Nieruchomości

238 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 140 zł4 000 m² 222,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do naszej oferty trafiła atrakcyjna działka inwestycyjna położona w Mszanie Dolnej przy ulicy Zakopiańskiej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

121 120 zł1 514 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 3 atrakcyjne działki budowlane w Małkocinie, gm. Stargard! Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się wsi Małkocin, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom z bala położony na siedlisku o powierzchni ponad pół hektara w malowniczej wsi podlaskiej w gminie Boćki. Typowa podlaska wieś, w większości z drewnianą zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł884 m² 84,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8,84 ara położoną w miejscowości Śnietnica, gm. Uście Gorlickie. Świetna oferta inwestycyjna! oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł160 m² 3 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 427 m²

Nowa inwestycja w Załukach (15min od Białegostoku) równa się ogromnym możliwościom. Oferujemy wolnostojące domy parterowe o powierzchni ok. 160m , wybudowane na naprawdę przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł1 945 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu plac o pow. 1 945,00 m2 położony w m. Krotoszyn przy ul. Dworcowej na działkach o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,10 m² 6 429,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Budzyń, osiedle Piaski uroczy dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce! Przedmiotem oferty jest wyjątkowo funkcjonalny dom o pow. 143,1 m , położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 479 000 zł78,48 m² 31 587,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

| sprzedam apartament w Nadmorskich Tarasach w Kołobrzegu na ul. Obrońców Westerplatte. Apartament 3 pokojowy. Strefa dzienna z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje | Przymorze | blisko morza | ul. Kołobrzeska, gdańsk Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł18 000 m² 93,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oświęcim, okolice muzeum Birkenau. Do sprzedania Hala o wymiarach 120x120 m, położona na działce 18 000 m2 Jest to obiekt zbudowany w roku 1943, jako cześć dawnej fabryki Krupp A.G. Werke,.

Szczegóły ogłoszenia

619 310 zł32,17 m² 19 251 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: julia Kowalska tel.   Oferta 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,17 m2, położone na podwyższonym parterze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł52,46 m² 10 960,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uniq Inwestycja designerskie mieszkania w samym centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc uniq - to wyjątkowa, kameralna inwestycja premium realizowana przez iq Development w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 167 m² 227,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są lokalizacje, które łączą dwa światy ciszę natury i wygodę codziennych dojazdów. Olesin, gmina Dębe Wielkie to dokładnie taki punkt na mapie coraz częściej wybierany przez osoby, które.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł6 757 m² 145,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko u nas! Atrakcyjna działka w spokojnej i zielonej okolicy Redy blisko głównej drogi. Działka znajduję się w drugiej linii zabudowy od ul.Obwodowej , przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,10 m² 9 551,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w samym sercu Łeby z garażem, strychem Lokalizacja: łeba, ul. Kościuszki 86 (starówka) Cena: 469 000 zł Powierzchnia: 49,1 m Pokoje: 2 - Zapraszam do zakupu wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 134 m , położony w Myszkowie - Osińska Góra. Rozkład pomieszczeń: parter: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²96 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem lokal w centrum Piaseczna, w nowoczesnym, zadbanym budynku. Dostępny od zaraz. Doskonale nadaje się na Kancelarię Notarialną.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł4 774 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami W krakowie ul. Kamienna 8, 30-001 kraków ogłasza przetarg ustny nieograniczony na zbycie: prawa użytkowania wieczystego gruntu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 176 198 zł121,17 m² 9 707,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Klient Oferta bezpośrednio od dewelopera. Skrajny szereg z dużym ogrodem na przedmieściach Wrocławia. Działka 409,6 m . Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

62 000 zł199 m² 311,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż. Braniewo, ul. Sportowa. Na sprzedaż dziewięć działek budowlanych położonych w Braniewie przy ul. Sportowej. Położenie działek na terenie stałym, osiadłym,.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²77 m² 3 311 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 77 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Pierwsze piętro Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł91 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o pow. ok 42 ara zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym i gospodarczym położona w Starym Dzikowie w powiecie lubaczowskim.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł85,10 m² 9 165,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | 85,1 m | Baranówka, rzeszów Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 85,1 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

30,97 zł/m²113 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy o pow. 153 mkw., składający się z dużej sali - ok. 110 mkw., dwóch pokoi o pow. 14 mkw. i 28 mkw., na piętrze w III-piętrowym budynku. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²175 m² 11 375 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty paweł grzesik tel.   Do wynajęcia powierzchnia biurowa o metrażu 175 m, zlokalizowana na 3. piętrze nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A. Lokal został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Moryń,zachodniopomorskie

106 000 zł1 004 m² 105,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w ramach kompleksu kilku działek zlokalizowanych w malowniczej turystycznej miejscowości Moryń położonej nad jeziorem Morzycko.

Szczegóły ogłoszenia

3 212 000 zł415,53 m² 7 729,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:939 m²

Nieruchomość, która ma historię I wartość - Ustroń | Beskidy | 415,52 m | działka 939 m2 - Gotowy, prosperujący obiekt lub rezydencja do zamieszkania W sercu Beskidu Śląskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 250 zł29,62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 29.62 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł219,85 m² 1 178,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w miejscowości Rzeczyca, gmina Grębocice, powiat Polkowicki. Na działce powierzchni 25, 27 ara znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł49,90 m² 17 214,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.90 m , zlokalizowane przy ulicy Adampolskiej 5 na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, singla,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

W prestiżowym i centralnym punkcie miasta , przy deptaku na Oławskiej. Rynek - Galeria Dominikańska. W budynku z windą, recepcją , monitoringiem, klimatyzacją Elegancko wykończony ,.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²250 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 250 m2 ul. Długa , atrakcyjne położenie, możliwość wynajęcia mniejszej lub większej powierzchni, cena netto + vat

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kościuszki, w samym sercu opolskiego Śródmieścia. Lokal położony jest na wysokim parterze, dzięki czemu doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł43,40 m² 8 986,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu lokal komercyjny o powierzchni 43,4 m , położony przy ul. Jabłońskiego. Nieruchomość stanowi gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł36 m² 16 666,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane 1q26! System płatności 20/80! Na.