Nieruchomości

238 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 000 zł39,94 m² 4 882,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie w naszym biurze.Zapraszam na prezentację mieszkania. Takie mieszkanie cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł28,44 m² 16 772,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Szanowni Państwo, na sprzedaż kawalerka 28,44 m2 świetna lokalizacja - Gdynia, płyta Redłowska - idealna inwestycja kapitału pod najem krótkoterminowy. Lokal mieszkalny położony jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł234 m² 5 940,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - przestronną i funkcjonalną nieruchomość o powierzchni mieszkalnej aż 166 m (z dodatkową powierzchnią gospodarczą 67 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31,35 m² 89,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowo estetyczne, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 31,35 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Jagiellońskiej 81 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł2 081 m² 405,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Bielsko-Biała , Kamienica, ul. Kolista (pod Dębowcem) - zbieg ulic kolista/falista. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok 21 arów, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł380 m² 4 710,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 010 m²

Na sprzedaż nieruchomość o realnym potencjale biznesowym w miejscowości Budy Czarnockie (gm. Piątnica). To oferta dla przedsiębiorcy, który szuka bazy operacyjnej firmy z gotowym placem.

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Gniezno ul.Łubieńskiego 17 (narożnik z ulicą Mieszka I ) lokal handlowo-usługowy o powierzchni 80m2 główna ulica w mieście, widoczny punkt idealny na sklep,usługi itp główne.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 679 m² 81,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu Działkę położona w Rybniku dzielnica Kamień przy ul. Walecznych Nieruchomość o powierzchni 2 679m2 - terenu budowlanego ok. 2 000 m2, 670m - zieleń nieurządzona.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł73 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Lokal znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

869 359 zł113,62 m² 7 651,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Wolnostojący, jednopoziomowy dom jednorodzinny położony w Dąbczu, na nowym osiedlu w pobliżu zalewu oraz lasu Dom, oferowany w stanie deweloperskim, obecnie na etapie budowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł33 m² 10 878,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa kawalerka w Kołobrzegu - Twoje miejsce nad morzem! Marzysz o własnym mieszkaniu w nadmorskim kurorcie? Prezentujemy przestronną, jasną kawalerkę przy ul. Wielkopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 610 zł32,10 m² 19 427,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z tarasem w Mielnie I 23% I Wykończony I Bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż apartament inwestycyjny, położony tuż przy linii brzegowej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 500 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej w Wereszczach Dużych koło Chełma o powierzchni 2500 m2. Nr działki: 195/9 Media: przy drodze gminnej asfaltowej Wjazd:.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł724 m² 150,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7,24 a, położona w spokojnej i zielonej części Woli Chorzelowskiej, gm. Mielec. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł154 m² 3 110,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w urokliwej i cichej części Gołkowic przy ul. Borowickiej , w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55 m² 17 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska- aniołki- tuż przy Gdański Uniwersytet Medyczny, to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

16,33 zł/m²300 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 300 m2 , różne przeznaczenie gastronomiczne, handlowe biurowe, w remontowanym budynku przy ul. Krochmalnej. Możliwość wynajmu mniejszej lub większej powierzchni. Kondygnacja -1 cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł79,50 m² 17 547,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość dla osób, które cenią sobie szybki dojazd do centrum i dostęp do infrastruktury miasta. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

1 814 500 zł75,70 m² 23 969,62 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75,7 m , usytuowany na 11. piętrze prestiżowego budynku z 2003 roku przy ul. Żelaznej 59 w Warszawie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 800 m² 388,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż budynek o powierzchni 1800 m2 w samym sercu Bieszczad. Nieruchomość położona na działce nr 650 w miejscowości Krościenko. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 441 m²

Działka 4441 m 2 z przedwojennym domem letniskowym o powierzchni 90 m 2 - Eminów gmina Rokiciny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł112 m² 6 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m2 z ogródkiem około 3 ary zlokalizowany w Chełmcu. Dom jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młodzianowskiej, w dzielnicy Młodzianów, radom.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł49,48 m² 17 987,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mint property prezentuje na na sprzedaż apartament w budynku w inwestycji Tarasy Verona przy ul. Kołowej w Krakowie.Mieszkanie o powierzchni 49.48 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 775 zł56,75 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży dewelopera, brak kosztów pośrednictwa! przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł67 m² 5 298,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż domek w zabudowie szeregowej Rewal Przytulny domek o pow. 35 m (67 m po podłodze), położony w zabudowie szeregowej skrajny segment, z własną działką ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł219 m² 6 803,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 219 m2. położony w Bornem Sulinowie przy ul. Biwakowej. To wyjątkowa propozycja dla osób szukających przestronnego, funkcjonalnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 509 m² 55,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 2509 m2 przy drodze asfaltowej, znajdująca się w rozwijającej się części miejscowości Uściąż gm. Karczmiska pow. opolski woj. lubelskie w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł55,72 m² 8 074,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m , zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł2 227 m² 326,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, niespełna kilometr od Złotokłos o pow. 2227 mkw. miejscowość Szczaki, pow. piaseczyński! Działka jest położona w cichej, pełnej zieleni okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł38,80 m² 5 618,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie W kęszycy leśnej! Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbane, przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie w Kęszycy Leśnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 500 m² 83,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 6500 m kw. położona 900 metrów od plaży. Teren płaski uzbrojony w energię elektryczną. W okolicy, lasy , pola co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 038 zł25,40 m² 16 930,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Promocja! Ostatni lokal w tej cenie! Balkon! Brak prowizji! Zakup bezpośrednio od Dewelopera! Ceny zawiera podatek vat 23% Cena netto 349 624 zł Cena brutto 430 038 zł Budynek usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

175 775 zł7 031 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka obecnie rolna jednakże przez swoje bezpośrednie sąsiedztwo z droga szybkiego ruchu S17 Warszawa-Lublin potencjalnie możliwe będzie wykorzystanie inwestycyjne. Działka płaska, szeroka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 801 zł49,09 m² 16 679,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne w Gdańsku z inteligentnymi systemami smart home zapewniają komfort i wygodę codziennego życia, idealne dla osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

28,68 zł/m²136 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal znajdujący się na 1 piętrze o całkowitej powierzchni 136 m 2. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł109 m² 8 532,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:354 m²

Brak podatku pcc i prowizji, faktura, gwarancja 5 lat, bezpośrednio od dewelopera Możliwość wykończenia domu pod klucz Kredyt przy moim pośrednictwie ubezpieczenie domu na rok Gratis, zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł4 215 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 42 arów, położona w miejscowości Niepla, gmina Jasło, około 13 km od centrum Jasła. Nieruchomość ma kształt nieregularny, o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,10 m² 4 992,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Nakło (gm. Stubno) Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70,10 m , zlokalizowane na parterze budynku w miejscowości Nakło, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 924 m² 226,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna nieruchomość gruntowa Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! Działka usługowa objęta mpzp - Chodzież, woj. wielkopolskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł460 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Sprzedaż | 460 m2 | dom wolnostojący | 1 390 000 zł | Rynia | Nieporęt Dom z ogromnym potencjałem na wynajem na pokoje. Zalew Zegrzyński 200 metrów od domu! Przedmiotem sprzedaży jest dom.