dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

419 000 zł24,52 m² 17 088,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny, urządzony z dbałością o funkcjonalność, wyposażony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania. Lokal zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł52,44 m² 9 706,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu Białegostoku Lipowa 16 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul. Lipowej 16, na pierwszym piętrze w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 548 zł38,85 m² 14 068,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | 0% podatku pcc Lokal nr 9 38,85 m | 2 pokoje | I piętro | Osiedle Zielony Brzeg Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,85 m , położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Kawalerka w apartamentowcu w świetnej lokalizacji, to idealna opcja dla singla lub pary funkcjonalna, jasna i w pełni gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym domu czterorodzinnym, mieszkanie składa się z dwóch kondygnacji : kondygnacja 1 piętro dla 5 osób - dwa pokoje 2+3 osobowe , duży salon + kuchnia , duża łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,39 m² 14 409,36 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł41 m² 8 902,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w samym centrum Bydgoszczy. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary lub singla szukającego przestrzeni z potencjałem aranżacyjnym według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł72,80 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokojowe mieszkanie na rozchwytywanym Janowie - Olechowie! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 500 zł36,05 m² 9 694,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem | 2025 | winda | Górczyn Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,05 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 106 zł50,84 m² 7 417,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł42,50 m² 7 247,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | 42,5 m2 | 1 piętro | Ścinawa, ul. Sportowa - gotowe do zamieszkania od zaraz - pełne wyposażenie w cenie - świeżo po generalnym remoncie (2025) - niski próg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 443 zł41,97 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pobierowie. Lokal o powierzchni 41,97 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 650 zł35,30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 616 zł61,32 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

62 m.kw | Knurów, ul. Wolności | Kameralna inwestycja | Bez pcc - bezpośrednio od dewelopera! Liczba mieszkań jest mocno ograniczona, dlatego nie zwlekaj. Interesuje Cię inny układ lub powierzchnia?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 650 zł70 m² 9 280,71 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie mieszkanie, zwolniło się z rezerwacji! Okazja! - 0% prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 167 000 zł46,13 m² 25 298,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Polski Walczącej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,69 m² 10 280,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowy apartament o powierzchni blisko 47 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wojska Polskiego 19 w ścisłym Centrum Włocławka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 110 m w nowym budownictwie - duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Artystycznym Żoliborzu [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić wygodne, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,45 m² 8 138,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cześć Poszukiwaczu Domowego Szczęścia! Masz ochotę na nowe mieszkanie, które emanuje pozytywną energią? W krainie, gdzie domy opowiadają swoje historie, a klatka schodowa jest jak magiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 519 zł68,78 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Odkryj przestrzeń stworzoną do wygodnego życia! To funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,78 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku, oferuje idealne warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynamujący! Przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 38m 2 , z balkonem położone w ścisłym centrum Lęborka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój dom przy lesie w Rzeszowie (słocina) Dodatkowe korzyści dla kupującychbrak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Liroy.

Szczegóły ogłoszenia

564 500 zł49,50 m² 11 404,04 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! mieszkanie wyposażone pod klucz - wszystko widoczne na zdjęciach zostaje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego w pełni wyposażonego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,70 m² 14 781,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* -kupujący nie płaci podatku pcc (na lokal wystawiamy fakturę vat) Polecamy Państwu zapoznanie się z atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł37 m² 22 162,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- wieliczka Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Świdnica,dolnośląskie

749 000 zł174,63 m² 4 289 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł32,24 m² 23 852 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji | Gdańsk Śródmieście przy Motławie, na ulicy Stępkarskiej. Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska, położone.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł74,68 m² 8 824,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Do sprzedaży we Włocławku na ulicy Celulozowej trzypokojowy apartament o powierzchni 74,68m2, z kompletnym wyposażeniem oraz umeblowaniem, stanowiący odrębną nieruchomość, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł32,85 m² 4 535,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie W 3 piętrowej kamienicy zlokalizowane W wałbrzychu W dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł57,34 m² 8 406 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr A5 o powierzchni 57,34 m2 zlokalizowane na parterze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 516 zł29,60 m² 21 267,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł111,70 m² 11 190,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1860

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na gdańską Starówkę Jedno z ostatnich takich mieszkań. Mieszkanie idealne pod inwestycję wynajmu na pokoje, na pracownię lub dla rodziny wielopokoleniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł104 m² 27 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Stara ochota , luksusowy, 4- pokojowy apartament znajdujący się na 4. piętrze w 8- kondygnacyjnym, prestiżowym budynku apartamentowym z 2021 r. Budynek o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 000 zł44,50 m² 10 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w Dusznikach-Zdroju - serce Kotliny Kłodzkiej Jeżeli szukasz miejsca, z którego możesz uczynić bazę do wyjazdów zarówno na narty (zieleniec), na rower, na łażenie po.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54,07 m² 13 870,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

! oferta na wyłączność niepowtarzalna nieruchomość! Dla kogo? To mieszkanie będzie idealnym wyborem dla pary, młodej rodziny lub osób pracujących zdalnie, które potrzebują dodatkowego pokoju na.