Nieruchomości

238 718 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

869 000 zł67 m² 12 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe mieszkanie 3-pokojowe 67 m , z 2 ogródkami Bella Vista, kielce, bez podatku pcc Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, ekip.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Pierwsze piętro domu 2-rodzinnego , położonego w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki, o powierzchni użytkowej 54,81 mkw - 2-pokoje + mały pokoik urządzony w pomieszczeniu pierwotnie.

Szczegóły ogłoszenia

4,01 zł/m²228 m² 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu idealne miejsce na powierzchnie magazynowe dla Państwa firmy. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł2 947 m² 349,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecamy- atrakcyjna działka budowlana w centrum Pawlikowic o pow. 29,47a, około 1,5km od Wieliczki. Teren delikatnie nachylona w kierunku południowym. Kształt nieregularny ale zwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 744 zł39,80 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,56 m² 6 559,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom dwu lokalowy (bliźniak) w stanie deweloperskim, z garażem i ogródkiem, na wzgórzu z widokiem na las w miejscowości Sychowo, obok węzła S6! 0% prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²28,95 m² 1 737 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr N34, o powierzchni 28,95 mkw., położony jest w Galerii Północnej dworca Warszawa Centralna. Lokal do adaptacji po poprzednim najemcy. Wszelkie koszty adaptacji lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43,50 m² 6 643,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Lokalizacja: kudowa- zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki Powierzchnia: 43,50m.kw. Piętro: 0 z 2 Przeznaczenie: handlowo-usługowe, biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja Cena: 289 000.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł66,89 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu elegancko - funkcjonalnie wykończonego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie zabudowy w sercu Toruńskiej starówki przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł104 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Jasny, przestronny i nowoczesny apartament zlokalizowany na Powiślu, obok Bulwarów Wiślanych. Pieszy dystans na Stare Miasto, jak i do. Budynek z ochroną 24.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł500 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 14 mieszkań w dwóch budynkach obok siebie. Są aktualnie wynajęte, więc mogą od razu zarabiać na nowego właściciela. Po szczegóły proszę o kontakt telefoniczny. Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 475 m² 81,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona ok 9 km od Choroszczy i ok 23 km od Białegostoku. Klasoużytki : R -V Dojazd drogą asfaltową. Media : -woda , telekomunikacja w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 508 050 zł94,30 m² 15 992,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z dwoma okazałymi balkonami w samym sercu Jeżyć tuż obok Teatru Nowego /ul. Mickiewicza Zapraszam do wyjątkowej przestrzeni, która zachwyca przemyślanym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

99 990 zł985 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: powierzchnia działki 985m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł866 m² 2 886,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na prezentację wyjątkowej działki na Pogodnie! Działka o powierzchni 866 m2 znajduje się na rogu ulic Mickiewicza oraz Wieniawskiego. Lokalizacyjnie, ciężko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,91 m² 7 276,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. To nie jest kolejny dom z oferty. To przestrzeń, która wygrywa z konkurencją już na starcie - nowoczesny, wolnostojący dom na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na sprzedaż lokal o przeznaczeniu usługowo-handlowym, umiejscowiony przy ul. Polanka na osiedlu Bartodzieje. Informacje O budynku: nieruchomość, w której znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu w centrum Olszyny o powierzchni ok 180 m2, położonego na działce o powierzchni 500 m2. Budynek został wyremontowany w 2019r i podzielony na cztery.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł10 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości universal : Goleszów - Kisielów - działka rolna działka do wytyczenia geodezyjnego z nr geodezyjny 138 o powierzchni 38700 m2, można kupić minimum 90 ar do.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł69 m² 71,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Property oferuje na wynajem przestronny apartament o pow 59 m2, położony na 2 piętrze w budynku wyposażonego w windę. Prezentowany apartament sklada się z oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 315 m² 143,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z interesującą ofertą działki przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową, położoną w miejscowości Żdżary, około 3 km od Goleniowa. Przedmiotowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

784 900 zł36,90 m² 21 271 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe 2 Pokoje w Sercu Warszawy - ul. Śliska 3 Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem centrum miasta z ciszą i wygodą? Ten apartament przy ul. Śliskiej 3 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł48,14 m² 10 365,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł81,91 m² 3 418,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł240 m² 6 245,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestronny rodzinny dom z garażem i ogrodem w uroczym miejscu w Łomiankach Dolnych Zapraszam Państwa do obejrzenia atrakcyjnej nieruchomości, w centrum Łomianek, przy jeziorku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje W sercu międzylesia | 65 m | blisko pkp Do wynajęcia od zaraz komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane przy ul. Bursztynowej.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł109,50 m² 7 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 877 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność zwalnia, a poranki zaczynają się od śpiewu ptaków i widoku zieleni za oknem? Ten dom w Jedliczu B to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wisełka,zachodniopomorskie

549 000 zł1 091 m² 503,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1091 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Wisełce tuż przy linii brzegowej Jeziora Wisełka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł8 248 m² 155,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę o powierzchni 8242 m2 w Nowych Ramotach nad jeziorem o tej samej nazwie. Nieruchomość ma dostęp do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej oraz prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Waśniów

Waśniów,świętokrzyskie

2 600 000 zł650 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:22 300 m²

| zespół Parkowo-Dworski 1.Położenie, gm. Waśniów, woj. świętokrzyskie. Odległość od Kielc 50 km, od Ostrowca Świętokrzyskiego 15 km, warszawy ok. 170 km, krakowa ok. 130 km. Do dworu prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł56,20 m² 9 056,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3- pokojowe funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 56,22m2 które mieści się w spokojnej, zielonej okolicy - Zaczernie. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 56,22m2 - piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ładnie zagospodarowane, zamknięte, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania znajdującego się 15 min od C.H Marino. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim, 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 760 zł59,73 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

61,51 zł/m²48,77 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokali na wynajem w miejscowości Prażmów. Nowy budynek usługowy daje możliwość aranżacji lokalu wg własnych potrzeb. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł76,74 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie z dwiema sypialniami zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz, w sąsiedztwie Rynku Głównego. Mieszkanie pomimo lokalizacji w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 840 zł39,04 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na III piętrze z windą i loggią. Symbol Mieszkania - bm14 Salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 39,04 m2, loggia 8,31 m2 Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom Rozbark ul. Królowej Jadwigi 50 m2 / 3 pok + balkon! Cena do negocjacji! we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego, 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 150 m² 146,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. zapraszamy na inne oferty. Górki na granicy z Dębe Wielkie to spokojna, zielona okolica z rozwiniętą podstawową infrastrukturą: komfortowa szkoła i przedszkole, boisko,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł15 700 m² 17,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, szeroka działka pod piękną posiadłość całoroczną lub letniskową pośród drzew, na skraju lasu w Oblasach, kilkaset metrów od Wisły. 1,57 hektara spokoju i ciszy zaledwie 3.