dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

890 000 zł166 m² 5 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogrodem (bliźniak) a bardzo spokojnej lokalizacji mimo to w mieście. Powierzchnia: powierzchnia użytkowa 112,01 m + garaż 16,32 m + poddasze 41,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Janiszpol

Radom,mazowieckie

599 000 zł257 m² 2 330,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w granicach miasta Radomia, na osiedlu Janiszpol. Sielankowa okolica oferuje widoki na łąki i malownicze pola. Ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Załęże

Rzeszów,podkarpackie

430 950 zł51 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, na paterze z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi w zielonej okolicy. Nowoczesna architektura, ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

495 860 zł47 m² 10 581,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,86 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Żywiecka

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł1 100 m² 1 091 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1100m2 (podzielona na dwie po 550m2) na Złotnikach. Oferta na wyłączność! Tylko w sdp! ***klucze w biurze*** Zapraszam na prezentacje, zaproponowanie własnej ceny! Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Malbork,pomorskie

399 000 zł90 m² 4 436 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szukasz nieruchomości w centrum miasta? Kochasz niepowtarzalne i przestronne wnętrza? To propozycja idealna dla Ciebie! Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Siemianowice Śląskie,śląskie

329 000 zł60 m² 5 447,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60.39m2 położone na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Skłodowskiej-Curie w Siemianowicach Śląskich - dzielnica Bańgów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Maćkowy

Gdańsk,pomorskie

436 900 zł54 m² 8 072,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocje do końca tygodnia - na mieszkania oraz miejsca postojowe - Rabaty >50.000 PLN Pomagamy w uzyskaniu finansowania dotyczącego kredytu 2%: 1. Bezpłatne spotkanie z doradcą kredytowym ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osmolin

Zduńska Wola,łódzkie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m2 usytuowane na parterze w bloku na Osiedlu Osmolin w Zduńskiej Woli. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

1 090 000 zł153 m² 7 104,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Komfortowy dom wg projektu "dom w Jabłonkach 6" wg pracowni architektonicznej Archon, wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej ok 153,43m 2 (użytkowej 121,53m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł50 m² 18 555,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne dwupokojowe, rozkładowe, trójstronne mieszkanie o pow. 49,85 m2, (wys. 264 cm) w budynku z cegły (1954 r.), położone przy ul. Orlej (śródmieście Północne), na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rożnów

Rożnów,małopolskie

154 000 zł1 400 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cisza i spokój w malowniczej okolicy- to jest właściwy opis tej nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona u podnóża pięknego wzgórza w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Witolda

Radom,mazowieckie

1 300 000 zł171 m² 7 602,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal użytkowy na pierwszym piętrze, z panoramicznym przeszkleniem od strony skrzyżowania ulic Stańczyka i Witolda, tuż nad głównym wejściem do budynku. Użytkowany dotychczas jako salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Borkowa

Poręba,śląskie

89 000 zł700 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki o powierzchni 700 m2. znajdujących się w Porębie dzielnicy Niwki. Działka I : o pow. 700m2 wymiary : szer. 25m / dł. 28 m cena: 89 000zł ( pierwsza linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł47 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Pradze Północ. Własność - spółdzielcze-własnościowe. Miesięczny czynsz netto - ok. 500zł. Miejsca parkingowe dostępna wokół budynku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptaszyckiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł36 m² 11 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc 2% , bez prowizji. Piękne 2 pokojowe 36 m2 mieszkanie z balkonem. Nowoczesna architektura świetnie skomponowana z przyrodą w najbardziej zielonej dzielnicy Krakowa Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

820 400 zł68 m² 12 100,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 09.2024 Idealne dla Rodziny mieszkanie na Zielonym osiedlu W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Gdańsk,pomorskie

1 450 000 zł100 m² 14 471 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Zapraszam na prezentację pięknego mieszkania 4-pokojowego, zlokalizowanego w jednym z najpiękniejszych rejonów Gdańska Oliwy. Atuty/ udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Warszawa,mazowieckie

684 500 zł33 m² 20 742,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś skorzystać z kredytu 2%? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

285 000 zł1 805 m² 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana znajdująca się w Mysliszowie koło bielawy w bezpośrednim sąsiedztwie Gór Sowich. Spokojna i cicha okolica sprawia, że grunt jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pracze Odrzańskie

Wrocław,dolnośląskie

600 001 zł45 m² 13 330,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Premium Stabłowice taras i ogródek, dużo zieleni Oferujemy na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem o powierzchni 45 m2 z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł110 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 110,58 m2, składającego się z 3 pokoi, znajdującego się na pierwszym piętrze w w pełni zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białówny

Białystok,podlaskie

442 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie w niepowtarzalnej lokalizacji. Budynek z cegły położony jest przy ulicy Białówny, w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę i spokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

265 000 zł43 m² 6 163 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 43m2 ul Grunwaldzka os Czarnów 8 piętro w bloku 10 piętrowym z dwoma windami zabezpieczony domofonem parking tylko dla mieszkańców. Idealne na start lub jako lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

279 900 zł63 m² 4 444,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzinne 3 pokoje, dwa balkony! Zagórze | Sosnowiec ul. Białostocka zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon - biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł64 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na granicy Woli i Śródmieścia. Mieszkanie położone jest na piątym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 1997. Budynek jest ogrodzony i posiada całodobową ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży 2 działki budowlaną o pow. 500m.kw. sąsiadujące ze sobą. Możliwość zabudowy domu jednorodzinnego lub bliźniaczego. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, bliźniacza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

484 100 zł53 m² 9 199,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

>M45 >nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,62 m2 >zlokalizowane na VII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy w skład lokalu wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

569 000 zł94 m² 6 064,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta sprzedaży czteropokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni ok 94m 2 zlokalizowanego w centrum. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł58 m² 8 320,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokoje (z możliwością szybkiego przerobienia na 3 pokoje), znajdujące się na 1 piętrze niskiego bloku z cegły z 1996 r., na Os. Bukowym, tuż przy Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czaple

Czaple,pomorskie

949 000 zł125 m² 7 562,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na Sprzedaż Nowoczesny Dom W Zabudowie Bliźniaczej Z 2020 Roku Pod Gdańskiem w Malowniczej Miejscowości Czaple. Powierzchnia całkowita 125,48m2 plus ok 20 m2 Poddasza Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywiecka

Kraków,małopolskie

649 000 zł58 m² 11 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Sckala - klucz do Twojego domu przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 2 piętrze w bloku położonym w niezwykle spokojnej i zielonej okolicy. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

649 996 zł41 m² 15 970,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokum victoria / 2 pokoje / 2018r. / centrum! Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia. Położone na osiedlu Lokum Victoria przy ul. Tęczowej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Gdynia,pomorskie

629 000 zł56 m² 11 150,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z dwiema loggiami w cichej i spokojnej dzielnicy. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica położenie z dala od głównej jezdni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

545 832 zł43 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pałacowe Stajnie to bazująca na historycznym obiekcie przypałacowym, inwestycja obejmująca 24 apartamenty o powierzchni od 29 m2 do 66,5 m2, w Trzęsaczu, w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kokoszczyn,wielkopolskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam na sprzedaż nowiutki dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m posadowiony na działce 500 m2, w Kokoszczynie ok. 5 km od Tarnowa Podgórnego. Cicha okolica, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

199 000 zł5 103 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - możliwość postawienia domku holenderskiego itp. - spokojna okolica, blisko natury - Jezioro Połęczyńskie : 5 min rowerem, 15 min spacerem - szlak Wzgórz Szymbarskich - idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wysoka-Kolonia

Wysoka-Kolonia,lubuskie

39 600 zł900 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Posiadam 10 działek do sprzedaży od 01.01.2024r. Powierzchnia działki od 7 do 10aró, (obecnie duży wybór oraz możliwość kupienia dwóch działek sąsiadujących) kształt zbliżony do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliwiecka

Osowiec,mazowieckie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m2 w Osowcu gm. Żabia Wola. Prostokąt 39x25,5 m, dłuższym bokiem do wewnętrznej, urządzonej drogi. Położona ok. 350 m od asfaltowej, oświetlonej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł35 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na prezentację mieszkania w pełni umeblowanego oraz wyposażonego. Gotowiec inwestycyjny, idealny pod wynajem. Można od razu wchodzić i mieszkać bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pola

Wrocław,dolnośląskie

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:966 m²

Wyjątkowy, zadbany dom W zabudowie bliźniaczej na wrocławskich karłowicach oferta skierowana do osób, które cenią możliwość mieszkania W cichym I spokojnym miejscu wśród domów.