Nieruchomości

238 335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 000 zł100 m² 2 690 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Radłowo, 88-170 Pakość (kujawsko-pomorskie) Na sprzedaż przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł46 m² 3 261 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1884

Szukasz ucieczki od zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygód mieszkania? A może marzysz o własnym warzywniku i porannej kawie z widokiem na bobry w pobliskim strumyku?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł32,50 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne w sercu Czyżyn. Świetne na pierwsze mieszkanie i jako lokata kapitału. 32,5m , 1 pokój, balkon, 3 piętro. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²337,70 m² 10 131 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Adres: plac Obrońców Pokoju 23, opatów Powierzchnia użytkowa: 337,70 m2 Liczba pomieszczeń: 15 Grunt: dz. ewid. nr 1307/3 ,1307/4 , 1308/1 , 1308/2 o pow. 668,50m2 Cena: 30 zł/m2 Poczta Polska S.A.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł2 040 m² 1 372,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Na sprzedaż obiekt produkcyjno magazynowy położony w miejscowości Gronowo, koło Torunia. Składa się z: 1. Hala 208 m2 2. Hala o powierzchni 352 m2 3. Hala o powierzchni 600 m2 4. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł630 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 330 m2, położony w Gryficach. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2282 m2. W skład obiektu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56 m2. Układ obejmuje dwa osobne pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, co zapewnia funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

971 125 zł37,95 m² 25 589,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap inwestycji oddany do użytkowania. Budynek B2, lokal: b2_152, loggia: 3,4 m, zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 093 m² 178,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Suwałki, ul. Zastawie | media na działce | 1093 m Na sprzedaż działka budowlana położona w Suwałkach, przy ul. Zastawie w spokojnej, zielonej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²422 m² 15 614 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel. Lokal w zmodernizowanym budynku biurowym w centrum Wrzeszcza. Standard budynku: - ochrona, - monitoring, - windy, - parking naziemny, - zasilanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 868 zł67,21 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zakończona zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł50 m² 7 260 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone w ścisłym centrum Świdwina. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł710 m² 802,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agent prowadzący Joanna Cieniak tel.   Do sprzedaży działka w Ustroniu o powierzchni 710 m2 położona blisko Bulwarów Wiślanych. Atrakcyjne położenie: - aleje spacerowe - Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł38,57 m² 15 815,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament z widokiem na panoramę karkonoszy! Wirtualna wizyta: zapraszam Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Lake Hill Resort & spa w malowniczej Sosnówce,.

Szczegóły ogłoszenia

270 540 zł1 503 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w cichej i spokojnej okolicy, media w drodze! Mam przyjemność zaprezentować Państwu działki położone w Chojniczkach. Działka: powierzchnia: 1503m2. Na działkę już.

Szczegóły ogłoszenia

61,99 zł/m²114,53 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro mieszczące się w nowoczesnym, kameralnym budynku biurowym. Powierzchnia netto biura (bez części wspólnych) to 96,54 m2, na które składa się głownie duża, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

231 660 zł1 053 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) Słone. Powierzchnia: 1053 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: ustawna działka budowlana o powierzchni 1053.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 846 m² 121,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Młoszowa Działka znajduje się bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej (ul. Florkiewicza). powierzchnia: 1846m2 kształt: nieregularny, zbliżony do prostokąta o wymiarach 30x65 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł3 217 m² 45,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3217m2 w miejscowości Wola Pieczyska. Działka jest położona w malowniczej i cichej okolicy. Jest złożony wniosek o przyłącze energii.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 638 m² 128,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jankówka (gmina Wieliczka) - do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1638 m , położona w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja łączy bliskość natury z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł235 m² 6 804,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczny lokal, bardzo dobrze skomunikowany z aglomeracją miejską, z dodatkowym atutem w postaci niskich opłat. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

14,01 zł/m²564 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do wynajęcia lokal usługowo - handlowy ( budynek warsztatu obuwia ) w dzielnicy Zawodzie. Lokal o łącznej powierzchni ok 564 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł67,65 m² 23 651,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Odkryj wyjątkową przestrzeń stworzoną dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design i miejski styl życia. Ten luksusowy loft na sprzedaż, to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,24 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pięknie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, z balkonem. Bardzo dobra lokalizacja. Rejon Al. Włókniarzy i Struga, okolice Dworca Kaliskiego i Komfortu, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

918 780 zł91,97 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł83 m² 14 446 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestrzeń, która robi różnicę Centralnym punktem mieszkania jest komfortowo zaprojektowana strefa dzienna, obejmująca: salon, część jadalnianą, aneks kuchenny. Balkon Salon dający poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł181,74 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu- komfortowy dom wolnostojący, zlokalizowany na ponad 8-arowej, pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł236 m² 3 177,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - Białobrzegi Radomskie Tylko 40 minut od Warszawy! Cena:750 000 zł Powierzchnia domu: ok. 236 m Działka: 534 m Status: odebrany do użytkowania - stan więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57 m² 11 403,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem Katowice Brynów, ul. Meteorologów / Ceglana Na sprzedaż narożne, 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Katowic Brynowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Suszki

Suszki,dolnośląskie

240 500 zł2 405 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2405 m2 położoną w Suszkach, gmina Bolesławiec. Szczegóły oferty: - działka posiada kształt.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł42,90 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na wynajem w okolicy "mordoru", lotniska i Galerii Mokotów! Zapraszam do zamieszkania w wyjątkowym mieszkaniu na osiedlu zamkniętym Złoty Potok 1, gdzie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł54,99 m² 15 548,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, 54,99 m2, miejsca parkingowe, piwnica, dwa małe ogródki, ul. Narcyzów w Józefosławiu Mieszkanie ciche, jasne, bardzo przytulne, na lubianym i cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

662 284 zł60,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-19, balkon: 4,40 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł52 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku. Dodatkowym atutem jest taras na dachu dostępny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł80,55 m² 9 310,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marki/zieleniec, 4 pokoje, 76,33 m2, duży ogródek + dwa miejsca postojowe ostatnie wolne mieszkanie! budynki oddane do użytkowania oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z 2025 roku, położony w Lipniku, jedynie 5 minut samochodem od Stargardu. Na parterze mieści się salon z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47,10 m² 5 286,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż: przytulne, dwustronne mieszkanie na parterze Z balkonem - 47,1 m | wielkie lniska | spokój, komfort, funkcjonalność Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 065 m² 107,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł470 m² 2 042,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Kargowa, restauracja z zapleczem i pokojami hotelowymi, sprzedam, 960 000 zł. Na sprzedaż obiekt komercyjny o powierzchni ok. 470 m2. Dotychczas funkcjonował tu hotel i restauracja.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 800 zł189,80 m² 6 321 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Bardzo Ładny Dom. Piękna Zielona Okolica Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom o powierzchni ok.190 m2, usytuowany na przestronnej, bardzo ładnej działce. Dom usytuowany w pięknej.