Bezpłatny kurs dla agentów nieruchomości – edycja wideo!

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Świat się kręci i wszyscy kręcą wideo! Dostrzegając ten trend w komunikacji, Nieruchomosci-online.pl we współpracy z pośrednikami Magdą i Grzegorzem Wysok z kanału Wyjątkowe Wnętrza na Sprzedaż zaprasza na II edycję kursu dla agentów nieruchomości – edycję w całości poświęconą tworzeniu wideo.

 

Czy wiesz, że każdego dnia na YouTubie oglądane są filmy, których zsumowana długość przekracza 500 milionów godzin, a na Facebooku wyświetlanych jest ponad 8 miliardów filmów o łącznej długości 100 milionów godzin? Czy wiesz, że materiały wideo udostępniane są 12 razy częściej niż materiały z tekstem i linkami? Czy wiesz, że będąc w posiadaniu tych informacji, możesz wyprzedzić branżę i skuteczniej finalizować sprzedaż nieruchomości? Jak to zrobić? To proste…

 

Weź udział w bezpłatnym kursie i dowiedz się,

jak tworzyć wideo, które sprzedaje!

Startujemy 24 września 2018!

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ UCZESTNIKÓW JUŻ TERAZ!

Co zawiera kurs?

 

Kurs składa się z 4 lekcji w formie wideo, które będą trafiały na Twoją skrzynkę e-mail przez 4 kolejne dni (od 24 do 27 września).

Tematy lekcji:

  1. Dostosuj wideo do stylu swoich działań
  2. Odliczanie do nagrania – zostań mistrzem przygotowań
  3. Jak stworzyć idealny scenariusz?
  4. Wzorowa promocja Twojego wideo

Przystępując do kursu, otrzymasz dostęp do bogatego pakietu materiałów uzupełniających, a także do zamkniętej grupy wymiany wiedzy na Facebooku.

 

Dlaczego ten kurs jest dla Ciebie?

 

Jeśli rozumiesz, że standardowa komunikacja tekstowa powoli ustępuje miejsca wideo, jesteś otwarty na wykorzystanie nowych narzędzi w swojej pracy i chcesz zaistnieć na platformie YouTube – dołącz do nas. Uczestnicząc w lekcjach, poznasz wszystkie aspekty tworzenia wideo – od pomysłu, przez realizację, do jego publikacji i promocji.

 

Co więcej, zaserwujemy Ci wiedzę z pierwszej ręki, poznasz wypróbowane metody pracy i otrzymasz wskazówki oraz zadania, dzięki którym przygotujesz się do wprowadzenia wideo do komunikacji z Twoimi klientami. To dlatego, że Twoimi przewodnikami po świecie wideo będą praktycy – pośrednicy Magda i Grzegorz Wysok, miłośnicy nieruchomości, o których na co dzień opowiadają na swoim kanale Wyjątkowe Wnętrza na Sprzedaż.

 

Kurs jest częścią działań edukacyjnych w ramach programu #ProfesjonalnyAgent.

Zapisy trwają do północy 23 września 2018.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

 

Realizacja i montaż:

O design wnętrza zadbał:

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij