Obniżka płatności dla partnerów Nieruchomosci-online.pl

Nieruchomosci online

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Wiemy, że sytuacja, w jakiej z powodu epidemii koronawirusa znalazł się rynek nieruchomości, nie jest łatwa. Dlatego podjęliśmy decyzję o obniżeniu o 30% kosztu prezentacji Waszych ogłoszeń w Nieruchomosci-online.pl przez okres najbliższych 3 miesięcy.

Obniżka kwoty abonamentu dotyczy każdego biura, które współpracuje obecnie z Nieruchomosci-online.pl, a zmiany kwot będą widoczne na trzech kolejnych fakturach od dnia 19 marca 2020 r.

Rzeczywistość, w której się znaleźliśmy, jest trudna dla nas wszystkich. Trudno przewidzieć, co najbliższy czas przyniesie zarówno biurom nieruchomości, jak i nam – portalowi ogłoszeniowemu.
Uważamy jednak, że tak jak podczas sprzyjającej koniunktury, tak i w cięższych momentach należy zawsze mieć siebie nawzajem – partnerów biznesowych – na uwadze.

Czujemy przy tym jeszcze większe zobowiązanie, aby utrzymać funkcjonowanie portalu na jak najwyższym poziomie. Ze wzmożoną siłą obserwujemy zachowania poszukujących w sieci, które
zmieniły się w obliczu pandemii. Dlatego dostosowujemy się, inwestujemy także w nowe kanały ruchu, które pozwolą zachować nam wysoką liczbę użytkowników.

Niezwykle ważne jest, aby poszukujący mieli stały dostęp do pełnej bazy ofert, a wszystkie obserwowane do tej pory przez nich ogłoszenia pozostały na serwisie.

Nasz zespół działa pełną parą w trybie zdalnym nad nowymi rozwiązaniami w portalu, które ułatwią znalezienie nowego domu.

Przy okazji gorąco zachęcamy do kontaktu z naszym działem Obsługi Klienta, aby uzyskać informacje, o co warto zadbać w Koncie biura i Koncie Agenta, aby być jeszcze bardziej widocznym online. Jesteśmy do Waszych usług.

Mamy ogromną nadzieję, że nasze decyzje oraz działania pomogą Wam spokojniej przeczekać ten trudny, pełen wyzwań czas.

Życzymy Wam, Waszym bliskim oraz współpracownikom zdrowia oraz wytrwałości.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij