Możesz zaoferować mieszkanie na kwarantannę? Teraz ogłosisz je za darmo!

Dominika Mikulska

fot.: Nieruchomosci-online.pl

Jako Nieruchomosci-online.pl włączamy się w akcje „Mieszkanie na kwarantannę” i „Mieszkanie dla medyka”, aby zapewnić łatwiejszy dostęp do mieszkań na wynajem dla medyków, osób na kwarantannie i ich bliskich.

Od 21 kwietnia ogłoszenie mieszkania na wynajem na kwarantannę dodasz u nas bez żadnych opłat.

Mimo zniesienia niektórych obostrzeń związanych z przemieszczaniem się, narodowa kwarantanna trwa. Przybywa nowych zachorowań, służba zdrowia wciąż znajduje się pod ogromną presją. To dla jej pracowników pandemia jest największym wyzwaniem, często chcąc chronić swoich najbliższych, postanawiają zmienić tymczasowo miejsce zamieszkania.  Wciąż tysiące osób pozostają również w przymusowej kwarantannie. 

Mieszkań poszukują jednak nie tylko osoby objęte obowiązkiem, ale także te, które na odosobnienie decydują się dobrowolnie. Do swoich domów po pracy decydują się nie wracać kierowcy zawodowi, przedstawiciele handlowi, taksówkarze, ale przede wszystkim pracownicy i wolontariusze służby zdrowia.

Razem w obliczu pandemii 

Dlatego też portal Nieruchomosci-online.pl postanowił przyjść z pomocą wszystkim potrzebującym w znalezieniu szybko odpowiedniego lokum. 

– W całej Polsce tysiące osób szukają tymczasowego lokum, by chronić swoich bliskich. Rejestrujemy coraz więcej wyszukiwań na hasło „na kwarantannę”, mamy więc nadzieję stać się miejscem spotkania potrzebujących takiej usługi z ogłoszeniodawcami – mówi Michał Kurczycki, dyrektor zarządzający portalu Nieruchomosci-online.pl.

Każdy, kto ma do dyspozycji lokal, mieszkanie czy dom dostosowany do odbycia kwarantanny lub przeznaczony dla pracowników służby zdrowia, może teraz zamieścić w serwisie ogłoszenie całkowicie bezpłatnie. 

Zdajemy sobie sprawę, jak poważna jest sytuacja. W obliczu zagrożenia, jakim jest COVID-19, nie tylko dla zdrowia obywateli, ale także dla gospodarki, każdy powinien zastanowić się, co może zrobić, by pomóc. Naszym pierwszym krokiem było obniżenie opłat dla naszych partnerów – biur nieruchomości, teraz czas na inne obszary rynku – wyjaśnia Michał Kurczycki. – Wiemy też, jak trudny okres nastał teraz dla właścicieli mieszkań na wynajem, zwłaszcza oferujących usługi na pobyty krótkoterminowe. Choć na co dzień nie świadczymy usług ogłoszeniowych dla tego konkretnego segmentu rynku nieruchomości, w obecnej sytuacji zapraszamy do dodawania ofert na takie pobyty, gdyż obserwujemy na nie popyt u nas na portalu – zachęca.

 

Od 21 kwietnia do odwołania wszystkie oferty mieszkań na wynajem oznaczone jako „Możliwość wynajmu na kwarantannę” można w portalu dodawać za darmo.

Dodaj ogłoszenie najmu mieszkania na kwarantannę

 

 

Źródło: Nieruchomosci-online.pl

 

Źródło: Nieruchomosci-online.pl

Ogłoszenia otrzymają także specjalne oznaczenia, by łatwiej było je odnaleźć w portalu.

Źródło: Nieruchomosci-online.pl

 

Źródło: Nieruchomosci-online.pl

 

Masz mieszkanie, które chcesz wynająć na czas kwarantanny lub pobyt pracowników służby zdrowia?

  • Wejdź na www.nieruchomosci-online.pl i dodaj ogłoszenie najmu mieszkania!
  • Oznacz ogłoszenie „Możliwość wynajęcia na kwarantannę”.
  • Koniecznie w treści ogłoszenia opisz warunki i wysokość czynszu najmu na czas krótszy niż 1 miesiąc (za dobę, tydzień lub 14 dni).
  • Warto dodać też inne informacje o tym, jak dostosowano mieszkanie do warunków koniecznych dla odbycia kwarantanny oraz czy wynajmujący może zaoferować podczas niej dodatkowe usługi, np.: odbieranie poczty, prania, dostarczenie sprawunków.
  • Za dodanie takiego ogłoszenia nie pobierzemy opłaty za wystawienie!

 

  Co musisz wiedzieć o oferowaniu nieruchomości na pobyt celem odbycia kwarantanny?  

Czytaj artykuł:

Potrzeba mieszkań na kwarantannę! Kto może je oferować, dla kogo i na jakich warunkach? Odpowiadamy!

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij