dowolna

Mieszkania

95 868 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 868 ogłoszeń

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie pozwoli Ci poczuć się "u siebie"? Przy ul. Jana Pawła II 9 w Stalowej Woli czeka na Ciebie lokum o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,27 m² 8 511,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń Polecam świetnie położone mieszkanie 2-pokojowe. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul. Krzywoustego, blisko ch Kupiec. Lokalizacja oraz układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 658 zł42,90 m² 7 847,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,12 m² 14 469,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

633 000 zł64,90 m² 9 753,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,9 m , usytuowanego na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł100 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Wierzbowej. Posiada powierzchnię 100 m2 i położone jest na pierwszej kondygnacji w czteropiętrowym bloku. Teren posesji strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł39,40 m² 63,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie | Białołęka | Balkon Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w domu wielorodzinnym z windą, co zapewnia wygodę na co dzień. Nieruchomość posiada balkon 7 m z.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Przybylskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1980 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

472 118 zł40,01 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w samym sercu Torunia. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Wilczej w Lublinie w wyjątkowo spokojnej i kameralnej części miasta, zdominowanej przez zabudowę domów jednorodzinnych. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł96,54 m² 4 039,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży samodzielnego mieszkania na parterze domu z osobnym ogrodem /udział w nieruchomości/- o powierzchni użytkowej 96,54 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,10 m² 11 677,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na Pomorzanach Mieszkanie w pełni własnościowe, położone w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73,75 m² 5 410,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1840

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w miejscowości Szymanów w otoczeniu zespołu pałacowo-parkowego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego i przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł27 m² 11 962,96 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m , zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł52 m² 12 712 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gdańsk południe - orunia górna. Jedyna taka oferta na rynku. Oferta wyłącznie z atutami: mieszkanie + miejsce postojowe + komórka lokatorska + siłownia. Kameralne mieszkanie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł66 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Biuro Nieruchomości mintproperty ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 66 mkw położonego w centrum Mielca.W skład mieszkania wchodzą:salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agora Nieruchomości poleca: trzypokojowe mieszkanie otoczone zielenią, płock, podolszyce Północ Miasto: płock Osiedle: podolszyce Północ Ulica: henryka Sucharskiego Powierzchnia: 59,83m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 055 zł55,93 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie, zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania M44 w nowej inwestycji Lwowska 33, która położona jest w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

624 540 zł79,42 m² 7 863,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 4 - pokojowego w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 79,42 m2 przy ulicy Zielona Mieszkanie składa się z: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

344 551 zł33,29 m² 10 349,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal typu studio znajdujący się w domu wielolokalowym. Dokładna lokalizacja: brzezie, ul. Łąkowa. Lokal ma metraż 33,29 m2 i składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł45 m² 12 711,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów. Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł43,10 m² 11 484,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle przy lesie | Wyjątkowa architektura | Możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,10 m , położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł28,84 m² 13 869,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie w Kątach Rybackich przy ul. Piaskowej w kameralnej i świetnie zlokalizowanej inwestycji Willa Turkusowa. Lokal o pow. 28.84m2 jest położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł33,77 m² 15 546,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: nowe mieszkanie z 2025 roku Renomowany deweloper Dekpol.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 50,16 m , z prywatnymi ogródkami o metrażu od 56 do 75 m . Kameralna inwestycja w zabudowie dwulokalowej,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł42,81 m² 6 073,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica. Wyposażenie - do uzgodnienia. Standard wykończenia: panele oraz płytki na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

902 990 zł51,54 m² 17 520,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Deweloperskie- psie Pole, wrocław Planowany odbiór na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,10 m² 4 421,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ponownie dostępne na rynku! Mieszkanie położone we wsi Węgorzyce, gmina Osina. W odległości 3km znajduje się miejscowość gminna - Osina, a tam całe zaplecze handlowo-usługowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, starannie wykończone mieszkanie typu studio, położone w Ząbkach przy ul. Skrajnej 32. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze zadbanego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,45 m² 11 522,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja, niskie koszty i idealny układ mieszkanie dla singla, pary lub inwestora! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla osób spoza ue. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł67,82 m² 9 436,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w dzielnicy Dziesięciny przy ulicy gen. Hallera. Powierzchnia mieszkalna to 67,82m2 na którą składa się: -przestronny salon z kuchnią w formie aneksu -dwie oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

349 777 zł47 m² 7 442,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Katowice ligota - ul. Koszalińska - 47m2 - 2 pokoje + piwnica we speak english Idealne jako inwestycja jak i do zamieszkania Możliwość zakupu na kredyt. Oferujemy na sprzedaż ładne, przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 925 000 zł139,95 m² 13 754,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Kamienica przy ul. Haukego-Bosaka 11 to efekt gruntownej, kompleksowej rewitalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 215 000 zł80,94 m² 15 011,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie na poddaszu o pow. 80,94m2 + strych zlokalizowany w miejscowości Modlniczka, gm. Wielka Wiesi, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, idealne pod flip lub dla osób chcących urządzić wnętrze według własnego projektu. Mieszknie położone przy ul. Upalna 96 Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

1 774 500 zł70,98 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,98 m, składające się z trzech pokoi. Lokal w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł33 m² 22 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie mieści się w nowoczesnym kompleksie , oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a całodobowa ochrona , Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł54,79 m² 14 116,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie w gotowym budynku. Prezentacja mieszkań:   Kameralna inwestycja w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 119 zł50,46 m² 10 802,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42,60 m² 10 774,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku wybudowanym w 2001 roku z cegły przy ul. Szpinalskiego 5. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieskznaie po remoncie do wyprowadzenia o powierzchni 47 m 2 znajdujące się w Zduńskiej Woli przy ul. Wieniawskiego Świetna lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura miejska:.