Nieruchomości

238 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

434 720 zł54,34 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań bardzo blisko centrum miasta. Kilka minut od inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, placówki medyczne, supermarkety.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł106,16 m² 6 584,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł177 m² 3 384,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:851 m²

Nowa okazja cenowa! Stara cena 685 000 tys. zł Teraz 599 tys. zł nie przegap okazji! Wyobraź sobie poranki, gdy światło wlewa się przez panoramiczne okna, a przed Tobą rozciąga się widok na.

Szczegóły ogłoszenia

629 257 zł57,73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A , lokal: M-4, balkon: 7,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej Modlnicy (gm. Wielka Wieś), z pięknym widokiem na okoliczne pola i panoramę gór. Powierzchnia całkowita domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - znajdujący się w głównym ciągu komunikacyjnym w Mydlnikach. Biurio / kancelaria / gabinety / szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blisko centrum katowic - 3 pokoje nowoczesny budynek! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - Oferowane mieszkanie mieści się w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł11 800 m² 16,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy atrakcyjne działki nad rzeką supraśl Z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej. D ojazd z ul. Kwiatowej (droga szutrowa) miasta ok. 500 m do nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł213 m² 12 206,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Sprzedajemy: apartament 213 m2 z tarasem, na Marymoncie. Pod lupą: mieszkanie znajduje się w czterolokalowym budynku z 2010 roku i od początku przeznaczone było na biuro. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 706 zł48,43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Jasińskiego w Gdańsku-Jasień. Inwestycja optima, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł68,38 m² 18 265,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Felicjanek - osiedle Nowy Świat/ Smoleńsko dzielnica Stare Miasto w Krakowie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł111 m² 5 396,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 111m2, położony w Miechowie przy ul. Mickiewicza 8. Lokal składa się z dwóch kondygnacji: parterowej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł37,40 m² 13 903,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje, oddzielna kuchnia! pod inwestycje! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Azory, ul. Lentza. Ta dzielnica ma świetnie rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Bardzo atrakcyjna oferta najmu mieszkania o łącznej powierzchni ok.68 m2 Na tej powierzchni mamy 3 osobne pokoje, jednak oferta obejmuje wynajem 2 pokoi. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł275 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokale użytkowe / mieszkalne w centrum Białej Podlaskiej możliwość wyodrębnienia Opis nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży lokali w budynku usługowo-handlowo-mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lusowo,wielkopolskie

7 900 000 zł333 m² 23 723,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Enklawa spokoju w sercu natury - Lusowo To właśnie ten dom, to miejsce, w którym zaczynasz dzień jak i kończysz w stałym kontakcie z naturą, ciszą, harmonią i widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

32,78 zł/m²180 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna Lokalizacja w Centrum blisko Wzorcowni! Przedmiotem wynajmu jest klimatyczny lokal usługowy do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 180m 2 , zlokalizowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł54 m² 13 981,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł9 300 m² 7,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja! pilna sprzedaż! bardzo dobra cena! Do sprzedania ładna działka rolna o powierzchni 9300 m2 położona 3 km. od centrum Siennicy w Nowodworze. Wymiary jej to 37m/260 m, jest ona.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom o powierzchni użytkowej 188,1 m (z dużym garażem 41,7 m z ogrzewaniem podłogowym), położony w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

5 495 000 zł588 m² 9 345,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 807 m²

Odkryj luksus życia w sercu Magdalenki w tej imponującej rezydencji o powierzchni 588 m2, usytuowanej na zalesionej działce o wielkości 1807 m2. Ten przestronny dom, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł355,61 m² 11 220,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 390 m²

Przestronny dom z możliwością rozbudowy w sercu Kaszub. Lokalizacja ____ Marzysz o zamieszkaniu w ciszy i spokoju, zaledwie kilkanaście minut od Gdyni i Rewy? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

263 693 zł31,58 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 2 pokoje, 31,58 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 100 m² 76,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 21 ar - Budy Łańcuckie, cisza i spokój, pełne media Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 21 ar , położoną w miejscowości Budy Łańcuckie (gm.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 400 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana (nr.74/14) o powierzchni 1400 m , położona w spokojnej i zielonej części Dobrzewina, przy ul. Chłopskiej. Idealne miejsce pod dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł121,49 m² 7 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom dla rodziny | 121 m | ogród 238 m | garaż | pompa ciepła | 0 % pcc | Biestrzyków | blisko Ołtaszyn | Wrocław | Oferta bezpośrednio od dewelopera | Oferta dostępna dla obcokrajowców -.

Szczegóły ogłoszenia

163 800 zł1 365 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci Sprzedający! dane ogólne sprzedaż działek budowlanych o pow. 1356 mkw i 1448 mkw, cena ofertowa 163.800 zł (120 zł/mkw działki ).

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł571,49 m² 3 309 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnej nieruchomości, doskonale zlokalizowanej w centrum miasta - Ostrów Mazowiecka, przy ulicy Bolesława Prusa. Budynek biurowo-usługowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Zapraszam do zapoznania się z malowniczo położoną nieruchomością w okolicy lasu. Działka lekko spadzista o powierzchni 1700 mkw. Dom energooszczędny. Wybudowany metodą szalunku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż kawalerka o pow.32m2 położona w Chorzowie-Klimzowiec ul Szczecińska 10. Mieszkanie składa się z -przestronnego pokoju -osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł11 932 m² 66,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepiękne działki w Krynicy Zdroju przy ulicy Zieleniewskiego. Działki położone wzdłuż ulicy Zieleniewskiego jadąc w kierunku Mochnaczki-Niżnej składa się z 4 działek   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

1 050 000 zł124,10 m² 8 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta dotyczy budowanego domu W segmencie C. Polecamy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej na nowo powstającym osiedlu w Gryficach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł65 900 m² 4,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna o powierzchni 6,59 ha, położona w malowniczej części powiatu łobeskiego - gmina Węgorzyno, obręb Rogówko. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliżniacze o powierzchni 130 m kubatura 605.13m3 4 pokoje, garaż w bryle budynku. Działka 450 m. W lokalizacji os Paderewskiego, bardzo spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²210 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferta wynajmu lokalu użytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł958 m² 229,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Kamyku - nr 952 obręb Kamyk (województwo śląskie). Cechy nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 750 000 €14 394 m² 468,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 14 394 m , zlokalizowany w strategicznej części Toruń (rejon Rubinkowo), w bezpośrednim sąsiedztwie strefy przemysłowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

004lw N. Sącz ul. Kunegundy/ przestronny lokal 200 m parter. Cena: 7000 zł Szukasz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy, przedszkole lub biuro? Mamy dla Ciebie ofertę w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł76 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem nieruchomości składa się z: biuro 12 m2, hala 64 m2, wiata 24m2 teren 400 m2 Biuro z płyty warstwowej (styropian) z częścią biurową i sanitariatem (toaleta i prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł52,30 m² 11 759,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,30 m2 położone na II piętrze wieżowca w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.