Nieruchomości

238 363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 300 zł179 m² 51,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:20 214 m²

Powierzchnia Biurowa, bolesławiec, kościuszki, strefa ekonomiczna. Przedmiotem oferty biura wgn Nieruchomości jest nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kościuszki w Bolesławcu, która.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Masłowice

Masłowice,zachodniopomorskie

274 400 zł34 300 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka porośnięta lasem 8 km od morza. Teren o powierzchni 34 300 mkw., w kształcie trapezu o długości ok. 200 m i szerokości ok. 160 m. Zgodnie z obowiązującym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy mieszkanie na wynajem przy ul. Obywatelskiej w bloku z windą usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą. Na powierzchni 40 mkw znajdują się dwa niezależne pokoje :sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 076 m² 125,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oznaczona według mpzp (mn- teren zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej) o powierzchni 1076 m2, położona w Lubaniu, gmina Nowa Karczma. Nieruchomość płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²29,57 m² 828 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal w budynku dworca po modernizacji w Łańcucie przy ul. Kolejowej 1. Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,86 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 960 zł52,92 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska Kraków- bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł20 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mokotów / ul. Wiktorska / 20 m2 / umeblowane Umeblowane mieszkanie położone na Starym Mokotowie (metro Racławicka). Mieszkanie Mieszkanie ciche i słoneczne, z widokiem na zieleń, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

179 850 zł1 090 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydanymi warunkami zabudowy położona w Krępsku, gmina Goleniów, przy ul. Kościelnej. Krępsko to spokojna miejscowość oddalona o 7,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 959 zł39,33 m² 14 542,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39.33 m wraz z 28,56 m ogródkiem przy ulicy Kadmowej w Gdańsku. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 680 000 zł1 832 m² 1 462,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę w Zakopanem (mrowce). Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni ok. 1832 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Do wynajęcia przytulne mieszkanie zlokalizowane w sercu Poznania, w dzielnicy Jeżyce, przy ul. Kościelnej 24. Mieszkanie o powierzchni 26 m znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł280 m² 9 996,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowy kompleks 4 domów nad morzem | jantar | gotowy biznes całoroczny Na sprzedaż funkcjonujący, całoroczny obiekt inwestycyjny zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Jantar, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia | ul. Lelewela Powierzchnia: 33 m Układ: salon z aneksem + pokój + łazienka Stan: deweloperski do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament w wysokim standardzie - ul. Ciesielska - Łężyca, zielona Góra Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł500 m² 438 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z klimatycznym domkiem nad Jeziorem Słupowskim - Drzewianowo k. Mroczy | gotowa do wypoczynku tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność. Jeśli szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł280 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom z lat 80tych. przebudowany w 1988 r. Ostatni remont 2000 rok. Remont dachu, hydrauliki i elektryki, wymian okien, remont kuchni, łazienek. Dom wybudowany metoda tradycyjną z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Dom wolnostojący z dużą działką komfort, przestrzeń i spokój blisko Białegostoku Oferujemy na sprzedaż solidnie wykonany, zadbany dom wolnostojący położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 705 zł42,13 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa inwestycja W sercu starego podgórza Kameralna inwestycja | Tylko 12 apartamentów | Najwyższy standard | Rekuperacja | Garaż podziemny | Klimatyzacja Szaflarska 9 to inwestycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

95 000 zł18 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:28 m²

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż miejsce garażowe w garażu murowanym o powierzchni zabudowy 20m 2 a użytkowej 16m 2 położonym na działce 28m 2 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

kontakt   Gotowy dom zamiast mieszkania Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW EKOLOGICZNY DOM.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł86 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowym miejscu! Czteropokojowe, ciche, jasne, dwustronne mieszkanie na wynajem w kamienicy z windą w świetnej lokalizacji przy ul. Stępińskiej 49 tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł41,50 m² 8 506,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! 2 niezależne pokoje z balkonem - idealna opcja pod wynajem! Wolne od zaraz! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 829 m² 1 749,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1829 m2 w rewelacyjnie skomunikowanej części Ursynowa. Blisko do wjazdu na trasę S2. Wszystkie media, dojazd drogą asfaltową, w otoczeniu willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

107 300 zł851 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane W bartodziejach Gmina Wągrowiec. Atrakcyjna lokalizacja, odległość do Wągrowca wynosi tylko 5,3 km Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Sadlno, w gminie Wierzbinek (woj. wielkopolskie). Lokalizacja idealna do zamieszkania cicha, zielona okolica z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł770 m² 245,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Steblowie. Płaska, nie zarośnięta, sucha, regularny prostokąt. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 8M, u, czyli tereny mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł2 671 m² 30,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka w centrum Bobrownik w gminie Chociwel. Działka o powierzchni 2671 m2 posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. W drodze woda, telekomunikacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł38,75 m² 17 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,75 m2 na I piętrze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł34,34 m² 17 443,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ - 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sajzy

Sajzy,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 717 m² 86,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana o powierzchni 1717 m2 położona pomiędzy dwoma jeziorami wraz z udziałem w działce z linią brzegową jeziora Krzywe Sajzy gmina Ełk Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł114,85 m² 10 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Śledziejowice gm.WIELICZKA. Do sprzedania segment domu w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi, garaż, ok. 700m2 działka do segmentu. Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

918 000 zł67 m² 13 701,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2002 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Czynszowa. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł400 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 862 m²

Dom nad zalewem klimkowskim - beskid niski Miejsce, w którym odetchniesz i wypoczniesz! lokalizacja premium - serce beskidu niskiego Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 073 m² 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nasłoneczniona działka z ładnymi widokami. Media w drodze: prąd, woda miejska, gaz. Rozmiary działki to około 22 x 37 m. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł207 m² 7 149,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowość na rynku nieruchomości! Posiadamy klucze - elastyczne możliwości prezentacji. Podczas prezentacji możesz swobodnie obejrzeć nieruchomość - bez obecności właścicieli. Atrakcyjny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł51,61 m² 54,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na os. Na Skarpie w Nowej Hucie. Wygodne, w pełni umeblowane mieszkanie, po remoncie, z balkonem. Nieruchomość o powierzchni 51,61m usytuowana na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł3 500 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do wynajęcia działki, place o powierzchni do ok. 5.000 m2, wyasfaltowane, częściowo utwardzone kostką z możliwością wynajęcia biur i pomieszczeń socjalnych. Teren obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dolny Mokotów ulica Konduktorska - 3 pokoje / 48m2 we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim Dolnym Mokotowie. 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ukośna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

130 000 zł890 m² 146,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wyboru cztery działki w bliskiej odległości osiedla Zagople a tym samym do szkoły przedszkola i przystanku autobusowego. W niedalekiej odległości sklepy ,ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskową Działka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii prostej.