Nieruchomości

239 020 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

849 900 zł998 m² 851,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna , atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 998m2 położona w Łomiankach - Kiełpinie. Idealna działka pod zabudowę jednorodzinna lub bliźniaczą. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Wyjątkowy dom szeregowy przemyślana aranżacja i wysoki standard Ten starannie zaprojektowany dom w zabudowie szeregowej łączy nowoczesne technologie z wysmakowaną estetyką, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 089 m²

Ekskluzywny dom do wykończenia w Grzybowie na pięknej działce! Grzybowo, gm. Kołobrzeg 1,5 km od plaży Bałtyku! Szukasz prawdziwej enklawy? Otoczenie zieleni, lasów, cisza i codzienny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 264 zł67,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 67,68m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na drugim piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

748 927 zł52,19 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 400 m² 57,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki położonej bezpośrednio przy drodze głównej prowadzącej z Krasiczyna przez Olszany w stronę Birczy ze zjazdem z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł127 m² 5 905,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 127,3 m duża działka Martąg Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 127,3 m , położony w spokojnej miejscowości Martąg.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²32 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia lokal biurowy w Rybniku przy ul. M.C. Skłodowskiej 1b Lokal składa się z jednego niezależnego pomieszczenia biurowego ok. 32 m2 oraz wspólnego hallu.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł62,70 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

| 62,70 m | 2 pokoje + poddasze do adaptacji | po generalnym remoncie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,70 m , położone na 1 iętrze kameralnego budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

68,29 zł/m²115,69 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Centrum koga jest nowoczesnym obiektem biurowym zlokalizowanym na terenie Pomorskiego Centrum Logistycznego.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł47,90 m² 6 887,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszej chwili czujesz, że to może być Twój dom. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 600 zł48,10 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²120 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestronne i nowoczesne biura z poczekalnią/sekretariatem! Oferujemy do wynajęcia jasne i funkcjonalne lokale biurowe idealne dla osób prowadzących działalność związaną.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²110 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro na wynajem - ul. Chylońska, ochota/włochy - 112 m Na wynajem nowoczesne, funkcjonalne biuro o powierzchni 112 m , zlokalizowane w nowym, kameralnym budynku biurowo-usługowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł121,20 m² 9 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.120 m. Przedstawiam na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka, położony w urokliwej okolicy, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł51 m² 11 372,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

700 zł52 m² 13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w Nowych Jaroszowicach! Wynajem tylko jako całość dla pracowników firm w cenie 700 zł/1 osoba. Minimum 4 osoby. Do dyspozycji Najemców: wyposażona kuchnia, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł624 100 m² 7,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zakochasz się! Działka z widokiem na Połoniny 62,41 ha aby się zakochać - oglądnij wideo poniżej zdjęć! Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż cudownie położona działka w Bieszczadach,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł69,50 m² 4 460,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,5 m , położone na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy w dzielnicy Gaj. Nieruchomość położona blisko lasu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

31,58 zł/m²38 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wejherowo ulica Sobieskiego /os.Sobieskiego lokal usługowy o pow. 37,6 m2 położony na 1 piętrze. Przedmiotowa nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

973 000 zł208 m² 4 677,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Prezentujemy wyjątkową ofertę nowych domów w spokojnej lokalizacji, zaledwie 30 minut od Warszawy i 7 minut od urokliwego Serocka. Atuty, które pokochasz Słoneczny salon z panoramicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²400 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Południowa część Lublina z bezpośrednim dostępem do układu dróg ekspresowych S17, s19 i S12 - każdy kierunek w Polsce osiągalny bez wjazdu w centrum miasta. Warszawa, rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²300 m² 3 300 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia na granicy Reguł i Pruszkowa przy Al. Jerozolimskich atrakcyjne powierzchnie o charakterze biurowym/usługowym, idealne m.in. dla branży e-commerce Oferowany lokal 270m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Gotowe do wejścia! 2 pokoje + garderoba | Kato Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 39 m , położonego w sercu Katowic przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł108,43 m² 10 605,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż wykończony piętrowy dom W kurczowej wsi niedaleko grójca oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 108,43 m2 Powierzchnia działki: 1000 m2 Dom składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na wynajem - Marina Mokotów, warszawa Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł995 m² 75,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 9,95 ar , położoną w miejscowości Nowosielce w gminie Zarszyn. Nieruchomość znajduje się w spokojnym otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 721 m² 348,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej lokalizacji - ponad 17ar - Świdnik, działka budowlana z dopuszczeniem zarówno zabudowy jednorodzinnej jak i usług nieuciążliwych. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł41 m² 8 487,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:372 m²

Nieruchomość z widokiem na Jezioro Jagodne położone na trasie Szlaku wjm Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego domu w świetnej lokalizacji, który może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł140 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Ustroń- zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 130 m2 z zagospodarowaną działką 4ar. Nieruchomość idealna do zamieszkania oraz wynajmu. Budynek składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł164 m² 4 817,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Trzcianka okolice, siedlisko Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 164m2 położony na działce o pow. 1000m2 nieruchomość idealna do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł270 m² 1 833 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Beska (k. Sanoka | woj. podkarpackie) Lokalizacja: besko ul. Hrabieńska 27, powiat sanocki. Cena: 495 000,00 pln - Link do mapy:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grabowiec

Grabowiec,kujawsko-pomorskie

260 000 zł3 180 m² 81,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Grabowiec, gm. Lubicz, powiat toruński Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3173 m , położona w miejscowości Grabowiec, w gminie Lubicz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 000 zł120 m² 6 058,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Brzozówce na granicy z Tarnowem. Prezentujemy nowoczesny dom w standardzie deweloperskim, który łączy funkcjonalność z wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł195 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa cena! wyjątkowy dom W ostrowcu styl, komfort I bliskość natury Czy marzysz o życiu w harmonii z przyrodą, bez rezygnacji z nowoczesnego komfortu? Ten dom to coś.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł62 m² 13 225,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Sulejkowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze w 17 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 300 zł61 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na ul. Żółtej 10a. Nieruchomość o pow 61 mkw składa się z: pokój (12,7 mkw ): łóżko, szafka, biurko z krzesłem.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł247 m² 6 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego w rewelacyjnej lokalizacji - w dzielnicy Gumieńce, w rejonie ulicy Wierzbowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 251 zł5 578 m² 1,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kontakt : Małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Nieruchomość położona na wsi ok. 5km od północno wschodnich granic Wrocławia w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł956 m² 355,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wisła partecznik! widokowa działka! Mam przyjemność zaprezentować ofertę działki budowlanej o powierzchni 956m2 zlokalizowanej w niezwykle malowniczym miejscu, bardzo blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł47,70 m² 5 241,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Mikołowie na Recie przy ulicy Skalnej o pow. 47,70m2, usytuowane na IX piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni,.