Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Budowa

Aby móc przystąpić do budowy, trzeba najpierw zdobyć wymagane dokumenty, takie jak pozwolenie na budowę czy wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – a w tym celu trzeba oczywiście złożyć wnioski. Nawet jeśli pozwolenie nie jest konieczne, wszelkie prace budowlane muszą być odpowiednio zgłoszone. Nie masz czasu iść do urzędu, by wziąć niezbędne druki? Pobierz je z naszej strony!

Wzory umów

Wniosek o wydanie wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

(formularz)

Wniosek o pozwolenie na budowę

(druk B-1)

Wniosek o pozwolenie na rozbiórkę

(druk B-1)

Oświadczenie o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane

(druk B-3)

Zgłoszenie budowy lub przebudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego

(druk B-2)

Informacje uzupełniające do wniosku o pozwolenie na budowę i rozbiórkę oraz zgłoszenia budowy lub przebudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego

(druk B-2)

Wniosek o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu

(formularz)

Zgłoszenie rozbiórki

(formularz)

Zgłoszenie budowy lub wykonywania innych robót budowlanych

(formularz)

Wzory umów i dokumentów przygotowane przez Lubasz i Wspólnicy - Kancelarię Radców Prawnych sp.k. podlegają ochronie na podstawie prawa autorskiego. Dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody twórców nie jest dopuszczalne.

Powyższe dokumenty są wzorami, które wymagają dostosowania do konkretnej sytuacji. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie wzorów bez ich dopasowania do specyfiki danego stanu faktycznego.

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij