Nieruchomości

238 521 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł32,80 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania do wejścia i są takie, które dają możliwość zrobienia dokładnie tego, czego chcesz. To jest właśnie ta druga opcja. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł149,90 m² 10 607,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się na Osiedlu Na Skraju. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, 4 pokojowy, dwupoziomowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położony w miejscowości Łubniany, woj opolskie, 14 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł306 m² 6 045,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:866 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 177 m² 101,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1177 m W zaborzu - idealna lokalizacja, płaski teren, uzbrojenie! Cena netto. Działka z pozwoleniem na budowę dwóch domów jednorodzinnego 86m i 60m. Oszczędzasz czas.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Górka Narodowa - ul. Banacha dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni ok. 54.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 507 zł37,76 m² 13 599,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 184 zł45,50 m² 14 399,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 607 zł37,04 m² 15 999,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł150 m² 9 033,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe | Rozkładowe | Dwupoziomowe | 150 m | 6 pokoi Dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie w nowoczesnym stylu, położone na 1 piętrze segmentu przy ul. Kochanowskiego w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

989 999 zł38 m² 26 052,61 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - tuż przy Placu Konstytucji, w sercu Śródmieścia. Lokal o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł34 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie 800 m od jeziora Niskie Brodno po generalnym remoncie o powierzchni 34 m zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr i dać poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,40 m² 12 476,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W centrum Wołomina ładne 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie, gdzie wykonano remont generalny. Duzy salon z wyjściem na balkon. Sypialnia przestronna, gdzie miesci sie duże łóżko oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł41,71 m² 20 594,58 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Nest Brokers do sprzedania słoneczne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa w apartamentowcu z windą z 2018 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 600 zł42 m² 14 752,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

/Kupujący nie płaci prowizji/. Budowa I etapu inwestycji w Dziwnowie została zakończona. Jeżeli szukasz niepowtarzalnej nieruchomości w pierwszej linii brzegowej jedynie 60 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

763 825 zł50,25 m² 15 200,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

581 449 zł38,33 m² 15 169,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Talarowa 3

Tarchomin Kościelny Warszawa

737 664 zł50,18 m² 14 700,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł1 068 m² 379,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka budowlana uzbrojona zlokalizowana na Osiekach (papowo Torunskie), ul. Kopernika 28. Dzialka znajduje się w spokojnej okolicy na osiedlu domow jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 300 m , położony w doskonałej lokalizacji w Mirkowie (ul. Kościuszki). Nieruchomość o ogromnym potencjale, idealna dla dużej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł62,80 m² 8 742,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Pozostały dostępne: - ostanie skrajne mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem - mieszkanie środkowe na parterze z ogródkiem - niektóre mieszkania na piętrze + duże poddasze Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,18 m² 10 439,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogródkiem, położonego przy ul. Stawowej w Opolu. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,23 m² 12 559,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,23 m , położonego przy ul. Smardzewskiej na poznańskim Grunwaldzie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł177 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom w pełni gotowy do zamieszkania bez dodatkowych kosztów i remontów. Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem wiele rozwiązań jest już przygotowanych. Dom z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł110 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Rumia | 110 m | dwupoziomowe Z potencjałem Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, niezwykle przestronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 110 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł63 m² 34,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2, lokalizowane przy ulicy Ślusarczyka w Rzeszowie. Położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Świeżo po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł128 m² 6 515,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Lokalizacja: katowice, ul. Kryształowa (zarzecze/podlesie). Osiedle Zalesie jest nowo powstającym nowoczesnym kompleksem domów jednorodzinnych i apartamentów oferowanych na sprzedaż wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38,50 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38,5m2 , położone na 3 piętrze budynku przy Ul. Ks.Józefa Meiera. Mieszkanie jest odświeżone po remoncie i gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł43,45 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie na popularnym osiedlu Sikornik w Gliwicach przy ul. Cyraneczki. Do zamieszkania. Kompleksowy remont został wykonany około 3 lat temu i zawierał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł114 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na dużej działce w spokojnym i cichym miejscu, kilka minut od Wrocławia. Układ pomieszczeń: parter Salon połączony z kuchnią 34,67.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł94 m² 13 819,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Przystań Niegoszcz - Nowoczesne domy nad morzem, gotowe do zamieszkania Kameralny kompleks domów bliźniaczych w spokojnej, nadmorskiej okolicy blisko Mielna. Idealne miejsce na dom wakacyjny lub.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł67,10 m² 13 263,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Kraków Górka Narodowa ul. Macieja Słomczyńskiego trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 880 zł39,12 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 39,12 m2, mieszczącego się na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł76,34 m² 18 993,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: przestronne wnętrze z ogrodem zimowym przy samym Parku Lotników. Szukasz mieszkania, które daje coś więcej niż cztery ściany? Na prestiżowym Osiedlu Eldorado (ul. Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł245 m² 31,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję do wynajęcia halę magazynowo-produkcyjną o pow.255m2 w Luboniu - Żabikowie. Na powierzchnię hali składają się jedna otwarta przestrzeń wraz z pomieszczeniem biurowo-socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł132 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sęczkowa Residence położona jest w malowniczej i zielonej części Warszawy, blisko Wisły oraz Mostu Siekierkowskiego. Ta lokalizacja oferuje mieszkańcom idealne warunki do aktywnego spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł54,40 m² 18 345,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - duży apartament z możliwością zrobienia 2 lub 3 pokoi z widokiem na port. Apartament posiada dużo możliwości własnej aranżacji, jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż niezwykły, przedwojenny dom położony w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Wrocławia - na Oporowie. To propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł13 369 m² 159,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 13 369 m2 objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę usługowo-mieszkaniową Atuty nieruchomości To teren o dużym potencjale inwestycyjnym,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 170 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocja - cena za 2 działki 360.000 ZL. - 1170m2- 195.000 zł - 1208m2 - 200.000 zł. - 2378m2 - 360.000 zł. Możliwość kupienia również pojedynczej działki. Na sprzedaż dwie działki znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł250,10 m² 5 957,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni całkowitej 250.1m2, użytkowej 211.6m2 w Rakowie niedaleko miejscowości Borowa Oleśnicka, około 13 km do granicy Wrocławia. Budynek z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Najważniejsze atuty - Unikatowa lokalizacja ul. Chopina 40, kilka minut spacerem do plaży i ścisłego centrum Sopotu - Hipnotyzujący widok na miasto przez charakterystyczne owalne okno, a z.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46,50 m² 21 397,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul Wachlowskiego/ Jaworzno/ geosfera /41m2 Do wynajęcia od maja 2026, mieszkanie 41m2 I piętro (z II) przy ul.Wachlowskiego w Jaworznie (obok GEOSFERY nowe Osiedle Sfera Południe). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł101,60 m² 11 712,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie dwupoziomowe o pow. 101,60 m2 usytuowane na III, ostatnim piętrze kameralnego budynku przy ulicy Krzywej, na poznańskim Górczynie. Budynek Zadbany budynek trzypiętrowy z 2011r.