Nieruchomości

238 562 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

1 550 000 zł116 m² 13 362,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, energooszczędny dom wolnostojący z przestronnym ogrodem o powierzchni 1230 m , położony w spokojnej i zielonej części Gdyni Wielki Kack. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 905 zł55,45 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dwupoziomowe mieszkanie nr 13 na 2. piętrze, z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w inwestycji Sprzeczna 6 na warszawskiej Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 470 zł55,30 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dwupoziomowe mieszkanie nr 5 na parterze, z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w inwestycji Sprzeczna 6 na warszawskiej Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 469 216 zł65,59 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowe mieszkanie nr 29 na 4. piętrze, z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w inwestycji Sprzeczna 6 na warszawskiej Starej Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z poddaszem | Gdynia Wielki Kack | po remoncie Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe z dodatkowym poddaszem, położone w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł85,30 m² 11 125,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne mieszkanie | Świetna lokalizacja | Gdańsk Suchanino Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 85,3 m2 położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł66,09 m² 24 950,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne 3 pokoje w inwestycji "harmonia Oliwska". Najważniejsze atuty Prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Parku Oliwskiego Nowoczesna architektura i wysoki standard części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł82,10 m² 22 289,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Najważniejsze atuty - Prestiżowa lokalizacja w Górnym Sopocie przy ul. Armii Krajowej - Otoczenie zieleni i pięknej, sopockiej architektury - Doskonała komunikacja: 7 min do pkp, skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 000 zł95 m² 8 600 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 000 zł95 m² 8 600 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 102 000 zł116 m² 9 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł94,55 m² 16 816,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nietuzinkowe mieszkanie w sercu Sopotu - wyjątkowa przestrzeń Z historią Najważniejsze atuty - Lokalizacja w drugiej linii zabudowy cisza i spokój w centrum Sopotu - Niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł71,10 m² 25 302,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zacisznej części Sopotu. Najważniejsze atuty - Kameralna inwestycja renomowanego dewelopera pb Górski (2003 r.) - Dyskretna część Sopotu, tylko 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł168 m² 6 547,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Nowo wykończony dom sąsiedztwo lasu okolica goszczy okolica Prezentujemy przestronny, jasny dom położony na 10,2 ar działce w miejscowości Polanowice w Gminie Słomniki. Lokalizacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

3 600 zł96 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia z przestronnym balkonem! Powierzchnia 96m2 , na co składają się trzy osobne pokoje (w tym jeden z garderobą), salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł107 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:787 m²

Dom do Wejścia z całym sprzętem i umeblowany, wprowadź się z walizką;) Przestrzenny Bliźniak w Nowej Hucie/ Mogiła! Modern semidetached house in Nowa Huta! English presentation.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł28,66 m² 13 259 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż bezpośrednio lokal użytkowy inwestycyjny o powierzchni 28,66 mkw! Usytuowany w centrum miasta przy ul. Nawrot 48 wejście z podwórza. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 124 zł56,28 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca postojowego: 25.000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

337 292 zł39,22 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca postojowego: 25.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 892 zł56,28 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:październik 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu z ogródkiem, mieszczące się na Osiedlu Bufalo Park. Cena miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł93 m² 19 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na prestiżowych i zielonych Wojszycach we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, kameralną zabudowę oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Pszów,śląskie

159 900 zł26,57 m² 6 018,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Funkcjonalna kawalerka po remoncie w centrum miasta to idealna propozycja na pierwsze mieszkanie lub inwestora Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, nowoczesny standard i realny.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł32,49 m² 14 312 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż bezpośrednio lokal użytkowy o powierzchni 32,49 mkw! Usytuowany w centrum miasta przy ul. Nawrot 48 wejście bezpośrednio z ulicy, lokal z witryną. Sprzedaż bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł192 m² 6 401,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujesz bezpośrednio od developera. Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku pcc 2 % Dom w klematisach 30 (b) to projekt firmy Archon na jego podstawie został wybudowany dom ,który chcemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł53 m² 12 075,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, w wysokim standardzie wykończenia, jasne, przestronne, zaprojektowane z nutą prestiżu, znajdujące się w Zachodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł32 910 m² 270,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren inwestycyjny pod zabudowę usługową o powierzchni 3,291 ha w Oświęcimiu Przedmiotem oferty sprzedaży jest niezabudowany obszar o całkowitej powierzchni 3,291 ha.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38,30 m² 10 313,32 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 niezależne pokoje | 38,30 m | Winogrady - Pod Lipami | Winda | Zieleń i świetna komunikacja Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. Takie, gdzie poranna kawa smakuje lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł34,86 m² 10 355,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 34,86 m , znajdującego się na drugim piętrze nowoczesnego bloku z windą w prestiżowej Strefie Progress.

Szczegóły ogłoszenia

846 000 zł94,19 m² 8 981,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność z urokiem historycznej kamienicy? To miejsce zapewni Ci komfort, funkcjonalność i elegancję w jednym. Dzięki gruntownemu remontowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł85 m² 15 270,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w kameralnej zabudowie dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

598 850 zł1 015 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1015m 2 , położona w spokojnej, widokowej części Szczyrku przy ul. Uzdrowiskowej 91 .Idealne miejsce na budowę nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²140 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 140 m , położony na niskim parterze przy ul. Mickiewicza w samym centrum miasta. Doskonała lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niedrogie 2 osobne pokoje / blisko Centrum Komandosów / os. Podwawelskie Wynajmę przestronne mieszkanie 41 m 2 osobne pokoje - 19 m - 10 m 2 piętro - umeblowane - w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł124 m² 8 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom W zabudowie dwulokalowej W lesznowoli sprzedaż I 1 090 000 I 124 m2 | dom W zabudowie dwulokalowej | lesznowola zakup bezpośrednio od dewelopera bez pcc możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 205 m² 156,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa niższa cena Atrakcyjna działka na sprzedaż w Jaworznie dzielnica Byczyna Poszukujesz miejsca na realizację swoich marzeń o własnym domu lub inwestycję? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł2 432 m² 21,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjno przemysłowa na wynajem 2 432 m (możliwość wynajęcia mniejszej powierzchni hali około 1200 m2) Lokalizacja Wodzisław Śląski , zaledwie ~2,5 km od centrum miasta Około 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 000 zł8 528 m² 120,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 8 528 m , położona w doskonale skomunikowanej miejscowości Turza Śląska (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł419,90 m² 3 072,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: budynek biurowo-usługowy w Częstochowie Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek biurowo-usługowy bez barier architektonicznych dla niepełnosprawnych, zlokalizowany w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł56,60 m² 18 356,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe, położone przy ul. Jugosłowiańskiej 15a, na zamkniętym i zadbanym osiedlu Adria na Gocławiu. Lokal o południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 992 165 zł18 973 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o łącznej pow. 1,8973 ha, w mpzp oznaczona jako 52 mnu, tereny mieszkaniowo-usługowe - maksymalna wysokość zabudowy mieszkaniowej i usługowej - 3.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł133,08 m² 5 861,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronny, klimatyczny 4-pokojowy apartament (133,08 m ) w Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim (lewobrzeże) Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w samym sercu Szczecina. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł13 433 m² 132,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna - Gmina Godów, skrzyszów Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 13 433 m , zlokalizowana w przyjaznej inwestorom Gminie Godów ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala magazynowa o powierzchni 180 mkw., Wodzisław Śląski. Hala posiada: - dwie przesuwne bramy ( 3,5m x 2,95m) - dwa wydzielone pomieszczenia - oświetlenie, - dojazd dla tir, - dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

101 400 zł780 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Oferta dotyczy działki budowlanej o pow. 780 m2 (nr 6), w mpzp oznaczona jako 52 mnu, tereny mieszkaniowo-usługowe, ( do kosztów zakupu trzeba doliczy udział.

Szczegóły ogłoszenia

110 630 zł851 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Oferta dotyczy działki budowlanej o pow. 851 m2 (nr 8), w mpzp oznaczona jako 52 mnu, tereny mieszkaniowo-usługowe (do kosztów zakupu trzeba doliczyć udział.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł85 m² 3 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Z dużą działką blisko tarnowa W cenie mieszkania | bobrowniki wielkie Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona w miejscowości Bobrowniki Wielkie, w gminie Żabno,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka wykończona z najwyższej klasy materiałów, położona na parterze bloku 4-piętrowego w centrum Piaskowej Góry. W mieszkaniu nowe okna pcv, wysokiej.