dowolna

Mieszkania

95 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

95 874 ogłoszenia

239 000 zł37,80 m² 6 322,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Zabrza tuż przy Rondzie Sybiraków. Ekspresowy dojazd do dtś i łatwa komunikacja z miastami ościennymi czy Katowicami. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku na os. Raczyńskiego w Swarzędzu. Na powierzchnię 49 m2 składają się: - salon 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 123 311 zł75,39 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały, ul. Piaszczysta Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc w cenie Dewelopera Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 80m2 położone na 2 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 855 zł60,98 m² 14 887,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca do końca maja W cenie miejsce garażowe oraz system smart home Komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow.64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł32,04 m² 39,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32m2, zlokalizowane na drugim piętrze bloku w Tarnowie, przy ul. Skowronków. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku w Katowicach przy ul. Franciszka Ścigały. Lokal posiada duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje kawalerkę (z opcją zrobienia mieszkania dwupokojowego) z balkonem o dużym potencjale, zlokalizowaną na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł63,54 m² 4 170,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Propozycja dla inwestora lub świadomego nabywcy, który szuka nieruchomości z potencjałem, a nie gotowego produktu pod klucz. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51,80 m² 52,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - ul. Rzemieślnicza, kraków. Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, blisko centrów.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,19 m² 12 834,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Poranna kawa z widokiem na panoramę Wrocławia i zero sąsiadów zaglądających w okna tak zaczyna się dzień przy ul. Kruczej. To mieszkanie idealne dla młodych ludzi, którzy chcą być.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wyłącznie Naszym Biurze! Jak Wam się podoba Takie wnętrze! Mieszkanie zaprojektowane oraz generalnie wyremontowane wraz z pełnym wyposażeniem! Świetna oferta dla osób chcących.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52 m² 10 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji. To dobra propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnych potrzeb lub szukają nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,40 m² 8 243,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4m2, położone na czwartym piętrze w bloku z lat 80-tych, na bydgoskim Wzgórzu Wolności. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł54,66 m² 11 150,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł43,10 m² 12 737,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie premium z dużym tarasem - Rumia Janowo, osiedle Królewskie Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego spaceru 360 mieszkanie Luksusowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

650 360 zł42,82 m² 15 188,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie w samym sercu Łodzi - ul. Piotrkowska 44, pierwsze piętro, 42,82 m , z prywatnym miejscem garażowym w cenie zł. Połączenie stylu, komfortu i unikalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 46 m (2 niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, piwnica, loggia). Nieruchomość zlokalizowana w centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł90,98 m² 6 583,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 etap inwestycji masz wybór układu! W trzecim etapie inwestycji oferujemy dwa warianty mieszkań do wyboru: - mieszkania z antresolą - mieszkania z użytkowym poddaszem Dzięki temu możesz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,84 m² 6 601,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, rozkładowe, zadbane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Bałtyckiej. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, w okolicy pełna infrastruktura, szkoła, politechnika Koszalińska, wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł57,50 m² 7 302,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zespół 4 Kąty Nieruchomości Grójec prezentuje ofertę mieszkania 3 pokojowego. Zapraszam do kontaktu telefonicznego   Przedmiotowa nieruchomość składa się z : jadalni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł53,20 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w pobliżu Sky Tower. W okolicy znajdują się przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 100 zł78,10 m² 6 390,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na I piętrze - ulica Westerplatte! Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, łącznie cztery pokoje, w tym trzy pokoje niezależne, jeden.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż mieszkanie 55 m w klimatycznej kamienicy 2 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | piwnica | ul. J. Kochanowskiego 59a.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł32 m² 18 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 - nigdy nie zamieszkane, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł78,28 m² 4 598,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home przedstawia Państwu mieszkanie o powierzchni 78m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł65,50 m² 14 961,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane na Okęciu na skraju dwóch dobrze skomunikowanych Warszawskich dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł59,80 m² 5 852,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na panoramę Przemyśla | 3 pokoje | 59,8 m Szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł33,50 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio Z podwójnym łóżkiem I sofą (rozkładaną) | 33,5 M | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | duży, słoneczny balkon Na wynajem komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł73,74 m² 5 424,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne 3 pokoje na Osiedlu Gołębiów lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Gołębiów przy ulicy Skorupki. Atuty okolicy to: > pętla autobusowa > szkoła > przedszkole > kościół > dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na parterze w kamienicy. Budynek przeszedł gruntowny remont, kompletnie odnowiona elewacja, wymienione wszystkie instalacje, ogrzewanie centralne, wybrukowane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,83 m² 14 164,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Promiennej budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 50,83m2. Układ: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł41,79 m² 3 565,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe, położone przy ul. Gdańskiej. To atrakcyjna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł80 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w Godzieszowie idealne do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz wykończyć według własnego gustu i potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie! msr.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sigma Nieruchomości z siedzibą w Zgierzu zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy w centrum Zgierza ,okol. Placu Jana Pawła II , ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 600 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Rydzynie - mieszkania w standardzie premium. Przedstawiamy Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji w Rydzynie przy ulicy Bolesława Chrobrego - nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,46 m² 12 288,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

* zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: 2km do centrum, przystanek tramwajowy i autobusowy - 2 min pieszo, blisko Starego.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł121 m² 38 016,53 zł/m²

 

Piętro:14/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,08 m² 11 284,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tecnocasa prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Wola Duchacka, przy ul. Estońskiej w miejscu cenionym za dobrą komunikację oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł132,48 m² 2 181,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Krajanów 1 - mieszkanie z duszą, przestrzenią i wielkim potencjałem! Szukasz czegoś więcej niż tylko czterech ścian? To wyjątkowa nieruchomość z historią i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,76 m² 16 265,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe w budynku oddanym do użytkowania. Lokalizacja: w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Łatwy wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 52 m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, w którym jest możliwość korzystania z windy. Dobra termoizolacja lokalu oraz.