dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł43 m² 10 650,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży mieszkanie położone w cichej ulicy, siemieńskiego na Kleczkowie. Lokalizacja bardzo dobra. W pobliżu komunikacja autobusowa i tramwaje. Blisko dworzec pkp Wrocław Nadodrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

499 000 zł74 m² 6 728,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! domy parterowe W zabudowie bliźniaczej wysoki standard wykończenia - droga Z kostki, ogrzewanie podłogowe, rolety możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

249 999 zł45 m² 5 555,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 45mkw wyposażony i umeblowany do odświeżenia/remontu. Około 400 metrów od dworca kolejowego. Mieszkanie położone przy ul. Lelewela na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Gdańsk,pomorskie

590 748 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 2 pok. o pow. 51,82 m2 z ekspozycją południowo- zachodnią. Metraże poszczególnych pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 29,28 m2 - sypialnia 10,11 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Dukli

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł48 m² 8 784,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,38 m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego trzypiętrowego bloku z 2003 roku, zlokalizowanego w Rzeszowie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł37 m² 11 171,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Kawalerka o powierzchni 36,7 m2 usytuowana na 58 piętrze w budynku z windą zlokalizowana na warszawskiej Pradze Południe w bliskiej odległości od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zauchy

Kraków,małopolskie

635 635 zł50 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie Górka Narodowa Kraków - 6 km od Centrum! Mieszkanie zlokalizowane w przyjemnym, dobrze urządzonym i pełnym zieleni kompleksie. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowiecka

Leszno,wielkopolskie

343 000 zł46 m² 7 498,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania z balkonem w czteropiętrowym, nowo budowanym budynku z windą i garażami w dzielnicy Leszna -gronowie przy ul. Łowieckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów

Lublin,lubelskie

308 484 zł31 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale mieszkalne o powierzchni od 31,16m2 do 83,87m2 (51 ofert). Mieszkania znajdują się w 6-kondygnacyjnym budynku mieszkalnym posadowionym w atrakcyjnej okolicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rzędzin

Tarnów,małopolskie

670 000 zł119 m² 5 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:766 m²

Dom parterowy w stanie deweloperskim o pow.119 mkw. usytuowany w Tarnowie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Rzędzin! Dom położony na działce 7,66a. W budynku przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Złoty Stok,dolnośląskie

130 000 zł2 771 m² 46,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana we wsi Mąkolno, położonej 3 km od Złotego Stoku. Działka o powierzchni 2771 m2 - 27,71 arów. Działka w części zarośnięta do uprzątnięcia. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Strzyżów,podkarpackie

300 000 zł49 m² 6 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 - pokojowe bezczynszowe mieszkanie na parterze Strzyżów ulica Grunwaldzka Lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, usytuowany na parterze obejmujący korytarz, pokój, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Majków

Kalisz,wielkopolskie

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom wolnostojący O powierzchni 180 m2-majków Do sprzedania dom o powierzchni 180m2, mieszczący się na działce o powierzchni 260m2, w skład jego wchodzi: parter - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bukowska

Sierosław,wielkopolskie

890 000 zł139 m² 6 384,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Naszym celem projektu było stworzenie kameralnego zamkniętego osiedla dla osób, którym zależy na jakości designu i dbałości o detal. Dom mieści się w pięknej okolicy ze świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

516 750 zł39 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Idealne na start mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymonowicza

Krasnystaw,lubelskie

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:684 m²

Bardzo dobra lokalizacja w granicach miasta, wygodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 200 zł57 m² 9 723,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość skorzystania z programu kredyt 2% oraz bez wkładu własnego - bezpłatna pomoc w uzyskaniu finansowania Możliwość kontaktu telefonicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, al. Wieków Kielc

Kielce,świętokrzyskie

379 000 zł39 m² 9 718 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal biurowy o powierzchni około 39m2 w budynku "becher silver" mieszczącym się przy Al. IX Wieków Kielc 8 Lokal znajduje się w budynku z windą na 3 piętrze z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnna

Świnna,śląskie

175 000 zł110 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący położony w Świnnej Dom składa się z kuchni sypialni pom gospodarczego z opcją na pokój kotłowni i łazienki. W bryle budynku również garaż Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

486 900 zł60 m² 8 123,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Na Stadion

Kielce,świętokrzyskie

796 100 zł89 m² 8 899,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży apartament , zlokalizowany przy ulicy Artylerzystów w Kielcach. W skład apartamentu wchodzą: >salon z aneksem kuchennym 30,72 m2 >pokój 14,70 m2 >pokój 9,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poprzeczna

Reda,pomorskie

639 000 zł101 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Miejskiego Rodzinnego Parku w Redzie. Obejmuje czterolokalowy budynek, w którym znajdują się lokale o powierzchni użytkowej 101.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Radom,mazowieckie

229 000 zł35 m² 6 595,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w niskim bloku przy ul. Kujawskiej. Składa się ono z: - salonu z wyjściem na duży balkon - sypialni z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

225 000 zł790 m² 284,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

W naszej ofercie do sprzedania działka o powierzchni 790 m2 w kształcie trapezu. Nieruchomość położona w spokojnym miejscu, w miejscowości Goleniów. Na oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

750 000 zł132 m² 5 682 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo Ładny i Cichy Rejon. Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni 300m2, w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

489 000 zł54 m² 9 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Chylonia. Blisko do skm gdynia leszczynki. Atuty nieruchomości: - blisko skm, - blisko Obwodnicy Trójmiasta, - widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

340 000 zł50 m² 6 742,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 50,43m2 położone na parterze budynku 4 piętrowego w Kamieniu Pomorskim. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł41 m² 14 268,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetnie zlokalizowane, ciche i przytulne - to najważniejsze atuty tego mieszkania. Świetna lokalizacja zapewnia nam szybki dojazd do centrum. Odległość do stacji Metro Racławicka to zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

216 000 zł57 m² 3 802,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8mkw usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku. W skład nieruchomości wchodzą: - 3 pokoje - łazienka z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Przybyszówka

Rzeszów,podkarpackie

238 005 zł774 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 7,74 a. Sprzedający wystawia fakturę vat 23%, kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Atuty działki: - warunki zabudowy, służebność dojazdu oraz zgody na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Sobieszów

Jelenia Góra,dolnośląskie

830 000 zł147 m² 5 646,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w świetnej lokalizacji w Jeleniej Górze w Sobieszowie. Dom znajdujący się w Sobieszowie na nowo powstałym małym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Poznań,wielkopolskie

311 100 zł28 m² 11 263,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż od dewelopera, bez prowizji Możliwość kontaktu telefonicznego w godzinach 8:00 20:00 oraz umówienia się na spotkanie w tygodniu 9:00 17:30 lub w sobotę 9:00 13:30 Kawalerka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Siołkowa

Siołkowa,małopolskie

150 000 zł1 476 m² 101,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Piękna, ustawna dzialka budowlana, o wielkości 14.76 arów. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dojazd: gminna droga asfaltowa ul Siolkowa, do samej działki prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

140 000 zł33 m² 4 289,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję ciekawa i niebanalne mieszkanie położone kilka kroków od Szczawieńskiego deptaka. Mieszkanie składa się z : pokoju z aneksem kuchennym , łazienki oraz po drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł62 m² 11 532,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum Wrocławia, przy ul. H. Sienkiewicza Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam szykowne, duże, położone w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie zaaranżowane na biuro. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

575 000 zł63 m² 9 126,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atuty: - park im. Jana Pawła II; - park Millenium; - przystanek autobusowy: 127, 158, 258; - przystanek tramwajowy: 2, 4, 8, 12; - sklepy: biedronka, krówka, stokrotka; - uczelnie wyższe: ug - 5 km, pg -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

2 489 800 zł42 200 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży dwie duże działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 42200 m2 w miejscowości Chmielniki , gmina Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość leży bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w pełni rozkładowe dwustronne Piętro 8 z 10 blok z wielkiej płyty po termomodernizacji Ogrzewanie i media miejskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sędomierska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł60 m² 7 095,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w Mińsku Mazowieckim przy ul. Sędomierskiej, usytuowane na parterze, w bloku z lat 90. Powierzchnia mieszkania 59,9m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poloczka

Ruda Śląska,śląskie

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3- pokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości Ruda Sląska - Bykowina, o powierzchni użytkowej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku na trzecim pietrze z ogrzewaniem.