dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 988 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 988 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa Dąbrówka

Dąbrówka,małopolskie

999 000 zł10 113 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dąbrówka (gmina Rzezawa) - na sprzedaż działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 1,01 ha (w tym ok. 53 ary przemysłowe - reszta to tereny zal). Wymiary parceli zostały zaznaczone na rzucie map.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cisowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 302 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 4 działki położone w Elblągu przy ulicy Cisowej na Dąbrowie. Działka nr 166/1 Działki mają powierzchnię od 1.000 m2 do 1.700 m2 Każda w cenie 150.000 zł Teren zróżnicowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

456 300 zł29 m² 15 899 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 28 m2 z ogródkiem nowej prestiżowej inwestycji przy ul. Sienkiewicza. Otoczenie nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

570 000 zł78 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poranna kawa na tarasie i śpiew ptaków może być Twoje na wyłączność Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 724 zł45 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

575 000 zł55 m² 10 512 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: POLECAMY! Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły na os Kolorowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 Lokal położony jest przy ul. Gitarowej, na cichym i spokojnym Osiedlu Truskawkowym na wrocławskim Wojnowie. Atuty nieruchomości - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

880 000 zł127 m² 7 394,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prezentujemy do sprzedaży nową inwestycję na Mierzynie. Budynek w trakcie budowy. Dom dwukondygnacyjny, dwu lokalowy , bez podpiwniczenia, położony na działce o pow. 913m2. Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fałata

Kraków,małopolskie

863 000 zł54 m² 16 130,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Neway Estate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Salwator w Krakowie. Nieruchomość: apartament położony na parterze o powierzchni 53,50 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

189 000 zł35 m² 5 338,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Piła - śródmieście Słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej 35,40 m 2 znajdujące się na II piętrze bloku z zasobów psm L-W , Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych pomieszczeń: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Modlnica

Modlnica,małopolskie

5 150 000 zł10 300 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlano-inwestycyjna 1,03 ha w Modlnicy, w bardzo dobrej lokalizacji, teren z planem zagospodarowania. Część budowlano-usługowa (budownictwo 1-rodzinne, wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudnik

Rudnik,lubelskie

680 000 zł146 m² 4 657,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję do sprzedaży malowniczo położoną nieruchomość w miejscowości Rudnik gm. Wólka. Na nieruchomość składa się działka o pow. 1000m 2 i atrakcyjnych wym. 27 x 37m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł56 m² 9 574 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Kościuszki/nowowiejskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

448 000 zł60 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zamieszkaj w przestronnym 4-pokojowym mieszkaniu w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi! Nie martw się o miejsca parkingowe! Ciesz się świetnym dostępem do pełnej infrastruktury! Tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej ofert nieruchomości na stronie www. Ubezpieczenie nieruchomości gratis! Prezentujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład mieszkania: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

429 000 zł118 m² 3 635,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budynek parterowy w zabudowie bliźniaczej o pow. 118 m2 położony na działce o pow. około 500 m2 Nieruchomość wykończona w stanie deweloperskim. Okna trzyszybowe w kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

317 601 zł39 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż idealne mieszkanie dla pary oraz na inwestycje - funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowana na parterze niskiego, nowoczesnego 4-piętrowego bloku z windą. Inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

389 865 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! bez prowizji oraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Liwa

Liwa,warmińsko-mazurskie

165 000 zł3 892 m² 42,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną cenowo działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3892m 2 i wymiarach 96m x 53m, uzbrojoną w prąd (skrzynka na działce) i wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

55 000 zł22 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod o powierzchni 400m na której usytuowany jest budynek murowany o powierzchni 22m składający się z saloniku z aneksem kuchennym i wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną! Działka położona w Odrano-Woli, w pobliżu szkoły i kościoła w Adamowiźnie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Wschód

Wągrowiec,wielkopolskie

260 000 zł65 m² 4 012,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na os. Wschód o łącznej powierzchni użytkowej 64,8 m2. Lokal składa się z 3 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz balkonu i piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Baczyńskiego

Sokółka,podlaskie

2 750 000 zł3 322 m² 827,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną z budynkiem mieszkalno-usługowym w doskonałej lokalizacji tuż przy centrum Sokółki. Przedmiotowy budynek jest bardzo dobrze widoczny, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szczawienko

Wałbrzych,dolnośląskie

310 000 zł67 m² 4 613,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej ok. 67 m w Wałbrzychu na Szczawienku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Dostępna dokumentacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

978 075 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wiślane Tarasy zlokalizowane są pomiędzy ulicami Grzegórzecką i Stachowskiego tuż przy Bulwarach Wiślanych w zielonej dzielnicy Grzegórzki. Nowy Etap inwestycji - odbiór mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgorzelecka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł46 m² 14 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: ul. Zgorzelecka, stare Miasto Ilość pokoi: 3 Metraż: 46,18 m2 Piętro: 3 Balkon tak Winda - tak Cena - 690 000,00 zł budynek I okolica Budynek: -został oddany do użytku w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Nowy Kazuń

Nowy Kazuń,mazowieckie

1 250 000 zł70 600 m² 17,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka ładni położona z dużym potencjałem. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Mokotów Madalińskiego 50/52 lok.1 02-581 Warszawa Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

1 165 000 zł77 m² 15 129,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 77m2 na Jagodnie we Wrocławiu. Lokal z witryną oraz miejscem parkingowym w budynku! Lokal w stanie developerskim w budynki z 2021,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł122 m² 13 945,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę, przestronnego, jasnego i rozkładowego, 4 pokojowego lokalu w Centrum Warszawy - usytuowanego na Ochocie przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomość położona jest w dzielnicy Niebuszewo - Bolinko w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

210 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 2 bardzo atrakcyjne działki budowlane w pożądanej dzielnicy domów jednorodzinnych- mała Poręba. Wszystkie działki zbliżone do kwadratu o powierzchni ponad 10 arów każda. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kłobucka

Gruszewnia,śląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Umowa na wyłączność dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Sprzedający! najnowsza inwestycja deweloperska.