Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Już jesienią INVESTOR Real Estate Expert rusza z Akademiami Inwestora

Redakcja magazynu ESTATE
Komentarze

Wydarzenie pod patronatem Nieruchomosci-online.pl i magazynu ESTATE

Akademia Inwestora to cykl prelekcji i warsztatów organizowany przez INVESTOR Real Estate Expert i Geodetic. Akademia ma na celu przybliżenie oraz omówienie najważniejszych tematów z zakresu pomiaru powierzchni do celów najmu oraz celów podatkowych, strategii zarządzania nieruchomościami a także przeprowadzania analiz due diligence przed inwestycją. Poszczególne elementy zostaną omówione na setkach przykładów z kilkunastoletniego doświadczenia prowadzących.

Akadamia skierowana jest do inwestorów, deweloperów mieszkaniowych i komercyjnych, property, asset i project managerów, radców prawnych i prawników obsługujących właścicieli nieruchomości, zarządów firm i funduszy inwestycyjnych oraz doradców nieruchomości.

Na hasło ESTATE20 wpisane w formularzu rejestracyjnym uczestnicy otrzymają 20% zniżki.

Cykl składa się z trzech bloków tematycznych:

„Strategia zarządzania powierzchniami do celów najmu”

Przedstawienie ogólnopolskich praktyk rynkowych w zakresie zarządzania nieruchomościami do celów najmu. Omówione zostaną najczęściej popełniane błędy w doborze norm pomiaru powierzchni a także w umowach najmu, w załącznikach graficznych do umów oraz w rent-roll.

  • 12 października 2020 – Gdańsk
  • 16 listopada 2020 – Warszawa
  • 23 listopada 2020 – Wrocław
Szczegółowy program oraz rejestracja

„Due diligence nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych”

Podczas prelekcji zostanie przedstawione szerokie spektrum elementów, które należy sprawdzić przed zakupem nieruchomości. Szczególny nacisk zostanie położony na nagminnie popełniane błędy w zakresie planistycznym, architektonicznym, geotechnicznym, geologicznym, prawnym i geodezyjnym.

  • 13 października 2020 – Gdańsk
  • 17 listopada 2020 – Warszawa
  • 24 listopada 2020 – Wrocław
Szczegółowy program oraz rejestracja

„Podatek od nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w praktyce”

Zostaną przedstawione powszechne błędy w zakresie wyliczania powierzchni do celów podatkowych. Szczególnie widoczne jest to w budynkach komercyjnych, gdzie do celów podatkowych często przepisywane są powierzchnie z rent rolla (do celów najmu), co znacząco zawyża płacone podatki. Jak poprawnie liczyć powierzchnie do celów podatku od nieruchomości? Jak sprawdzić czy należy płacić podatek za nadwieszenia budynku? Co jest budynkiem a co budowlą i jakie są różnice w podatkach? Jak liczyć podatek od nieruchomości lokali mieszkalnych i podatek od powierzchni nieruchomości wspólnej? Jak wnioskować o zwrot podatku lub zaliczenie nadpłaty na poczet kolejnych lat?

  • 18 listopada 2020 – Warszawa
Szczegółowy program oraz rejestracja

 

Wśród gości na eventach organizator ma przyjemność od lat gościć inwestorów z rynku nieruchomości, deweloperów, przedstawicieli funduszy inwestycyjnych i instytucje finansujące transakcje nieruchomości, osoby na stanowiskach menadżerskich rynku nieruchomości, przedstawicieli domów maklerskich, adwokatów specjalizujących się w nieruchomościach, architektów, pośredników nieruchomości, radców prawnych i innych specjalistów z rynku nieruchomości.

Audytorium wydarzeń organizowanych przez INVESTOR REE i GEODETIC stanowili niejednokrotnie przedstawiciele firm: Savills, CBRE, Colliers International, PHN S.A., Skanska TFI, PZU, PKO TFI, PAN, Panattoni Europe, Goodman Poland, JLL, Yareal Polska, BNP Paribas Real Estate Poland, Leroy Merlin, Ghelamco Poland, Bouygues Immobilier Polska, Herbewo International,  Master Management Group, HB Reavis, Hala Koszyki – ZST, Pointpark Properties, Strabag AG, Erbud, Crowngate International, Upper Property, SG Inwestycje SA,  DNB Investment Polska, Hines Polska, Bimmertech, Bouygues Immobilier Polska, AVH Consults, Arcadis, Prologis, Terra Casa, White Star, Instytut Lotnictwa, Dom Development, Sodexo, Grupa BUMA, First Property Poland, Marvipol Development, Nexity Polska, Mayland Real Estate, Napollo, WRI Investment, Invest Komfort, WISAG Polska, Matexi Polska, Nickel Development, Citi Bank Handlowy, Victoria Dom, Cresa, PKS, SEGRO, cmT, Satoria Group, A&A i inni.

Akademia Inwestora

 

Redakcja magazynu ESTATE

Redakcja magazynu ESTATE - Magazyn "ESTATE" tworzony jest w 100% dla profesjonalistów rynku nieruchomości przez zespół portalu Nieruchomosci-online.pl. To wiedza i inspiracje branżowe dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego, a także analizy i komentarze do zmian wpływającym na branżę. Do pobrania bezpłatnie na www.estate.pl

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij