Nieruchomości

238 336 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

90 zł/m²104 m² 9 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal usługowy o pow. 104 m2, znajdujący się na warszawskim Ursynowie na Pileckiego. Lokal znajduje się na parterze w nowo oddanym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł43,75 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania 2 pokojowy apartament na zamkniętym, kameralnym osiedlu z ogródkiem w dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Mieszkanie parterowe o powierzchni użytkowej 43,75 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 003 m² 49,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Mieroszyno gmina Puck o powierzchni 3003 m2. Numer ewidencyjny 642/5 obręb Mieroszyno Teren bardzo atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²132 m² 3 432 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 132m2, w ścisłym centrum Warszawy. Lokal mieści się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 250 zł17 401,70 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną zlokalizowaną w przemysłowej części Jasła, obręb Brzyszczki II. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 200 zł88 m² 8 900 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 88 m z prywatnym ogrodem w inwestycji Przyjazne Janczewice komfortowe życie pod Warszawą. Dom rozplanowany jest na dwóch kondygnacjach, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 600 zł88 m² 9 200 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 400 zł73 m² 9 800 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 73 m z prywatnym ogrodem w inwestycji Przyjazne Janczewice komfortowe życie pod Warszawą. Dom rozplanowany jest na dwóch kondygnacjach, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

96,77 zł/m²93 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 93 m, który znajduje się na Pradze Południe. Lokal mieści się na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł36,73 m² 19 030,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pośredników mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł146,75 m² 8 109,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Salon sprzedaży dewelopera oferuje nowy 5-pokojowy dom typu bliźniak o powierzchni 146,75 m2 z 1-stanowiskowym garażem, miejscem postojowym zewnętrznym na działce 500 m2, na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

8 240 zł125 m² 65,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kolonia Lubeckiego jest historyczną częścią starej Ochoty powstałą na początku XX wieku. Charakteryzuje się niską, kameralną zabudową oraz czytelnym, regularnym układem urbanistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł3 788 m² 88,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam siedlisko o powierzchni 3788 metrów kwadratowych, położone we wsi Rychliki, w województwie warmińsko-mazurskim. Rychliki, numer działki ewidencyjnej 368/1. Siedlisko Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²595,53 m² 53 598 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokale usługowo-handlowo-biurowe o powierzchni całkowitej 595,53 m w Ursusie Niedźwiadek. Powierzchnia rozłożona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 466 zł71,17 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 343 zł43,49 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 340 zł44,94 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

329 500 zł22,60 m² 14 579,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,6 m , położona we Wrocławiu przy ul. Okulickiego. Idealna inwestycja lub mieszkanie na start - gotowe do zamieszkania od zaraz! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł10 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka położona w kierunku szlaku do Łeby i 300m od jeziora Łebsko przy drodze utwardzonej w kierunku Ameryka graniczy z rzeką i lasem nr 295 okolica bardzo spokojna wiejska.

Szczegóły ogłoszenia

688 400 zł48,95 m² 14 063,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Strefa Dobrych Nieruchomości prezentuje: nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim! Szukasz mieszkania które spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,38 m² 11 634,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,38 m w zadbanej kamienicy przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu, w bezpośredniej bliskości Dworca pkp Wrocław Główny. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

15,01 €/m²254,45 m² 3 818 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni brutto 254,45 m2 w Warszawie w Śródmieściu. Lokal znajduję się na paterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Pobierowo,zachodniopomorskie

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 - pokojowych Apartamentów w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym kompleksie apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł103,80 m² 6 724,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Sprzedam nowy dom w zabudowie dwulokalowej Konarskie ul. Osiedle na Skale k. Kórnika na spokojnym Osiedlu jednorodzinnych budynków w otoczeniu zieleni, tereny leśne, ścieżki rowerowe, jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 658 zł39,57 m² 12 298,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z tarasem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 375 zł45,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Rabat 50.000 zł obowiązuje do 30 CZERWCA ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA DOMU POKAZOWEGO NA ŻYWO Wyślij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej SegmentyNatura_pl PRZEŚLEMY.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł1 061 m² 110,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o łącznej powierzchni 10,61ara, położona w spokojnej i zielonej części gminy Borzęcin. Nieruchomość nie jest objęta planem zagospodarowania, posiada wydane Warunki Zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,44 m² 8 236,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: słoneczne, dwupokojowe mieszkanie z zaadaptowanym poddaszem Siemianice, ul. Ku Słońcu. Nieruchomość o powierzchni 48,44 m została funkcjonalnie zaprojektowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Pogorzelica,zachodniopomorskie

425 571 zł32,99 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Aldan Nieruchomości - posiada w swojej ofercie wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowych Apartamentów nad morzem w nowoczesnym i monitorowanym kompleksie Apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Architektura domów łączy funkcjonalność z nowoczesnością a zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują minimalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł280 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

przedam nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego dwu lokalowego o powierzchni 270 m2 i budynku garażowego , na 10 arowej działce. Dom piętrowy - układ pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,43 m² 11 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Plac grunwaldzki _ 2 pokoje _ oddzielna kuchnia _ul. Damrota Polecam do kupna w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,43 m2 przy ul. Damrota /ul. Wyszyńskiego. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

96,43 zł/m²280 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 280 m. Lokal znajduje się w nowoczesnym obiekcie w pasażu handlowo usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 099 000 zł244 m² 16 799,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 244,52 m | 4 sypialnie | basen całoroczny | fotowoltaika 10 kw | w granicach Konstancina Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51 m² 7 549,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, mam do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie w Rybniku na osiedlu Nowiny. To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m znajduje się na 8. piętrze w bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

28 €/m²235 m² 6 580 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 235 m2. Dostępna powierzchnia znajduje się w galerii handlowej, która łączy funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł145 m² 7 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący typu parterowego z użytkowym poddaszem urządzony pod klucz .Na parterze znajduje się wiatrołap ,pomieszczenie gospodarcze, salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż! Lokalizacja: trzebnica, ul. Zielonego Dębu - tuż przy samym lesie. Powierzchnia: 57 m (użytkowa) / ok. 75 m (po podłodze). Zamieszkaj na skraju Lasu Bukowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł66,93 m² 8 815,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w powstającej właśnie inwestycji w Mierzynie, przy ulicy Nasiennej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²128,69 m² 15 443 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje lokal gastronomiczny o pow. 128,69 m2 do wynajmu na Pradze Północ w Warszawie. Jagiellońska to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

836 000 zł75,95 m² 11 007,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Propozycja tylko dla bardzo wymagającego Klienta, poszukującego wyjątkowego, przestronnego i komfortowego mieszkania położonego w sąsiedztwie ścisłego Centrum Białegostoku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł47,60 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super propozycja dla osób poszukujących miejsca w cichej a zarazem cenionej lokalizacji w Białymstoku! Osiedle Mickiewicza, ulica konopnickiej - mieszkanie dostępne od zaraz! Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł42,50 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukiwana I ceniona lokalizacja: osiedle Sienkiewicza ul. Nowogródzka - w sąsiedztwie Centrum! Słoneczne, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie na drugim piętrze w bloku z cegły. Najem.