dowolna

Mieszkania

95 871 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 871 ogłoszeń

1 150 zł17,50 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Ckdom prezentuje kawalerkę na wynajem przy ul. Zagórskiej, ksm. Lokal znajduję się na parterze w bloku. Powierzchnia wynosi 17,50m2 w czego skład wchodzi: - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,50 m² 6 373,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal położony w spokojnej, zielonej okolicy, w pobliżu szpitala. Wokół dużo terenów rekreacyjnych idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł53,15 m² 17 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1930 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 60 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Grzegórzki, w niskim bloku przy ul. Kotlarskiej. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43,76 m² 7 312,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

M.S. Na sprzedaż eleganckie mieszkań położonych na parterze odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. To połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł54,97 m² 8 822,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja nowoczesne mieszkanie na parterze Z ogródkiem zabudowa szeregowa, tarnówmościce Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w beściak nieruchomości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m przy ul. Pawiej. Lokal jest świeżo wykończony, wnętrze jest jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 788 zł54,12 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 zł28 m² 44,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni ok. 28m , położoną w doskonałej lokalizacji, przy ul. Piastów na osiedlu Tysiąclecia. To świetna opcja dla osób, które cenią sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

815 760 zł37,08 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42,27 m² 14 667,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Prezentowana nieruchomość to przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 592 zł37,22 m² 33 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ekskluzywny apartament w samym centrum Warszawy doskonała lokata kapitału W prestiżowej lokalizacji Wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52,10 m² 7 485,60 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Piastów - 52 m2 / 2 pokoje + kuchnia + balkon! Topowa lokalizacja! we speak english Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł65 m² 20 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament 200 m od plaży Krynica Morska Na sprzedaż apartament inwestycyjny 65 m w prestiżowym kompleksie Aparthotel Margo w Krynicy Morskiej. Tylko 200 metrów od plaży! Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł59,26 m² 15 339,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 59.26 m | Inwestycja BONA Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.26 m , zlokalizowane na 4. piętrze (z 7) nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł15 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę wynajmu nowoczesnej mini kawalerki z balkoem , zlokalizowanej na spokojnym, kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,21 m² 11 843,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 88 m2. Nieruchomość położona jest w Kołobrzegu. Mieszkanie posiada 3 sypialnie oraz salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł31,23 m² 8 453,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedazy jednopokojowe mieszkanie - kawalerke polozone w centrum katowickiej Ligoty. Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropietrowego budynku i sklada sie z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł33,42 m² 23 638,54 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,42 mkw., z balkonem (7,25 mkw.), położona na 3. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Na Okrzei , zrealizowanej przez Matexi Polska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł68,50 m² 14 306,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem oraz możliwością wydzielenia trzeciego pokoju. Nieruchomość jest prezentowana w ramach umowy sprzedaży. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł103 m² 24 174,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Okazja - mieszkanie 103m2 w ścisłym centrum Starego Miasta ul.FLORIAŃSKA Do sprzedania przestronne mieszkanie 3 pokojowe z osobna jasna kuchnią oraz przynależna piwnica 18m2 połozone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

514 444 zł38,68 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, o powierzchni 38,68 m , zlokalizowanego na 3. piętrze nowego apartamentowca wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 300 zł42,63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego.

Szczegóły ogłoszenia

642 850 zł55,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 55,90 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł38,03 m² 8 151,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | balkon | zielony brynów Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,3 m , zlokalizowane w zielonej i spokojnej dzielnicy Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe, jasne mieszkanie z balkonem Częstochowa, ul. Starzyńskiego 19 prezntuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ jedn.C,ulStarzyńskiego 19 Jeśli marzysz o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł77,70 m² 11 196,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego , trzypokojowego mieszkania usytuowanego na szóstym piętrze w bloku ( tzw plomba ) Powierzchnia : całkowita 85m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69 m² 10 579,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na ul. Mierniczej o powierzchni 69m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

298 360 zł34,14 m² 8 739,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka o powierzchni 34,14 m na trzecim, ostatnim piętrze bloku z 1999 roku kompaktowe, praktyczne mieszkanie z jasną kuchnią (7,83 m ) otwartą na salon (18,7 m ).

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,97 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na V piętrze wysokiego bloku windą. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Pierwsze zdjęcie przedstawia możliwości aranżacyjne. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 038 zł37,38 m² 19 717,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł103,90 m² 26 904,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości oferta premium Apartament z Widokiem na Rzekę i Stare Miasto Riverview Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament, który oferuje niezrównany.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: przestronne mieszkanie znajduje się przy ulicy Szpakowej na krakowskim Podgórzu Duchackim. W pobliżu przystanek autobusowy oraz liczne punkty handlowo- usługowe. Okolica cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 844 zł35,74 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

A3-04 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Mieszkanie w programie rządowym - Kredyt bez wkładu własnego z dopłatami! promocja - mieszkanie 35,74 m2 w promocyjnej cenie 379 tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 219 zł36,53 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania z przydomowym ogródkiem, tarasem lub balkonem. Poznań Podolany. Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Podolany. Charakterystyka: zabudowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł25 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 25 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą, przy ul. Księcia Józefa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu - Forma Futura, częstochowa Poznaj nową definicję luksusu i komfortu w inwestycji Forma Futura - nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - ul. Chopina w samym sercu miasta Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, jasne i starannie urządzone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2014 roku przy ul. Bluszczańskiej na Siekierkach.