dowolna

Mieszkania

95 869 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 869 ogłoszeń

Rynek pierwotny

439 000 zł69,56 m² 6 311,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż atrakcyjny apartament o pow. 69,56m2 usytuowany na piętrze kameralnego budynku czterolokalowego, w Lisowicach koło Prochowic. Apartament składa się z trzech sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56,16 m² 7 995,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia. Idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

7 100 zł95 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

RS Real Estate prezentuje piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na wilanowskich Zawadach. Apartamentowiec z 2015 roku na kameralnym, zamknietym osiedlu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

185 009 zł38 m² 4 868,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem na biznes! Parter, ul. Siedlecka - bezczynszowe! Szukasz miejsca, które połączy funkcję mieszkalną z potencjałem na prowadzenie własnego biznesu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł61,80 m² 4 207,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub rentownej inwestycji? Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 919 zł54,93 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,93 m2 na I, II lub III piętrze z balkonem 4,41 m2 Posiadamy mieszkania deweloperskie w Inwestycji Nowe Miasto Słupsk, ul. Dywizjonu 303 Ilość mieszkań: 60.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł76,73 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie inwestycyjne 6 pokoi o powierzchni 76,73 m2 położone na III piętrze kamienicy w centrum Bydgoszczy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż w pełni funkcjonujące,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 420 zł27,34 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł60,06 m² 16 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: gdynia, mały Kack, bernadowo Powierzchnia: 60,06 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 3 (budynek z windą) balkon/taras: ok. 8 m Komórka lokatorska: ok. 3.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł28 m² 35 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów; *nowoczesne osiedle Granaria - projekt o wysokim standardzie architektonicznym; *gotowe do wprowadzenia; *urządzone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł66,51 m² 5 472,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części miejscowości Borne Sulinowo przy Alei Niepodległości 18. Lokal o powierzchni 66,51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, a jednocześnie dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł45,30 m² 14 790,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament inwestycyjny nad morzem Pogorzelica taras 15 m gotowy biznes rezerwacje na cały sezon Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny Perła w prestiżowej inwestycji Blue.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy 2 pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie , przy ul. Jedności Narodowej. Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, śródmieście Ołbin, wrocław Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

348 869 zł27,47 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji - Okrzei 9, mińsk Mazowiecki Na sprzedaż nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,47 m , położone w nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,60 m² 14 379,08 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,66 m , położona w cichej i spokojnej części warszawskiego Bródna. Mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 286 zł56,42 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Legionów 25a W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 56,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,99 m² 83,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 30 m2 w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł71 m² 6 887,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem i potencjałem to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Położone w odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy przy ul. Mielęckiego, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł75 m² 16 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Pradze-Południe ul. Cichociemnych 1 Tuż obok ch Promenada | Świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł125 m² 79,20 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w luksusie 125 m komfortu w prestiżowej części Elbląga To mieszkanie pozwoli Ci żyć na najwyższym poziomie bez kompromisów. Przestronne 125 m daje swobodę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 370 zł66,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł56 m² 9 767,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowany apartament blisko Karpacza. Apartament o powierzchni 56 m , położony w miejscowości Ściegny, zaledwie 800 metrów od popularnego kurortu Karpacz w starannie.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł34 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem - świetna lokalizacja, ul. Chopina Oferuję na wynajem mieszkanie położone przy ul. Chopina, w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku miejskim. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 136 zł44,30 m² 20 544,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 pln Powierzchnia: 67,76 m + zabudowany balkon 4,5 m + piwnica Szukasz komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł95,03 m² 41 986,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Please scroll down for English Ekstrawagancki i nieprzeciętny - to słowa, które przychodzą na myśl, gdy widzi się ten niezwykły apartament położony w jednej z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł66,79 m² 3 892,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z działką 500 m2 Chojniak (9 km od Ełku) Powierzchnia: 66,79 m Piętro: i w 2 kondygnacyjnym budynku Układ pomieszczeń i wyposażenie: duży, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł37,81 m² 52,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków Nowa Huta Bieńczyce 37 m2 nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,81 m , zlokalizowane na trzecim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł131 m² 4 885,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 132 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie położone w Krakowie przy ulicy Rzeźniczej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze budynku i jego metraż liczy 45 m, na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł73,20 m² 5 177,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,2m2 położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku przy ulicy Miłej w miejscowości Janów. Na powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 573 zł42,42 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji zlokalizowanej w sercu Polanicy-Zdroju, zaledwie kilka kroków od głównego deptaka stanowiącego największą atrakcje tego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60,14 m² 5 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie W chodzieży, blisko centrum Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,14 m2, zlokalizowane na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,30 m² 9 145,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł47,50 m² 5 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Skwer Osiedlowy w Bytomiu (stroszek). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł37,82 m² 23 506,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie wykończone - gotowe do zamieszkania * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,82 m2 na 1 piętrze w siedmiopiętrowym nowoczesnym budynku - ul. Zabłocie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł56,67 m² 2 276,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 56,67 m , w miejscowości Wierzbowa gmina Gromadka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 961 873 zł106,48 m² 18 424,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Propozycja dla tych, którzy szukają wyższego standardu, prywatności oraz przestrzeni zaprojektowanej z dbałością o jakość materiałów i komfort codziennego użytkowania. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł60,40 m² 6 009,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe 60,6 m | centrum Lubina | stan deweloperski Na sprzedaż przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w ścisłym centrum Lubina. Lokal znajduje się.