dowolna

Mieszkania

95 873 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 873 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 800 zł92,50 m² 16 170,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne 4 pokoje 92,5 m2 ze strefą dzienna 31 m2 oraz balkonem 21 m2 i wygodnym układem 3 sypialń. Nowe od renomowanego dewelopera - gotowe do odbioru. Budynek premium, wysoki standard części.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł53,96 m² 3 891,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53.96 m2, położone na Mazurach w gminnej miejscowości Wydminy, powiat giżycki. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompaktowe mieszkanie dla singla w Rybniku Chwałowicach - zapraszamy! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 14 m2 w Rybniku Chwałowicach przy ulicy 1 Maja. Na niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł62,30 m² 7 463,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł44,13 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | miejsce postojowe | parter | klimatyzacja | Os. Izabelin Do wynajęcia komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Pogodna

Mielno,zachodniopomorskie

862 000 zł57,51 m² 14 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament (lokal 11) o powierzchni 57,51 m , położony w urokliwej miejscowości Mielno przy ul. Pogodnej. Główne atuty nieruchomości: bliska odległość do morza:.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka | Centrum Wrocławia | Klimatyzacja | Gotowiec inwestycyjny Wrocław, ul. Kilińskiego (śródmieście / Ołbin) Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 27 m Najważniejsze atuty ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37,10 m² 44,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Antoniuk ul. Antoniukowska. Piętro 2 ,blok 4 piętrowy z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

791 900 zł88 m² 8 998,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja I okolica Nieruchomość położona na granicy Bielsko-Biała oraz Jaworze, u podnóża gór, w cichej i spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Blisko szlaki turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 356 zł42,07 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: 42,07 m | Balkon 4,16 m | 5 piętro | 2 pokoje Lokale w cenach od 299 000,00 pln do 708 661,00 pln, o powierzchniach od 29,43 m do 69,49 m . Zapytaj o ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł61,65 m² 16 869,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Ursus, ul. Posag 7 Panien. Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, ciche i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 61,65.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł62,70 m² 5 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św. To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate Prezentuje wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament w prestiżowym kompleksie Babka Tower. To idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących luksus, bliskość centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Prezentuję mieszkanie po kapitalnym remoncie w Bytomiu, na Rozbarku, przy ul. Siemianowickiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47 mkw składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł45 m² 19 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku. Rok budowy: 2008 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane, częściowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Krętej 26 we Wrocławiu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł38,98 m² 9 094,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł67 m² 15 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe przy ulicy Beliny Prażmowskiego! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w kameralnym, spokojnym i przestronnym otoczeniu. Lokalizacja jest idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,02 m² 19 992,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, 53,02 m , kępa mieszczańska Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,02 m , zlokalizowane na 6. piętrze inwestycji River Point przy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł66,30 m² 11 297,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Prądnik Czerwony ul. Łepkowskiego - 4pok 66,3m2 + loggia + parking / winda forma Estates prezentuje do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,3m2 zlokalizowane w Krakowie na Prądniku.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł67,80 m² 5 309,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko w Keller Williams! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł50,50 m² 15 425,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Stefana Kopcińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1982 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 700 zł51,97 m² 13 386,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe Mieszkania - Blisko Natury, blisko Miasta Inwestycja Prado to nowocześnie zaprojektowane osiedle na północy Krakowa, w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, nieopodal Zielonek. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 734 zł53,69 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,69 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł61 m² 2 868,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 3 zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym w Pile przy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł92 m² 4 891,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , zlokalizowane w samym rynku Lądka-Zdroju. To wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł77 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- całość kosztów pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości. Do sprzedania piętro kamienicy zlokalizowanej w samym centrum Ustronia. Mieszkanie jasne, słoneczne, usytuowane na ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł25,70 m² 18 249,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż apartament wakacyjny W sarbinowie Bez prowizji | 600 metrów od morza | Gotowy do wynajmu Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 25,7 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

8 350 zł105 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronny, doskonale doświetlony, ładnie wykończony, 4-pokojowy apartament z ogromnym tarasem położony na Miasteczku Wilanów. Oferowany lokal znajduje się na czwartym, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poznań, łazarz | 85 m | 3 pokoje | 1. piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie z charakterem, położone w solidnym budynku w jednej z najbardziej stabilnych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49 m² 13 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zarezerwowane Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: kraków, podgórze Duchackie, ul. Kordiana 62 oferta na wyłączność Możliwy zakup na kredyt Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł91,20 m² 49,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla konesera na Karłowicach. Położone na pierwszym pietrze kamieniczki z początku ubiegłego wieku. Mieszkanie o powierzchni 91,2 mkw - salon o powierzchni 26 mkw - kuchnia 9,1.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35,80 mkw, położone na 4. piętrze bloku 5-piętrowego, w Śródmieściu Włocławka, wyjątkowo przyjazne, ciepłe i słoneczne, z widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 740 zł27,22 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,22 m , położona w inwestycji zlokalizowanej przy ulicy Garbary, w samym centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 47m z dwoma balkonami przy ul. Obozowej, blisko Kobierzyńska | Ruczaj. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Obozowej, w pobliżu ul. Kobierzyńskiej. 8 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,26 m² 11 856,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwie łazienki, trzy sypialnie i salon większy niż niejedno mieszkanie. To propozycja dla tych, którzy szukają wnętrza wygodnego na co dzień, ale też z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i możliwości aranżacji. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64,04 m² 9 681,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agent prowadzący: tomasz, tel.   Uwaga! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji dla biura nieruchomości. Do sprzedaży, duże, wyremontowane, całkowicie wyposażone M4, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w Strzelcach Opolskich przy Osiedlu Piastów Śląskich , w bardzo dobrej lokalizacji - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 740 zł62 m² 10 963,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją mieszkania w bloku 62 m2 na parterze z ogródkiem .Inwestycja ruszyła w 2023 r planowane zakończenie jest w 3 kwartał 2025. Budynek.