Trójmiejskie targi mieszkaniowe w Gdyni [7-8 września 2019]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

W dniach 7 i 8 września w Gdynia Arenie odbędzie się pierwsza po wakacjach trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, na których swoje inwestycje przedstawi blisko 80 wystawców, w tym najwięksi i najbardziej znani deweloperzy, m.in.: Atal, Dekpol, DS Development, Semeko, Słoneczna Zatoka, Spartan Domy, TS Invest czy Willbud.

Bogatą ofertę mieszkaniową z Gdyni, Gdańska i Sopotu uzupełnią targowe stanowiska firm oferujących usługi z dziedziny architektury wnętrz i finansowania inwestycji mieszkaniowych.

Propozycjom wystawców towarzyszyć będzie szereg wydarzeń ułatwiających podjęcie dobrej decyzji o zakupie nowego lokum: bezpłatne warsztaty i seminaria. Poza tym wszyscy eksperci, w swoich targowych stoiskach udzielać będą indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji.

Eksperci radzą

Zakup domu czy mieszkania jest decyzją na lata, jej podjęcie wymaga rozważenia wszystkich za i przeciw, począwszy od bezpieczeństwa transakcji, przez lokalizację, cenę aż po koszty eksploatacji. Niezależnie od tego czy poszukiwane jest własne M, czy inwestycja w mieszkanie traktowana jest jako lokata kapitału decyzję o zakupie własnego lokum warto poprzedzić solidną analizą, w której przeprowadzeniu z pewnością pomoże wizyta na Targach Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Szczególnej uwadze polecany jest cykl spotkań poświęconych finansowaniu zakupu mieszkania. Ponadto w stoiskach pośredników finansowych można będzie sprawdzić np. czy zakup mieszkania jest bezpieczny, targowi eksperci pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Doradzą, jak dobrać odpowiedni system finansowania remontu lub wykończenia mieszkania, określą wysokości rat i całościowe koszty zaciągnięcia zobowiązań. Szybko i bez zbędnych formalności policzą jakiej wysokości kredyt mieszkaniowy można uzyskać i w którym banku.

Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, poznają nowinki wyposażania i stylizacji mieszkań, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Wszyscy, którzy odwiedzą stoiska architektów wnętrz z planem mieszkania lub domu otrzymają pomoc w planowaniu przebudowy i aranżacji mieszkania. Osoby, które nie potrafią dokonać wyboru pomiędzy kilkoma mieszkaniami mogą przyjść z ich projektami, aby z architektem wnętrz wybrać najlepiej dostosowane do ich potrzeb.

 

Gdynia Arena, ul. Łazienkowska 6A

7 i 8 września 2019 (sobota-niedziela)

Lista wystawców

WSTĘP BEZPŁATNY

 

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij