Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Listopadowe targi mieszkaniowe w Warszawie [16-17 listopada 2019]

Zespół Nieruchomosci-online.pl
Komentarze

fot.: materiały prasowe organizatora

Wydarzenie pod patronatem Nieruchomosci-online.pl

W dniach 16 i 17 listopada na PGE Narodowym odbędzie się finałowa w tym roku edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

To ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE
16-17 października (sobota-niedziela)
PGE Narodowy
WSTĘP WOLNY

Podczas targów będziesz miał okazję zapoznać się z bogatą ofertę mieszkań w budowie i tych oddanych już do użytkowania, gwarantują dostosowanie cen do realnych możliwości finansowych każdego klienta..

Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego, w którym licencjonowane warszawskie i mazowieckie agencje rynku nieruchomości (członkowie Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) wystawią na sprzedaż szeroką ofertę mieszkań, domów, działek budowlanych, apartamentów i rezydencji, lokali usługowych oraz nieruchomości inwestycyjnych z całej Warszawy i okolic.

Po kredyt na mieszkanie

Warto na targach przed końcem roku wybrać mieszkanie i rozpocząć procedurę kredytową. Warto także na targach skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z przedstawicielami pośredników, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Na odwiedzających czekać będzie wiele ciekawych promocji i rabatów, istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach. Na zainteresowanych czekać będą: Bank Polskiej Spółdzielczości, Santander Bank Polska, mfinance, Centrum Kredytowe Jacek Kur, Natalia Nikiel-Tucholska, Open Finance i Bona Fidei.

Źródło wiedzy o rynku mieszkaniowym

Nieustająco Targi Mieszkaniowe Murator EXPO są niezastąpionym źródłem informacji o rynku mieszkaniowym, oferują kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań – nowych i „z drugiej ręki", są także okazją do uzyskania wiedzy o aktualnych warunkach kredytowych. W jednym miejscu i czasie gwarantują dostęp do aktualnej oferty mieszkań i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Ekspozycję wystawców dopełnia bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogą skorzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji w dziedzinie: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, remontu i budowy domu, architektury, projektowania i stylizacji wnętrz, a także w zakresie odbioru mieszkań od dewelopera świadczone przez inspektora nadzoru budowlanego z firmy Zbudujemy Dom Organiczny.

Katalog dla Ciebie

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym około 300 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Odwiedzany jest przez ponad 4 mln użytkowników miesięcznie.

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij