dowolna

Mieszkania

95 878 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 878 ogłoszeń

415 000 zł53,35 m² 7 778,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie do własnej aranżacji zlokalizowane w miejscowości Bierzwnik. Prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł93,93 m² 20 547,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 94 m - Osiedle Rozstaje, gdańsk Zaspa Lokalizacja: osiedle Rozstaje, gdańsk - Zaspa Rok budowy: 2011 Powierzchnia: 94 m Liczba pokoi: 4 (3 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł66 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Oferta sprzedaży mieszkania - Mrągowo, ścisłe centrum Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w samym centrum Mrągowa, zaledwie 50 m od jeziora Czos, plaży oraz molo mrągowskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na 1. piętrze w wieżowcu przy ul. Bitwy o Monte Cassino. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 136 000 zł125,44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: 0% prowizji od kupującego wysoki standard wykończenia budynku spokojna, kameralna okolica bliskość rezerwatu Kacze Łęgi i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego tylko 10 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,56 m² 5 945,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej poszukiwanej przez klientów lokalizacji w Legnicy? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał w miejscu, które zapewni ci.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,46 m² 7 081,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Komfortowe 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 46,5 mkw., położone na 2 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł28,01 m² 71,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Śrutowej 10. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak zmywarka, lodówka, pralka czy.

Szczegóły ogłoszenia

860 140 zł59,31 m² 14 502,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie z tarasem na dachu w nowej inwestycji przy ulicy Gustawa Morcinka. I pcc! Nowe, kameralne osiedle zlokalizowane przy ul. Gustawa Morcinka. Zdecydowanym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,32 m² 10 326,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oleśnica: ul. Kochanowskiego Przestronne, funkcjonalne i ekonomiczne - M2! Cena: 499 000,00 zł (do negocjacji) Powierzchnia 48,32 m2 oleśnica, ul. Kochanowskiego, gmina Oleśnica-miasto, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47,58 m² 50,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe budownictwo wysoki standard! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Siechnicach. Mieszkanie o pow 47,58 mkw składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł63,70 m² 4 160,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w centrum miasta Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w kamienicy przy ulicy Okrzei. Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł149 m² 3 013,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1902

Wyłączność oferty! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana na pierwszym piętrze w kamienicy w samym sercu Kluczborka. Nieruchomość wyróżnia ciekawa architektura, atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł63,50 m² 12 519,69 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie / sprzedaż / bemowo / 2 pokoje + oddzielna kuchnia / Na sprzedaż mieszkanie (obecnie 2 pokojowe + oddzielna kuchnia z jadalnią), z możliwością aranżacji na salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

586 000 zł200 m² 2 930 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: połowa domu - Cierpice (okolice Torunia) Oferuję na sprzedaż przestronną połowę domu zlokalizowaną w miejscowości Cierpice, w spokojnej okolicy niedaleko Torunia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 25 m2 zlokalizowane w Nowym Sączu na oś Kochanowskiego na Kołłątaja. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

699 998 zł70,17 m² 9 975,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia przy ul. Kniaziewicza! nieruchomość ma 70,16 m2 I składa się Z: - salonu (ok. 26 m2) - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł62 m² 23 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, znajdujące się na 1 piętrze, w 4-piętrowym, czystym, bardzo zadbanym budynku z windą, z 2012 r. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł43 m² 12 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,86 m , zlokalizowanego w Gdyni - Działki Leśne, przy ul. Szczecińskiej. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,40 m² 6 105,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragnę Państwu przedstawić atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego w Gubinie przy ul. Wyspiańskiego. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy i ma powierzchnię 43,40 m .

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł61 m² 11 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta wyłącznie w Naszym biurze - klucze w biurze, możliwość prezentacji w weekendy. Do sprzedaży nowiutkie przez nikogo jeszcze niezamieszkałe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł49 m² 23 448,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż 2 pokoje, sopot, 100m od monte cassino! mieszkanie: słoneczne i przytulne mieszkanie, przyjemne do zamieszkania. Po generalnym remoncie. 2 ustawne pokoje, aneks kuchenny i balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 300 zł52,70 m² 13 459 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł81,50 m² 60,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 81,5 m . Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy alei Wojska Polskiego 115 w Szczecinie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 525 zł45 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe 2 pokoje. Dzięki powierzchni 45 m zyskujesz wyraźnie większą przestrzeń dzienną i lepszy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł46 m² 141,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie wykończone W wysokim standardzie W pełni umeblowane | Świetna lokalizacja | Jasne wnętrza | Dobra komunikacja miejska | Miejsce postojowe w garażu podziemnym |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 912 zł55,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł49,20 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Idealnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie w bloku z nową windą. Jasne, słoneczne i bardzo ustawne pomieszczenia o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 521 zł65,32 m² 9 316 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferowane osiedle domów dwulokalowych w Jezowie Sudeckim to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy. - **typ nieruchomości: dom dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł68 m² 29 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Informację pod nr :   . MB nieruchomości oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z garażem podziemnym 150 m od morza na osiedlu Jelitkowo w Gdańsku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 760 zł40,23 m² 17 219,99 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł79,50 m² 30 188,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, 3 pokojowy apartament klasy premium, zlokalizowany na ostatnim piętrze eleganckiego budynku przy ul. Kieślowskiego 3 w Miasteczku Wilanów. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2, w pełni umeblowane, znajdujące się w inwestycji Nowa Grunwaldzka w Suwałkach. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia jasne mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze w nowoczesnym budynku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 254 zł52,08 m² 14 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | 50 m | balkon | parking na podwórku | Stare Miasto | ul. Wita Stwosza 12 | Wrocław Języki obsługi: świadczymy usługi w języku polskim, angielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 875 zł65,67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| oferta sprzedaży apartamentu w Świerardowie-Zdroju Lokalizacja: ul. Polna, apartamenty Budynki: budynek A, kondygnacja parter Numer lokalu: 38 Szczegóły lokalu: - powierzchnia użytkowa: 62,70.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 219 zł73,54 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja idealna dla osób ceniących komfort i wygodę. Przemyślane układy mieszkań, wysoki standard wykończenia i wszystko, czego potrzebujesz, tuż obok - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54 m² 15 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Winorośli budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł117,65 m² 4 674,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe położone na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego w Rybnik , w spokojnej dzielnicy Kamień (dzielnica Rybnika) , przy ul. Gen.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garażem Józefosław osiedle zamknięte z basenem Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 2. piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach