Nieruchomości

238 512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 000 zł2 723 m² 17,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Obiektem sprzedaży jest działka położona w Ochotnicy Górnej na gorczańskich zboczach. Parcela znajduje się około 900 metrów od szczytu wieży widokowej na Magurkach. Na sprzedaż jest fragment.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł141,45 m² 9 183,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej nr 4 położony w miejscowości Bibice, gm. Zielonki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy W kamienicy ul. Rzgowska (przy uniwersalu) front - parter = 60 m2 Lokal 60 m na wynajem - Łódź, ul. Rzgowska przy Uniwersalu Idealny na biuro, gabinety, usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

480 200 zł98 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1800

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Świdnicy tuż przy samym rynku! To przestrzeń z ogromnym potencjałem, idealna zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności w samym.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł45 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż lokal położony w miejscowości Mieroszów. Do tej pory prowadzona była tam działalność gospodarcza. Lokal został przekształcony prawnie w lokal mieszkalny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł123,17 m² 6 478,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,20 m² 10 209 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje po Remoncie Generalnym Perełka na lsm (ul. Emancypantek) Oaza spokoju w sercu miasta Mieszkanie znajduje się w niskim bloku otoczonym dojrzałą zielenią, z której słynie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W nowym bloku Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37m 2 usytuowane w nowym bloku przy ulicy Srebrzyńskiej 12 w Łodzi w pobliżu Manufaktury. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 000 zł50,60 m² 14 920,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 083 m² 41,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 3083 m (rezerwacja) oraz 3032 m , położone w miejscowości Wiśniewo, gmina Lubawa, woj. warmińsko-mazurskie. To miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

8 625 720 zł38 439 m² 224,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową o powierzchni 38 439 m2, usytuowaną na obrzeżach miasta Kołobrzeg, w okolicy zabudowanych już działek, gdzie jest dostęp do energii.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 641 m² 90,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka, młyniec II, gmina Lubicz, ul. Wiązowa Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1641 m (nr 481) w kształcie prostokąta, z wydanymi i prawomocnymi.

Szczegóły ogłoszenia

193 430 zł841 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Rybniku Kamieniu o pow 841m, na działce przyłącze wody i kanalizacji w cenie. Dojazd utwardzony, w planie przestrzennym zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

832 815 zł61,69 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowej inwestycji w Centrum Bydgoszczy Budynek składający się z czterech kondygnacji z apartamentami od 38 m2 do 128 m2 położony w Centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł96 900 m² 7,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w odległości około 5 km od Nasielska, dojazd drogą 632, odległość od Warszawy około 60 km. Trzy działki rolne o łącznej powierzchni 9,69 ha, możliwość założenia siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 269 zł56,11 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł93,02 m² 19 565,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piękny i przestronny apartament przy ul. Puławskiej 270 to propozycja dla osób, które szukają gotowej, dopracowanej przestrzeni z wyraźnym charakterem bez konieczności przechodzenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -p okojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 5 pi ętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

1 165 000 zł131,22 m² 8 878,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ wrocław krzyki. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 300 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje na sprzedaż, atrakcyjną działka budowlana położoną w miejscowości Witkowice, w gminie Kłomnice, przy ul. Ogrodowej. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł136,20 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł56,34 m² 30,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujący! Przytulne mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,34 m 2 , położone w niedalekiej odległości od centrum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,67 m² 28 926,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny German budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Nowy budynek (2025) nowoczesna inwestycja i świeże części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34,40 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka w centrum miasta. Mieszkanie składające się z dużego salonu, osobną kuchnią, łazienki z wc, przedpokoju z szafą. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł5 855 m² 124,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,5855 ha, położona w miejscowości Biecz (woj. małopolskie). Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, objęta funkcją mieszaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 870 m² 383,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Działka położona w terenie przemysłowym w Lubartowie Na działce znajduje się budynek/ hala o powierzchni 700 m2 do remontu lub wyburzenia Powierzchnia działki 2870 m2 Media:.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł130 m² 18 846 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Polecamy 5 pokojowe na Ochodzie, wykończone w oparciuo detale Budynek z 2000r , cegła To idealna propozycja dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń, zieleń oraz szybki dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64,50 m² 9 922,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone w malowniczej Szczawnicy - osiedle Połoniny, z widokiem na Palenicę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł120 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 318 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 120 m , położony w miejscowości Daleszyce przy ul. Henryka Sienkiewicza. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł196 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agencja lamato ma przyjemność zaprezentować 5 pokojowy dom jednorodzinny, wolnostojący usytuowany na 10 arowej działce, o powierzchni 196m2 znajdujący się w pobliżu Krakowa, miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł83,27 m² 6 244,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,27 m, zlokalizowane na granicy Radłowa i Woli Radłowskiej. Inwestycja jest w trakcie budowy, a planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie 3-pokojowe W budynku witawa lokal: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, pokoju biurowego, przedpokoju, łazienki oraz przynależnego.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł23 700 m² 5,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna 2,37 ha Lipniki | 150 000 zł Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną o powierzchni 2,37 ha, położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł5 095 m² 9,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod inwestycję? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Działka znajduje się w miejscowości Olimpów, województwo podkarpackie, powiat Ropczycko-Sędziszowski, gmina Iwierzyce.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł57 m² 15 596,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 57m2 na Starej Ochocie - Sękocińska. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł38,79 m² 10 956 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz idealnego miejsca do całorocznego zamieszkania nad polskim wybrzeżem lub na wakacyjny relaks? A może interesuje Cię nieruchomość, którą możesz zaaranżować według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 809 m² 17,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość, stanowiącą działkę położoną w Błachowie, o pow. 0, 2809 ha, w odległości ok 3 km od Dobrodzienia. Działka w studium uwarunkowań.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł9 800 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł62,82 m² 9 519,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie takie mieszkanie - promocja do końca kwietnia * od maja nowa wyższa cena! nowy - apartament - dla pierszwego właściciela * pachnący nowością! gotowy - nowy apartament 3-pokojowy - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 236 576 zł109,35 m² 20 453,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowy apartament klasy premium W sercu poznania - połączenie nowoczesnej architektury Z wyjątkowym komfortem Unikatowy Penthouse | Taras 42 m2 | Widok na Panoramę Miasta | Spektakularny.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie VIII piętra w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Pl. Staromiejski w Gorzowie Wielkopolskim.