleczem socjalnym okolice Tarnów Oferujemy do wynajęcia przestronny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2800 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4- pok dwupoziomowe mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Antresola do własnej aranżacji. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł34,33 m² 11 185,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł99,80 m² 9 519,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Dom składa się z: parteru salonu z jadalnią oraz wyjściem na taras - 24,3 m . otwartej kuchni na salon - 6,3 m . toalety - 1,8 m . komunikacji - 3,6 m . pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 800 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka położona na pograniczu Zamku Kiszewskiego i Starej Kiszewy, przy rozwijającym się osiedlu. Nieruchomość na sprzedaż składa się z dwóch działek (1251 m2 i 512.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ul. Papierni Prądnickich w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 37 m2, składa się z: - przedpokoju (5,09 m2), - salonu z aneksem kuchennym (16,86 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł27,65 m² 21 663,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pośredników mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

69,52 zł/m²187 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 187 m2 w wielofunkcyjnym budynku mieszkalno-usługowym, położonym na Mokotowie (rejon.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 600 m² 153,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam cudowną działkę budowlaną położoną przy granicy Natura 2000.Przepiękne widoki i dobry dojazd.Zapraszam do oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł182 m² 8 510,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bezpośrednio od Właściciela: na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni użytkowej 182m2. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, garderoba o powierzchni 13 m2. Działka 8 arów. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

95,22 zł/m²69,84 m² 6 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal usługowy o pow. 69,84 m2, znajdujący się przy ulicy Szwedzkiej na warszawskiej Pradze Północ w Inwestycji bohema. Lokal znajduje się na parterze,.