Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Warszawskie targi mieszkaniowe na Torwarze [7-8 marca 2020]

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

fot.: pixabay.com

Wydarzenie pod patronatem Nieruchomosci-online.pl

W dniach 7 i 8 marca 2020 roku w COS Torwar odbędzie się  70. edycja największych na Mazowszu Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Jak co roku odwiedzający Torwar mogą zapoznać się z ofertą developerów, agencji nieruchomości, pośredników kredytowych, czy architektów wnętrz. Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów.

Mieszkania i domy

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości od deweloperów czekać będą ze swoją ofertą specjalną m.in.: APM Development, Atal, Echo Investments, Grupa ECO, MakDom, Port Praski czy Yuniversal Development oraz kilkunastu niezależni eksperci w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad.

Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W Centrum Rynku Wtórnego blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami m.in.: Alfa Home, Architekt i Nieruchomości Point Maria Mogiłko, ewa-brzezińska.pl Ewa Brzezińska, Green House Nieruchomości, Keller Williams Capital, Moje Nowe M Nieruchomości, Progres Nieruchomości, Solum nieruchomości, Sprint House Joanna Sokołowska, Terranum wystawi na sprzedaż: mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Rady i porady, czyli wiedza niezbędna

W targowym Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Szczególnej uwadze polecane są warsztaty dotyczące finansowania zakupu nieruchomości kredytem hipotecznym, zainteresowani dowiedzą się m.in.: jak się przygotować do wniosku o kredyt hipoteczny z omówieniem poszczególnych etapów analizy wniosku w bankach, jaki wybrać kredyt i jaki bank, czy też dlaczego nie warto kierować się rankingami. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania, jak czytać plany - porady i sugestie na co zwrócić uwagę a co kryje się pod pojęciem zmian lokatorskich i jak je wprowadzić, czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

 

 

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Magazyn „INMAG”

Marketing. Sprzedaż. Trendy.

Bezpłatny e-magazyn dedykowany marketerom rynku pierwotnego

Merytoryczne artykuły od ekspertów i praktyków branży deweloperskiej dotyczące promocji inwestycji, wzmacniania sprzedaży, skutecznych negocjacji i najnowszych trendów na rynku.

Pobierz za darmo

Dowiedz się więcej o magazynie „INMAG”

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij