dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Bezczynszowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie znajduje się w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,33 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie, położonego na 3 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku w Ozimku przy ul. ks. Jana Dzierżona.

Szczegóły ogłoszenia

931 000 zł57,28 m² 16 253,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0%prowizji dla Kupującego. Brak podatku ppc 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem(ok. 84,13 m2) na warszawskiej Pradze o metrażu 57,28 m2 Zlokalizowane na parterze budynku 5 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł29,50 m² 13 491,53 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na Dębcu, ul. Łozowa. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących własnego lokum z bliskością komunikacji miejskiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł37,40 m² 9 759,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - Poznań, ul. Świt 26 | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji w Poznaniu, przy ul. Świt 26. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 położone przy ul. Pelczara w Rzeszowie! Mieszkanie z bardzo dobrym układem. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

297 850 zł25,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 25,90 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł62,70 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni zaaranżowane mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 62,70m2, zlokalizowane na piątym piętrze w jedenastopiętrowym wysokim bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł41,64 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży gotowe, bardzo ciche, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Klucze do nieruchomości zostały już odebrane - po zakupie można od razu.

Szczegóły ogłoszenia

2 875 000 zł125 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3 pokojowy komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 125 m2 zlokalizowany na granicy Mokotowa i Śródmieścia w Belvedere Residence tuż obok Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 800 zł52 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł32,25 m² 21 705,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Kawalerkę na warszawskiej Pradze. Nieruchomość o powierzchni 32.25 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35,81 m² 5 836,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 33m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58m2 położone na 1 piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł88,33 m² 9 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

W naszej ofercie posiadamy bezczynszowe mieszkanie 4- pokojowe wraz z salonem i aneksem kuchennym. Lokal znajduje się w nowo powstałym kameralnym osiedlu " "nowa Sosnowa " - Wilkowyje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 102,34 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

328 245 zł27,30 m² 12 023,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt:   Śródmieście Gdańska, blisko Wyspy Spichrzów. Kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym piętrze z windą w ceglanej kamienicy na Ochocie. Wolne od zaraz, do wynajęcia na min rok dla jednej pracującej osoby posiadającej stały pobyt w Polsce. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł32,16 m² 31 809,70 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | 14 piętro | Wysoki standard | Widok na samo Centrum Warszawy Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone na 14 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Tower, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł27,71 m² 22 013,71 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,71 m , położone w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Bagno tuż obok Placu Grzybowskiego oraz Pałac Kultury i Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,98 m² 11 395,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Z antresolą po generalnym remoncie umeblowana czeka na pierwszego właściciela! Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży kawalerki z antresolą , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy słoneczne mieszkanie po kompleksowym remoncie, idealne dla osób ceniących komfort i funkcjonalność: przestronne wnętrze z nowoczesnym, na wymiar zaprojektowanym aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,77 m² 6 781,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym w Centrum. Ul. Warszawska. Pow. 33,77m2 położenie: IV piętro. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,63 m² 8 469,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lubin - Mieszkanie o powierzchni 76,60m2, na parterze, całkowicie bezczynszowe, z dużym ogrodem 3ary! Budynek 2-lokalowy, wybudowany w 2019 r. zabudowa bliźniacza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 930 zł38,63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Accanto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji Accanto, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,22 m² 7 285,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódź | Centrum | ul. Wólczańska / al. Mickiewicza | blisko Politechniki Łódzkiej Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, przy ul. Wólczańskiej w rejonie al.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,40 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czuby, w niskim bloku otoczonym pełną infrastrukturą usługowo-handlową oraz terenami idealnymi do rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł57 m² 5 491,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,8 m , zlokalizowane w centrum Aleksandrowa Łódzkiego. To idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 000 zł52,66 m² 11 146,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowe na 1 piętrze w niskim budynku z windą. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł51,29 m² 7 096,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe, w sercu Elbląga - Funkcjonalność i Świetna Lokalizacja Na sprzedaż ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,29 m2, położone na poszukiwanym drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

924 340 zł70,66 m² 13 081,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu wyjątkową ofertę dla miłośników klasycznej architektury i najwyższej jakości rzemiosła. Wiosenna promocja: tylko do 1 Czerwca cena obniżona o 1000 zł/m. Kamienica przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 245 zł69,54 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Osiedle iluzjon- ul. Nastrojowa 9-40 W dzielnicy Bartodzieje Małe w sąsiedztwie rzeki Brdy, kolejna inwestycja. Drugi etap obejmuje nowoczesny budynek wielorodzinny, a mieszkania w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

629 999 zł74 m² 8 513,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje, 74 m , balkon, oddzielna kuchnia gotowe do wprowadzenia! Uwaga nowa cena! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł250 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży, ładne, klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 250 m 2. Na poziomie I, znajduje się: -Przedsionek o pow. 4,4 m 2 -hall, aneks kuchenny, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł64,67 m² 7 422,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnych mieszkań położonych na cenionym i spokojnym osiedlu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu wyjątkowo duże, 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni 152 m2, usytuowane na II piętrze, w trzypiętrowej kamienicy, w samym centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 918 zł38,65 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł63,72 m² 10 043,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie do własnej aranżacji w nowej plombie niedaleko Ryneczku Psiego Pola! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,72 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

363 000 zł46,60 m² 7 789,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,60m2, położone na I piętrze w nowym budynku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy stadionie w Brzegu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,30 m² 14 043,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: nowoczesne osiedle cenionego dewelopera Moderna, zrealizowane w 2023 roku; 5 min. do Obwodnicy Trójmiasta; 15 min. do Centrum Gdańska; mieszkanie wykończone i umeblowane w gustownym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Koszalin,zachodniopomorskie

624 000 zł90,60 m² 6 887,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Koszalin - ul. Jana z Kolna | 90,6 m2 | 624 000 zł Gotowe na jutro - wprowadzasz się i żyjesz! Dzień dobry w kuchni z oknem, wieczory na jednym z dwóch balkonów, dzieci.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij