dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 965 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 965 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kłobucka

Gruszewnia,śląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

31 000 zł511 m² 60,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna nieopodal ul.Śląskiej w Morągu. Działka położona na terenie ogródków działkowych w odległości 250m od jeziora Skiertąg. Okolica jest malownicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niepodległości

Tarnów,małopolskie

273 000 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Tarnowie na oś Niepodległości, metraż 35 m, pierwsze piętro, blok po termomodernizacji, balkon francuski ( możliwość dobudowy balkonu),: dwa osobne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł161 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 140 m2 w Rzeszowie na osiedlu Budziwój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zesłańców Sybiru

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

449 695 zł51 m² 8 860,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Slavita Park to nowoczesne i komfortowe apartamenty w wyjątkowej lokalizacji - w samym centrum Kudowy-Zdroj w sąsiedztwie Gór Stołowych. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

170 000 zł580 m² 293,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka z pięknym domkiem letniskowym o powierzchni 580 metrów kwadratowych. Działka znajduje się na terenie rodos. Działka posiada piękne krzewy. Na terenie działki znajduje się zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrowa Tarnowska,małopolskie

299 000 zł67 m² 4 476 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chcesz zamieszkać w otoczeniu zabytkowego Zespołu Dworsko - Parkowego 6 km od Dąbrowy Tarnowskiej? Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Brniu, gm. Olesno powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

467 999 zł41 m² 11 541,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle Parkowe | 2 poziomy | komórka!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń, wszystkie dokumenty są w przygotowaniu do podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z balkonem, zlokalizowane we Wrocławiu, osiedle Kozanów. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

287 000 zł48 m² 5 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Sprzedaży Mieszkania 2 pokojowego na Osiedlu Świętokrzyskim! Idealna lokalizacja dla rodziny oraz inwestycyjnie - blisko Galerii Echo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzozówka

Brzozówka,małopolskie

310 000 zł1 700 m² 182,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż mamy w naszej ofercie dla Państwa działkę budowlaną o powierzchni 17 arów, usytuowaną w miejscowości Brzozówka w gminie Lisia Góra. Płaska działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł44 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dużym balkonem na Kuźnikach przy ulicy Hermanowskiej. Składa się z salonu (23,3 m2), sypialni (7,6 m2), łazienki (3,1 m2) i osobnej kuchni (6,1 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

789 100 zł59 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rydzyna

Rydzyna,wielkopolskie

416 860 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest apartament M3.4 o powierzchni 49,12 m2 na trzeciej kondygnacji budynku. Apartament w formie loftu, jedno duże pomieszczenie z aneksem kuchennym, łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 099 000 zł132 m² 8 344,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu dom z dużym ogrodem na Drabiniance w Rzeszowie! Główne informacje o nieruchomości: * dom oddany do użytku w 2000 roku' - regularnie remontowany * 131,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Kłodzko,dolnośląskie

540 000 zł121 m² 4 468,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:84 m²

Gotowy szereg | garaż | taras | ogrzewanie podłogowe | kameralne osiedle Dom z pozwoleniem na użytkowanie czeka na właściciela! opis inwestycji: lipowe Zacisze to inwestycja jedenastu budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł51 m² 7 101,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,69 m2 położone na III piętrze w kamienicy. Nieruchomość idealnie nadaje się jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

128 000 zł1 000 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Trzy piękne działki budowlane w powiecie Średzkim ,obszar wiejski Środy Śląskiej , miejscowość Proszków. Każda działka ma 10 ar i są w pięknej cichej okolicy, idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł71 m² 12 626,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękny park ołtaszyn- 3 pokoje/71m2/ Garaz Komorka polecamy na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na prestiżowym wrocławskim Ołtaszynie w kameralnym apartamentowcu Park Ołtaszyn III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Klucze U pośrednika mieszkanie - jasne ciche, trzystronne z ekspozycją południową, zachodnią i wschodnią. Na podłodze klepka i terakota. Okna pcv. - pokój dzienny powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Rydzyna

Rydzyna,wielkopolskie

343 840 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kosakowo,pomorskie

749 000 zł82 m² 9 111,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, a mianowicie nieruchomość w Kosakowie. Jest to perełka w stosunku położenia oraz jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bandrowskiego

Tarnów,małopolskie

180 000 zł30 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 44,42 m2 mieszczący się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnej kamienicy (od strony wschodniej) zlokalizowanej przy ul. Bandrowskiego w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł53 m² 6 972,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (52,92m2 ) z oddzielną kuchnią i piwnicą. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

99 000 zł7 626 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu grunt rolny zlokalizowany nieopodal centrum Wodzisławia Śląskiego o powierzchni 7626m2. Najbliższe budynki w odległości 300 metrów. Teren płaski, niezagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Kawalerka z osobną kuchnią w kamienicy, o powierzchni 30 m2 na Muranowie przy metrze Ratusz Arsenał. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

587 000 zł46 m² 12 872,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentujemy do sprzedaży apartament inwestycyjny w 5* hotelu Willa Port w Ostródzie z widokiem na Jezioro Drwęckie. Sam apartament ma 45,6 m 2 i składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Łódź,łódzkie

411 000 zł52 m² 7 931,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie na 1 piętrze z garażem podziemnym, tarasem i windą! Uwaga w cenę mieszkania wliczone miejsce postojowe zakupione w 2020 roku za 30 tyś zł. Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kitnowo

Kitnowo,warmińsko-mazurskie

45 000 zł3 027 m² 14,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kitnowo, gm. Grunwald, pow. ostródzki, atrakcyjna działka, doskonała do zamieszkania na stałe jak i super miejsce do wakacyjnych wypadów i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 000 zł19 000 m² 105,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a podane w niej informacje są spisane według zapewnień właściciela nieruchomości i zaleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Lipnik

Bielsko-Biała,śląskie

635 000 zł68 m² 9 295,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowy apartament o powierzchni 68,31 m2., z bezpośrednim widokiem na góry i 5-minutowym dojazdem do centrum Bielska- Białej. Do mieszkania prowadzi wygodne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

599 000 zł123 m² 4 869,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Podejście pod kominek! Instalacja pod klimatyzację! Kwalifikuje się do kredytu 2%! Bez pcc! Podłogówka! Oferta dotyczy górnego mieszkania piętro + poddasze o łącznej powierzchni 123 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł64 m² 8 591,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rozkład/kozanów/pałucka/3 pok./64m2/BALKON/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż duże, rozkładowe mieszkanie 3 pokoje + balkon+ piwnica + osobno WC i łazienka - o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Gdynia,pomorskie

700 000 zł42 m² 16 847,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie zaprojektowane bardzo funcjonalnie oraz z wyczuciem smaku. Ponadstandardowa wysokość sufitu (330cm), liczne przeszklenia, krajobraz za oknem oraz duży balkon czynią tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ema Nieruchomości ma w swojej ofercie przestronne i atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w miejscowości Częstochowa, w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Słowackiego 6a. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie naszego biura trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na siódmym piętrze wieżowca w Gryfinie. Budynek położony jest w centrum miasta, blisko punktów handlowo-usługowych, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łososiowa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł879 m² 2 275,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: mokotów (waw) ul. Łososiowa Cena: 2.000.000 + VAT Posiadamy wszystkie dokumenty potrzebne do sprzedaży Uregulowany stan prawny Kontakt: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki.