Targi mieszkaniowe w Warszawie [2-3 marca 2019]

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: materiały prasowe organizatora

Szukasz mieszkania, domu, działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze? Przyjdź na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbędą się 2 – 3 marca w hali Torwar. Wstęp wolny!

Stolica jest największym placem budowy w kraju, Warszawa ściąga jak magnes osoby z Polski, a ostatnio również i ze świata. Przybywa młodych, aktywnych, szukających dobrego miejsca dla rozwoju swojej kariery zawodowej czy biznesowej. Zainteresowanych mieszkaniami, domami i działkami nie brakuje. Popyt na rynku nadal góruje nad podażą. Niezależnie od tego czy inwestycja w mieszkanie ma być udaną lokatą kapitału czy rozwiązaniem własnych kwestii mieszkaniowych warto odwiedzić Targi Mieszkaniowe Murator EXPO z ich unikalnymi możliwościami porównywania aktualnych ofert deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i doradców kredytowych, a przy tym korzystania z fachowych porad niezależnych ekspertów.

To już  66. edycja targów.

Przez dwa dni  zobaczyć będzie można kompleksowy przegląd ofert domów i mieszkań z rynku pierwotnego z Warszawy i okolic.  Do dyspozycji oglądających będą eksperci i przedstawiciele biur sprzedaży inwestycji znanych warszawskich i ogólnopolskich firm deweloperskich m.in.: APM Development, Atal, LC Corp, Mak Dom, Marvipol, Port Praski, Robyg, SBM Natolin, Victoria Dom czy Yuniversal Podlaski. Na targach przedstawią swoje propozycje również firmy budujące domy na zamówienie klienta, np.: Abakon Budowa Domów czy DQM Danwood.

WSTĘP NA TARGI
2-3 marca 2019 (sobota-niedziela)
w godzinach: 10:00–17:00
Hala Torwar, Al. Łazienkowska 6A,

W targowej ofercie dominują mieszkania 2- i 3-pokojowe, do 55 m2, a także lokale posiadające osobną kuchnię – przy czym wiele z targowych mieszkań jest tak zaprojektowanych, że można je swobodnie przebudować uzyskując kosztem kuchni dodatkowy pokój z aneksem, nie brakuje także mieszkań małych – na wynajem.

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Agencje nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawią na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i stosowne możliwości finansowe. Ekspozycję wystawców dopełni bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji.

Warto na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z doradcami, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu, by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, czy też co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzą się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznają kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogą również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem.

Prawnicy proponują udział w spotkaniach poświęconych flippingowi i prywatnym transakcjom w prawie podatkowym, zarabianiu na wynajmie (kiedy ryczałt, kiedy działalność gospodarcza?) czy rozliczeniom podatkowym przy sprzedaży. Kancelarie prawne oferują także pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, formułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, wsparcie w trakcie całej transakcji nabycia nieruchomości, zarówno na etapie negocjacji warunków przed zawarciem umowy, jak również w przypadku konieczności zmiany warunków umowy już obowiązującej.

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Zobacz także

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij