Zapraszamy na konferencję „Wiedza i Relacje” w Jastrzębiej Górze w dniach 4-6 października 2019 rok

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Wydarzenie pod patronatem Nieruchomosci-online.pl

Naucz się montować angażujące wideo, ugruntuj lub poszerz wiedzę w zakresie umowy pośrednictwa, posłuchaj wskazówek, jak zacząć stosować umowy na wyłączność, weź udział w dyskusji o perspektywach i zagrożeniach na rynku nieruchomości oraz przekonaj się, że silna marka zaczyna się w … głowie! To tylko niektóre warsztaty i prelekcje, które czekają na Ciebie podczas konferencji „Wiedza i Relacje”, która odbędzie się w dniach 4-6 października 2019 roku w Jastrzębiej Górze.

 

Ogólnopolska konferencja branży nieruchomości „Wiedza i Relacje”

Kiedy: 4-6 października 2019 rok

Gdzie: Jastrzębia Góra, hotel Primavera

Sprawdź szczegóły wydarzenia

Dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?

Kameralność, doskonały dobór prelegentów, aktualna tematyka. Po raz czwarty pośrednicy nieruchomości z całej Polski spotkają się podczas jedynej w swoim rodzaju konferencji, na którą zapraszają organizatorzy oraz portal Nieruchomosci-online, jako partner wydarzenia.

Podczas 3 dni konferencji zgłębisz wiedzę z najbardziej aktualnych obszarów z zakresu prawa, marketingu, sprzedaży, nowych technologii, wizerunku i wielu innych. Na licznych warsztatach, pod okiem ekspertów, przećwiczysz wybrane zagadnienia z codziennej pracy pośrednika. Będziesz mógł także nawiązać współpracę z pośrednikami z całego kraju oraz partnerami konferencji, wymieniać się doświadczeniami z innymi pośrednikami oraz skorzystać z porad ekspertów branży.

Wykłady

  • „Cegła po cegle – konstrukcja umowy pośrednictwa” – Joanna Olak-Winkowska, Radca Prawny
  • „Wyłączność – to naprawdę ciężka praca za dobre pieniądze” – Rafał Szelenbaum, Pośrednik Nieruchomości i Menadżer
  • „Silna marka zaczyna się w głowie” – Łukasz Kruszewski, Praktyk Marketingu Nieruchomości
  • „Klient zabiegający o Pośrednika? TAK – to możliwe i całkiem proste” – Basia Domarus, Handlowiec
  • „Sekrety efektywności czyli jak zbudować mistrzowski zespół” – Maciej Szczepaniak, Menadżer
  • „Pętla czasu na rynku mieszkaniowym – o perspektywach i zagrożeniach” – Bartosz Turek, Niezależny Analityk Rynku Nieruchomości
  • „Pośrednik z Klientem na wirtualnym spacerze” – Mirek Chudy, Współwłaściciel SpotBrowser

Warsztaty

  • „Czy Księgi wieczyste są wiecznie nieczyste?” – Katarzyna Szczepara, Radca Prawny
  • „Negocjacje i mediacje w sytuacjach trudnych (jak poradzic sobie w konfliktowej sytuacji z klientem)” – Luiza Sendal i Adrianna Trembińska
  • „Stwórz wideo, które sprzedaje!” – Jordan Koman, Filmowiec i Youtuber

Networking

To co wyróżnia konferencję „Wiedza i Relacje” to jej kameralność. W wydarzeniu weźmie udział ok. 150 osób – to szansa na realny networking, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie trwałych relacji biznesowych z pośrednikami z różnych zakątków Polski.

Relaks i Spa

Pobyt nad polskim morzem to również okazja, aby naładować akumulatory. W chwili, gdy energia słabnie, a ogromna dawka uzyskanej wiedzy wymaga usystematyzowania, poświęć czas również na relaks i odpoczynek w nowoczesnym kompleksie hotelowym z dostępem do SPA, basenów i jacuzzi . Do tego w planach morsowanie w Bałtyku…

 

Tam gdzie Wiedza spotyka Relacje…dzieje się magia!

Weź udział w konferencji „Wiedza i Relacje”

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij