dowolna

Mieszkania

95 877 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 877 ogłoszeń

Rynek pierwotny

545 119 zł50,46 m² 10 802,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł42,60 m² 10 774,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,6m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku wybudowanym w 2001 roku z cegły przy ul. Szpinalskiego 5. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieskznaie po remoncie do wyprowadzenia o powierzchni 47 m 2 znajdujące się w Zduńskiej Woli przy ul. Wieniawskiego Świetna lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura miejska:.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Kraków, pychowice- promocyjna cena ograniczona w czasie tylko U nas W notus, nie szukaj dalej -umów się na spotkanie- oferta na zasadach wyłączności pełna własność Z kw.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł50 m² 9 398 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż - komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie 2-pokojowe + garderoba/biuro | 50 m | Balkon | Miejsce parkingowe | Luboń, ul. 11 Listopada Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł57,84 m² 5 532,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Twoje Pośrednictwo Nieruchomości tpn przedstawia mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż, położone w Częstochowie. Mieszkanie o powierzchni 57,84m2. W skład mieszkania wchodzą: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5, nowa winda. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,22 m² 16 161,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,22 m2 przy ulicy Pigonia. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja na mapie Rzeszowa, położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 277 zł31,51 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najnowsza inwestycja W nowym sączu! Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry | Ogródki lub balkony | Garaż podziemny | ul. 5 kresowej, nowy Sącz Prezentowane mieszkanie (nr 03) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł56,20 m² 3 362,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny do kapitalnego remontu położony w Jeleniej Górze dzielnica Sobieszów. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,10 m2 o nietypowym układzie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 272 zł37,84 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48,40 m² 8 574,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

***jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie*** *** tylko W naszym biurze *** Polecam Państwu słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł37,50 m² 15 520 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, z widokiem na rzekę Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel:   Otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 75 m - Czyżowice, gm. Bejsce Na sprzedaż komfortowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 75 m na parterze, położone w miejscowości Czyżowice -.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł30,53 m² 24 860,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,53m2 w doskonałej lokalizacji, w prestiżowej inwestycji "młyny Mogilska" od Noho.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

422 074 zł57,57 m² 7 331,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pok. mieszkanie w bloku z 2010 roku przy ulicy Grójeckiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Holu Łazienki Balkonu Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 446 000 zł96 m² 15 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamentowiec w zielonym sercu aglomeracji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty w nowoczesnym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wgn Nieruchomości - Oddział Elbląg prezentuje trzy pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w bloku 7 piętrowym przy ul. Wiejska 3b w pobliżu parku Modrzewie. Lokalizacja : Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33 m² 5 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o powierzchni 33 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w budynku 2 piętrowym. Budynek docieplony. Klatka schodowa po remoncie. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł55,40 m² 11 895,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w centrum Pruszkowa idealne na start lub dla pary Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w budynku z 2000 roku, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 534 080 zł54,50 m² 28 148,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym centrum krakowskiego Kazimierza w rejonie Placu Nowego. To idealna propozycja dla osób ceniących prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,86 m² 12 647,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - ul. Kołłątaja, wrocław | Nowa adaptacja poddasza Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z klimatem, ale w nowoczesnym standardzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł32,50 m² 13 507,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Elegancja, komfort i prestiż apartament marzeń! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

744 355 zł74,51 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim. Opis Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74,51 m2, położone na 3. piętrze, jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

254 900 zł37,20 m² 6 852,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w lubinie na oś. Świerczewskiego ulica Bieszczadzka o pow. 37,2m2 + piwnica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym. Brak zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 418 zł29,92 m² 19 432,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

366 962 zł40,16 m² 9 137,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł58,60 m² 4 095,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie naszego biura trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku w miejscowości Lubanowo. Budynek częściowo ocieplony i z nowym pokryciem dachowym. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł141,20 m² 4 603,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Polecam duże mieszkanie o powierzchni 142 m2. Usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,62 m² 9 974,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej lubianych części Opole Zaodrze. Lokal o powierzchni 47,62 m składa się z: salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 035 zł115,95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł45,53 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz urządzonego mieszkania do wynajęcia z obszernym balkonem, to świetnie trafiłaś/eś. Zapraszam do wynajmu dwupokojowego mieszkania o pow. użytkowej 42.30 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 mieszczące się na I'szym piętrze, w czteropiętrowym bloku z cegły przy ul. 3'go Maja. Układ mieszkania: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogrodzonym ogródkiem, usytuowanego na parterze w niskim bloku z cegły po termomodernizacji. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł56,50 m² 12 387,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament we Władysławowie, osiedle Osada Cetniewo Zapraszam do zakupu wyjątkowego trzypokojowego apartamentu o powierzchni 56,5 m , położonego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł77 m² 8 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Super cena! ogród I dwa miejsca postojowe Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży bezczynszowych apartamentów z ogródkami i dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66,77 m² 7 473,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gotowe do wprowadzenia mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Lokalizacja: gorzów Wielkopolski,Osiedle Górczyn,ul. Szwoleżerów,niski blok,piętro trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł108,30 m² 11 542,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Uwaga: mieszkanie jest obecnie wynajmowane - będzie do dyspozycji nabywcy w terminie dwóch miesięcy od dnia umowy przedwstępnej. Zdjęcia mieszkania zostały wykonane przed wprowadzeniem się.