Nieruchomości

239 347 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 800 000 zł428 m² 4 205,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom mieszkalny z pokojami gościnnymi pod wynajem w Niekaninie pod Kołobrzegiem 4,5 km od morza! Na sprzedaż zadbany dom mieszkalny z salonem i 9 pokojami gościnnymi przeznaczonymi pod.

Szczegóły ogłoszenia

128,57 zł/m²70 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

G8 Property Group - Gigantyczna Baza Nieruchomości Komercyjnych Odwiedź naszą stronę - We Speak English and Russian Do wynajęcia lokal gastronomiczny na Mokotowie : - Metraż 70m2 (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,42 m² 77,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Najmu dla Firm! Centrum miasta w Lubinie ul. Rynek 12 Mieszkanie dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojow e usytuowany na 3 piętrze/ poddaszu w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie położone przy ul. Stefana Czarnieckiego na wrocławskim Starym Mieście. O powierzchni 40 m2 znajdujące się na parterze w bloku mieszkalnym. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²247,65 m² 19 564 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 247,65 m , zlokalizowany przy ul. Łąkowej 59 w Gdańsku. Lokal mieści się na parterze odrestaurowanego, historycznego budynku monumentalnych koszar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 900 zł51,03 m² 11 736,23 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Oferta specjalna.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł48,80 m² 34 815,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

**apartament w inwestycji Nowe Kolibki - komfort, prestiż i natura w jednym miejscu** Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na terenie cenionego osiedla **nowe Kolibki**,.

Szczegóły ogłoszenia

242 640 zł4 044 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o numerze ewidencyjnym 203/8 z wydanymi warunkami zabudowy. Działka o powierzchni 4044 m2, zlokalizowana w podolsztyńskiej miejscowości Jonkowo, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 009 zł105,39 m² 22 677,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy Apartament z Widokiem na Jezioro Ukiel Limeno Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży apartamentu klasy premium, położonego w jednej z bardzo lubianych lokalizacji Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł56 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 5. piętrze zadbanego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2020 roku. Inwestycja wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48,50 m² 6 907,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w centrum Lądka-Zdroju, zaledwie 100 metrów od rynku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł47,68 m² 12 583,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6961 Polecamy do kupienia umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,68m2 z loggią na czwartym piętrze w nowym bloku z windą w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł40 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Silna, gmina Pszczew. 4 ha z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego oraz wz na 4 budynki rekreacji indywidualnej. Nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów. Pozwolenie na Budowę budynku.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²85,27 m² 7 674 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal o powierzchni 85,27m2 w nowej, klimatycznej inwestycji La Esquina w samym centrum Gdyni. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek ma do zaoferowania nieduże patio,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m2. Plan mieszkania w galerii zdjęciowej. W tej chwili mieszkanie jest w trakcie sprzątania. Znajduje się ono na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł62,80 m² 8 200,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Jaworznie, przy ul. Fredry na osiedlu Podłęże. Położone na parterze w kameralnym, trzypiętrowym budynku, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362,40 m² 11 009,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:283 m²

Nieruchomość Na sprzedaż wyjątkowy dom, położony przy stacji metra, w prestiżowej i zielonej części warszawskiego Mokotowa - w miejscu, które doskonale łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł99,34 m² 4 227,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Nowoczesny dom w standardzie pasywnym | Goleszów, ul. Różana | 99 m | działka 798 m Szukasz domu w nowoczesnej technologii, który dokończysz według własnego pomysłu? Ten nowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wolnostojący, przedwojenny dom po remoncie Jelenia Góra, os. Czarne Cena: 950 000 zł Działka: 2 600 m Pow. użytkowa budynku: ok. 480 m Pow. mieszkalna: ok. 120 m Nowa elewacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł2 224,86 m² 1 775 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks budynków usługowo-handlowych Głubczyce, ul. Niepodległości 13 i 13a Działki nr: 293/10, 293/9, 292/27 Oferta na wyłączność. Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 573 m² 117,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży dwie działki budowlane w spokojnej części Niewierowa (koło Siemianic) pośród rozległego lasu. Działki o powierzchniach 1572m2 oraz 2814m2. Proponujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł63 881 m² 1,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu teren o pow. 63 881.00 m2 położony w miejscowości Stare Pięciorogi na działkach o nr ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł726,03 m² 3 030 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu użytkowego o powierzchni użytkowej 726,03 m , położonego na pierwszym piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,16 m² 6 586,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Poznaj wyjątkową ofertę, która spełni Twoje oczekiwania! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 34,16 m , usytuowane na czwartym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Działka z zatwierdzonymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł56,22 m² 8 164,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

26,67 zł/m²450 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy na wynajem lokale biurowo-magazynowe, położone na parterze. Budynek z 2020 roku , nowoczesny biurowiec , całość ogrodzona, wjazd bramą na pilota. Powierzchnia biurowa na parterze 450m2.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł76,04 m² 7 101,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum u zbiegu ulic Krzywoustego i Wojska Polskiego. Mieszkanie usytuowane jest na wygodnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż: dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Mikorzyn, gmina Ślesin Rodzaj nieruchomości: dom podzielony na dwa w pełni niezależne mieszkania z osobnymi wejściami Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 000 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży gospodarstwa w Strykowie. Gospodarstwo składa się z: dom jednorodzinny o powierzchni ok 90m2:.

Szczegóły ogłoszenia

16 zł/m²2 000 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam do wynajęcia halę magazynową 2000 m2 z rampą, zlokalizowaną w Poznaniu, w dzielnicy Kotowo. W hali dostępne są również pomieszczenia biurowo-socjalne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł375 m² 3 837,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:własny parking

Dom jednorodzinny z ogrodem - biuro/gabinety/edukacja Mikołów, ul. Głogowa | 299,43 m powierzchni użytkowej | działka 509 m | garaż | fotowoltaika Na sprzedaż wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w okolicy Poddębic Dom o powierzchni 65m2 usytuowany na działce około 850m2, stan do.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł40 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Ulica Rajska, gdańsk Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ulicy Rajskiej w samym sercu Gdańska. To idealna lokalizacja, która łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 871 m² 641,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1871m2 - częściowo ogrodzona. Doskonałe miejsce na wybudowanie wymarzonego domu, w otoczeniu domy jednorodzinne. Według mpzp- teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł15 500 m² 34,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna 1,55 ha - Bolesławek, gm. Żabia Wola Oferujemy przestronną działkę o powierzchni 1,55 ha (15 500 m ) , położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży nieruchomość jakiej nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej! Zlokalizowana w miejscowości Zebrzydowa w Gminie Nowogrodziec, oddalonej 6 km od Nowogrodźca.

Szczegóły ogłoszenia

519 900 zł200 m² 2 599,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Dom I budynek gospodarczy | śmigiel Na sprzedaż nieruchomość z ogromnymi możliwościami, położona w spokojnej części Śmigla. Idealna dla osób szukających przestrzeni do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł270 m² 5 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie szeregowej (skrajny) o powierzchni 228 m użytkowej (270 m całkowitej), położony na działce 428 m w centralnej części Zakrzowa. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Obórznia

Obórznia,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 063 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas! Umów się z nami na prezentację nieruchomości! Telefon   . Na sprzedaż działka o powierzchni 1063 m2 znajdująca się w Obórzni, gmina Łabiszyn. Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł811 m² 178,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NR ogłoszenia: #382dz1025 #dzialkitonaszaspecjalnosc kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania dwie.