Nieruchomości

239 138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96,33 zł/m²109 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 109 m2, który mieści się na trzecim, frontowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal z widokiem na Pałac Kultury i centrum Warszawy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł44,60 m² 22 354,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Odkryj dwupoziomowy apartament (44,60 m ) w Dziwnówku, który łączy kameralny spokój z infrastrukturą wartą miliony. To inwestycja w standardzie Premium, gotowa na przyjęcie do 6.

Szczegóły ogłoszenia

102 300 zł1 023 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferuje działkę budowlana powierzchni 1023 m2 usytuowany w Jugowicach przy ulicy Górnej na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Media - w odległości około 40metrów.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,63 m² 11 520,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem | 61,63 m | taras 13 m | 2 miejsca garażowe | Lublin Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, w których od razu wyobrażasz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł182 200 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks 18,22 ha użytków rolnych - zadbane łąki kl. IV-V, 12 km od Namysłowa, gotowe do użytkowania rolniczego. Kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 18,22 ha położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 772 m² 559,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane o łacznej powierzchni 2772 m2 i szerokości 40 m, znakomicie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka w spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

86,96 zł/m²23 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal o powierzchni 23m2 w Grodzisku Mazowieckim. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie biurowe i toaleta. W lokalu ogrzewanie podłogowe. Przed lokalem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,10 m² 15 254,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem- pogórze, osiedle Na Fali Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,01 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

629 827 zł52,49 m² 11 999,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,49 m , położone na wysokim parterze, nowoczesnego budynku z 2014 roku, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł78 m² 5 628,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie/apartament o powierzchni 78 m (52,1 m użytkowej), po generalnym remoncie (do wykończenia), zlokalizowane przy ul. Karola Szymanowskiego w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł428 m² 2 733,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty nieruchomości: duża powierzchnia - 428 m , funkcjonalny układ na trzech poziomach, lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów, wejście bezpośrednio z ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

703 560 zł63,98 m² 10 996,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 63,96 m | balkon | komórka 5,78 m | parking w cenie Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w budynku C2, położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże 61 metrowe mieszkanie na drugim piętrze przedwojennej dwupiętrowej willi w centrum. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko markety, przedszkola i szkoły. Mieszkanie 5 lat temu zostało.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł73,20 m² 6 489,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sosnowiec Zagórze - 4 pokoje z balkonem w zielonej okolicy Z przyjemnością prezentujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 73,20 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

76,09 zł/m²46 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal w centrum Opola przy ul. Reymonta, blisko dworca pks i pkp. Lokal o powierzchni 46m2 położony jest na parterze, posiada dużą oszkloną przestrzeń witrynową.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,84 m² 12 088,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i dużym ogródkiem - Oświęcim Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,84 m , zlokalizowane dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

164 787 zł2 478 m² 66,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2478 m2 zlokalizowana w miejscowości Ziółków gm. Spiczyn, zaledwie 9 km od Łęcznej. Sposób zagospodarowania terenu - budowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 832 000 zł11 328 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż doskonale skomunikowaną nieruchomość gruntową położoną w Pyskowicach, w sercu dynamicznie rozwijającej się strefy przemysłowo-usługowej. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł29,46 m² 22 063,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mam dla Ciebie w pełni umeblowany i wyposażony apartament 1 pokojowy o powierzchni 29,46 m2 położony przy ul. Zdrojowej w Świnoujściu w bliskiej odległości od plaży (ok 150.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł52,78 m² 4 168,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,28 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Chodzieży. Lokal jest jasny, przestronny i daje.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 682 m² 124,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana nr ewid. 43/2 o powierzchni 1682 m2, położona w miejscowości Podstolice, gmina Nekla. Działka jest położona w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,32 m² 8 306,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Katowice przy ul. Tysiąclecia 29/15w.

Szczegóły ogłoszenia

279 300 zł48,29 m² 5 783,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. **mieszkanie inwestycyjne z najemcą instytucjonalnym Toruń, ul. Poznańska** Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł6 371 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna na sprzedaż - kołaczyce Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,6371 ha, położona w miejscowości Kołaczyce, w powiecie jasielskim, województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 248 000 zł101,85 m² 12 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie bliżniaczej z wiatą i ogródkiem. Lokalizacja: na uboczu miasta, w otoczeniu zieleni, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 860 000 zł150 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedstawiamy klimatyczny parterowy dom na dużej działce. Do dyspozycji mają Państwo ok.155m2 powierzchni na działce ok 2500m2, na co składa się: *wiatrołap *salon z jadalnią *otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,50 m² 79,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o pow. całkowitej 131 m2 (pow. użytkowa 116 m2), zlokalizowany w Mogilanach. Dom jest gotowy do sprzedaży z prawomocnym przyjęciem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł900 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Do wynajęcia atrakcyjna działka w Jaworzu przy głównej drodze ze zjazdem prawo i lewo skręt. Oferujemy do wynajęcia działkę.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

To przestrzeń, w której wszystko ma swoje miejsce i właśnie dlatego tak dobrze się tu mieszka. Atuty - balkon od strony południowej z widokiem na ciche patio - mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

62 600 zł270 m² 231,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Podana cena netto Na sprzedaż działka o powierzchni 270m2 (w bezpośrednim sąsiedztwie działek o powierzchniach od 220m2 do ok 380m2 możliwość ich łączenia) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament oferowany do wynajęcia na cele biurowe. Lokal na VII piętrze w eleganckim budynku Kompleksu Mennica Residence. Przestronne pokoje z panoramicznymi oknami i widokiem na budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł145 m² 7 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w budynku w Siedlcach przy ul. Dreszera. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

423 000 zł73 m² 5 794,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! lokal mieszkalny Z pięknym widokiem! Oferujemy do sprzedania przestronne funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł57,36 m² 19 002,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Michał Cenecki   Przestronne, jasne mieszkanie na Woli Podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni 57,36 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł170 m² 2 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom jednorodzinny w Sędziszowie Małopolskim Nowa niższa cena teraz tylko 499 000 zł Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego.

Szczegóły ogłoszenia

984 400 zł44,32 m² 22 211,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na morze na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu. Cena ofertowa jest kwotą netto. Należy doliczyć 8% vat Kwota brutto 1 070 000 zł. Jeśli kupujesz na firmę nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do zakupu budynek wolnostojący z 2012 roku o powierzchni 240 m położony na działce o powierzchni ok. 6600 m w Zakrzycach, gmina Miękinia. Nieruchomość graniczy ze.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł883 m² 79,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w dynamicznie rozwijających się Poniatowicach, z bezpośrednim sąsiedztwem lasu, zaledwie 33 km od granic Wrocławia dlaczego nasza działka to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 725 632 zł211,81 m² 12 868,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Terra verde wilanów I dom nr 6 | wilanów - zawady Dom nr 6 to wyjątkowa propozycja w ramach prestiżowej inwestycji Terra Verde Wilanów, zlokalizowanej przy ul. Glebowej. Budynek ten, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 955 zł39,23 m² 9 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na sprzedaż! 1792M- n. Sącz os. Millenium, mieszkanie w stanie deweloperskim z ogródkiem, parter, 2 pokoje, pow. 39,23 m2. Cena: 358 955 brutto O % prowizji! Nowoczesny,.